Як знаки Зодіаку справляються з депресією

Важливо відзначити, що депресія – це серйозна проблема, від якої треба позбуватися як можна швидше. Ми дуже рекомендуємо вам, у випадку виникнення цієї проблеми, звернутися до відповідних лікарів і професіоналам своєї справи. Можливо, ви дійсно страждаєте від хімічного дисбалансу, що потребує лікування, і ця стаття не є керівництвом для вирішення цієї проблеми.

Тим не менш, ми можемо розповісти вам про причини виникнення депресії на прикладі багатьох людей, яким не пощастило зіткнутися з нею. Деякі психологи дійсно відзначають зв’язок між знаком Зодіаку людини і її схильністю до деяких психічних розладів. Принаймні, ця стаття підкаже вам напрямки, в яких потрібно попрацювати, щоб уникнути депресії і інших проблем.

Астрологія – дуже складна наука, яка, безсумнівно, може виявити ваш психологічний портрет. Аналізуючи кожний з 12 знаків Зодіаку, ми проллємо світло на деякі нюанси їхнього характеру. Пам’ятайте, що це лише загальні ознаки, які можуть відрізнятися від людини до людини.

Овен

Овнам властиво втрачати впевненість у собі через низку зовнішніх пригнічують факторів. Одним з них є відсутність підтримки з боку близьких. Якщо батьки надмірно тиснули на них і нав’язували свою точку зору, то Овни втрачають здатність прислухатися до своїх інстинктів. Тому їм стає важко втілити в життя свою стихію – вогонь. Варто врахувати той факт, що Овни не знають про обережність. Вони завжди прагнуть активності і пригод. Тому, щоб позбутися від тяжких думок, цьому знаку Зодіаку необхідно втілити в життя саме ці дві речі. По суті, це залежні від адреналіну люди. Завдяки цьому, їм відносно легше позбавитися від депресії, ніж іншим.

Телець

Телець — незвичайний знак Зодіаку, тому що вони нерухомі. Це пояснюється їхньою земляною стихією. В цілому, Тельцям притаманне один настрій — стійкий. Вони володіють урівноваженим темпераментом, тому з депресією вони стикаються рідко. Якщо ж недуга все ж наздогнала їх, то існує мало способів допомогти їм впоратися з проблемою. Вони самі знаходять вихід з допомогою хорошої їжі, розслаблюючої ванни і всього того, що приємно для їхніх почуттів. Тельці дійсно знають, як відродити в собі чуттєвість. Зазвичай вони не надто пригнічені.

Близнюки

Цей повітряний знак Зодіаку рідко буває пригнічений. Нудьга — це найбільше їхнє прокляття. У світі існує так багато нового і цікавого для Близнюків, що вони не можуть просто всидіти на місці хоча б 2 хвилини. Відповідно, від депресії вони позбавляються так само швидко. Близнюкам важко вступати в контакт зі своїми глибокими почуттями — це просто не в їхньому дусі. Через це, якщо у них була емоційна травма, яку вони самі закопали десь глибоко всередині, їхня депресія часто може бути виражена раптовими різкими і критичними спалахами. Якщо вони не в змозі самостійно позбавитися від болісних спогадів, то негативні думки будуть переслідувати їх постійно. Тим не менш, їхній вічно допитливий гострий інтелект допомагає їм впоратися з будь-якою проблемою. Вони одержимі пізнанням того, як працює розум, і зазвичай вони самі можуть з’ясувати, що саме їх турбує. Головне, що вони повинні зробити, – це не уникати і не ухилятися від своїх проблем. Близнюки — ухильні. Тому їм краще допомогти взяти паузу і перевести дух, щоб набратися сил і знову кинутися вперед.

Рак

Рак – це один з найбільш депресивних знаків Зодіаку. Вони часто засмучуються, тому що самі нав’язують собі думки про те, що «ніхто їх не любить». Можливо, це пов’язано з тим, що це перший водний знак. Коли смуток наздоганяє Рака, він завжди намагається знайти дружнє плече. Але хай там що, навряд чи це допоможе їм у довгостроковій перспективі. Більш того, іноді це навіть шкодить.

Рак не може самостійно справлятися з емоційними проблемами через свою чутливість. Вони повинні навчитися справлятися з цим, інакше депресія не змусить себе довго чекати. Звичайно, кращим ліками від усього цього є сім’я. Якщо у Рака серед друзів і близьких є представник вогняної стихії, як Овен, Лев або Стрілець, то це значно полегшить їм життя і допоможе знайти баланс. Найголовніше те, що Рак повинен уникати самотності, яка провокує їх на негативні думки. Крім того, вони повинні чітко зрозуміти для себе, що оточуючим не все одно на їхнє життя і їхні почуття. Їх люблять, просто вони самі цього не помічають.

Лев

Лев — це знак, який здається незламним і не уразливим перед депресією. Але це не так. Через те, що їм протегує Сонце, вони досить оптимістичні. Тим не менш, вони добре вміють приховувати свій біль, особливо від самих себе. Якщо вони відчувають себе пригніченими і якщо їм не вистачає поваги з боку оточуючих, Леви можуть піддатися депресії. Пам’ятайте, що в кожному Леві ховається маленький Рак. Лев дуже старається підтримувати оптимістичний настрій і жити так, ніби все нормально. Але це не завжди правда. Тому вони можуть страждати на самоті, поки ніхто не бачить, тому що вони не хочуть, щоб хто-небудь знав. Леви вважають, що виявлення таких емоцій – це слабкість. У будь-якому випадку, Левам не властива депресія до тих пір, поки вони не одні.

