Розумні і владні жіночі знаки Зодіаку – справжні королеви

Близнюки

Жінки, народжені в цьому знаку – творці та мислителі. У них маса блискучих і ефективних ідей. Дайте Близнюкам трохи часу, і вони знайдуть вихід із безвихідного становища, відшукають те, не знаю що і перевернуть землю без точки опори. Вони ніколи не домінують, але не тому, що вони слабкі, а тому, що не бажають розкриватися і демонструвати свої таланти. Вони правлять так, що оточуючі вважають себе королями.

Рак

Їх мало хто розуміє по-справжньому і ніхто по-справжньому їх не знає. Раки рідко діляться своїми думками та ідеями. Ці жінки віддають перевагу справам, а не розмовам. Ніжний і м’який Рак вміє править залізною рукою. Дуже лояльний до оточуючих людей, Рак зачаровує і підкорює своєю зовнішньою і внутрішньою красою. У бій за них підуть мільйони, в той час як мила жінка Рак буде пити чай з печивом. І так – ці жінки вміють любити і ненавидіти.

Овен

Жінки, народжені в цьому знаку мають керувати. Це розумні та владні жінки. Вони природжені лідери та стратеги. Використовують свої здібності акуратно і непомітно. Дуже добре обізнані про наслідки своїх дій і рідко діляться своїми методами. Жінка Овен часто в тихому захваті спостерігає, як усе йде за її власним планом.

Телець

Ці знаки сильні, вольові, наполегливі та дуже турботливі. Жінки-Тельці вкрай вперті – це допомагає їм відстоювати свої погляди, ідеї та проєкти. Ці жінки вміють кохати, як ніхто інший – глибоко і беззастережно. У гніві здатні зруйнувати все навколо. Рідко помічають, як люди захоплюються ними. Жінки цього знака живуть бурхливим життям, за власними, мало приємними для інших, правилами.

Оригінал