Діва

Діви часто відчувають себе пригніченими. Їм ні в якому разі не можна перебувати в колі песимістичних людей, тому що вони швидко піддадуться загальному настрою. Якщо ж їх наздогнала депресія, то самим надійним способом позбутися від неї буде велике робоче навантаження. Хіба продуктивність – це не вирішення проблеми? Пам’ятайте, що депресія – це аналог кнопки, яка відключає вас. Діви не дозволять цьому стану тривати довго.

Терези

Дивно, але цей сильний повітряний знак рідко буває схильний до депресії. Якщо це все ж сталося, то причиною тому став примхливий Скорпіон, який має значний вплив на цей знак Зодіаку. Терези розумні і вважають інтригуючими діалоги, які можуть розповісти їм про останні новини. Тому спілкування з друзями або участь у соціальних заходах — це їхній квиток на вихід з депресії. У загальному і цілому, Терези не схильні до глибоких емоційних потрясінь, тому вони з меншою ймовірністю будуть страждати від депресії. Повітряні знаки завжди живуть у роздумах. Щоденні покупки, оточення себе красивими речами, створення гармонії у своєму житті – це все допомагає Терезам уникати пригніченості. Але самим вірним інструментом для боротьби з депресією для них є міцне партнерство з близькою людиною.

Скорпіон

Ви знали, що це мало статися рано чи пізно. Скорпіон може бути одним з найбільш депресивних знаків, тому що він сильно відчуває все навколо себе. Він дуже часто страждає через те, що думає про свої відносини. Ніби вони вже втратили свій блиск. Скорпіон буде постійно дивувати вас своєю поведінкою. На початку дня він може радіти кожній дрібниці, а ближче до вечора почне впадати в депресію без видимої на те причини. Пам’ятайте, що це непостійний знак Зодіаку. Однак, йому протегує водна стихія, а відтак її завдання – заспокоюватися і опановувати емоціями. Рано чи пізно вони можуть проявити силу волі для подолання депресії. Але тільки якщо вони цього захочуть. І, до речі, попри їхню пристрасну натуру, секс – це очевидні, але не самі ефективні ліки в цьому випадку.

Стрілець

Без сумніву, це найоптимістичніший знак Зодіаку. Зрозуміло, Стрільці можуть піддатися депресії, як і всі інші, але в цілому їхня природа відображається у власній стихії – вогонь. Він змушує їх рухатися та швидко приймати рішення. Це легко займистий знак. Його робота – бути оптимістичним і підбадьорювати всіх навколо. Так, іноді вони можуть поводитися легковажно, але це виправдано, якщо вони позбуваються за допомогою цього від депресії. Позитивний образ життя Стрільців приваблює до себе оточуючих, тому людям подобається спілкуватися з ними. Це вони можуть змусити інших відчути печаль.

Козоріг

Ми маємо справу з самим депресивним знаком Зодіаку в цілому. Керований серйозним Сатурном, Козоріг зазвичай поводиться врівноважено, не надто піддаючись негативним думкам. Ніякий знак не може похвалитися настільки жорстким контролем власної свідомості. Через це, вони часто не бачать виходу із ситуації. Вони хочуть все зробити так, щоб успіх був гарантований, і це їхня головна проблема. Через те, що Козорогам потрібно переконатися у власній правоті і ідеальному результаті, депресія накриває їх з головою регулярно. Їх не можна проконтролювати. І це пояснює те, чому вони найбільш виражені песимісти серед усіх знаків Зодіаку. Оскільки Козоріг бажає і може взяти на себе відповідальність за всіх інших, це призводить до того, що він не вірить оточуючим. Звідси стає зрозуміло, що для позбавлення від депресії, йому просто потрібно навчитися іноді відпускати ситуацію і довіритися своїм близьким.

Водолій

Ви рідко зустрінете депресивного Водолія. Знову ж таки, характер його повітряної стихії дозволяє йому бути оптимістичним і допитливим. Водолії майже ніколи не сумують. Але не дозволяйте їм обдурити вас, тому що цей знак Зодіаку непогано вміє приховувати свої почуття. Однак, як правило, вони настільки розумні, що не втрачають на це часу. Це дуже просунутий і розвинений знак. Депресія іноді може наздогнати Водоліїв, оскільки вони можуть зіткнутися з нерозумінням з оточуючими з людьми. А все тому, що вони випереджають свій час.

Риби

Мало які знаки Зодіаку можуть справлятися з депресією в самоті настільки ефективно, як Риби. Тим не менш, вони дійсно не хочуть влаштовувати сцену з цієї проблеми, тому що їм важливо нікому не нашкодити. Риби просто терпіти не можуть, коли інші відчувають себе погано, через власну самовідданість стосовно них. Зазвичай, їхня депресія полягає в тому, що вони стають пасивними і відмовляються боротися за свої права. Вони відчувають себе мучениками або жертвою. Допомогти їм впоратися з депресією досить складно. Риби повинні зрозуміти, що вони не врятують цей світ поодинці, тому потрібно покладатися і на інших.

Оригінал