Гороскоп на 21 жовтня

Овен ♈

У деяких сферах нашого життя, особливо якщо йдеться про професійну діяльність, один робочий день можна вважати за три, а то й за тиждень. Цей день у Вашому житті раптово може виявитися саме таким, але чи про роботу йтиметься, це питання. Скоріше Ваш світ захлисне океан радості та кохання, чого Ви напевно не чекали. Хай там що, насолоджуйтесь.

Телець ♉

Іноді Вас можуть звинувачувати в тому, що Ви нібито витає у хмарах, а іноді ховаєте голову в пісок. Однак оптимальним варіантом для Вас та для оточуючих є золота середина. Саме там Ви повинні знаходитися, щоб отримати чітке уявлення про можливість, яка чекає Вас на горизонті. Пам’ятайте, що розважливість і холоднокровність – це шлях до успіху.

Близнюки ♊

“У тебе все нормально?” Ймовірно, саме це питання слід поставити людині, яка поводиться абсолютно неприйнятно або навіть зухвало і при цьому явно має намір йти на конфлікт з будь-якого приводу. Можливо, таке просте запитання змусить цю персону задуматися про свої слова, частково тому, що Ви приділите їй хоч секунду уваги. Намагайтеся підходити до людей з розумінням. Це зараз найефективніший метод.

Рак ♋

Вам завжди було незрозуміло, як можна довіряти інформації, отриманій із ненадійних джерел. Адже навіть жовта преса чи таблоїди, які збирають чутки та плітки, мають у своїх історіях хоч крихту правди. Сьогодні у Вас можуть бути причини сумніватися в отриманій інформації, але навіть при цьому частка правди в отриманих Вами даних є.

Лев ♌

Ваша думка має значення для оточуючих. Сьогодні хтось захоче вислухати Ваші судження з якогось дуже важливого питання, але забуде запитати Вас не про поточну ситуацію, а про перспективи якоїсь справи. Звичайно, Ви можете взяти на себе більше відповідальності та супроводжувати цю людину порадами весь час, але це не у Ваших інтересах. Нехай ця особа сама розбирається зі своїми проблемами.

Діва ♍

В основі припущень, як правило, немає достовірних вихідних даних, а тому спиратися на них – це не найкраща ідея. Утім, якщо вибору у Вас немає, а рухатися вперед все одно потрібно, Ви можете скористатися тим, що не можна пояснити логікою – своєю інтуїцією. Саме вона допоможе Вам знайти правильне рішення і зробити правильний вибір, який буде запорукою Вашого успіху в майбутньому.

Терези ♎

Багато хто вважає, що підставити іншу щоку – це боягузтво. Але з юних років Ви точно знаєте, скільки сили та мужності потрібно, щоб ігнорувати когось, хто навмисне провокує Вас. У Вас завжди є вибір, чи реагувати на «приманку». Але у Ваших інтересах вибрати інший шлях і, піднявшись над чиєюсь злістю і ницістю, йти своєю світлою дорогою.

Скорпіон ♏

Дуже часто, коли Ви стикаєтеся з якимись обставинами, які мали місце у минулому, Ви згадуєте той прецедент, який виник колись давно. І це правильне рішення, оскільки одного разу випробуваний шлях вирішення проблеми зараз виявиться не менш ефективним. Тому не морочте голову і не вигадуйте колесо, особливо якщо у Вас є робоча схема.

Стрілець ♐

Враховуючи Ваш знак зодіаку, у Вас напевно значно більше щедрості та вродженого оптимізму, ніж у більшості людей. Для Вас не має значення, кому саме допомагати, адже Ви знаєте, що промінчик світла в безпросвітній темряві потрібний кожному. А тому займіться сьогодні благодійністю та волонтерством, адже тільки так Ви зможете задовольнити свою базову потребу допомагати іншим людям.

Козоріг ♑

Багато людей вважають, що для вираження свого занепокоєння вони повинні кидатися з кута в кут і до крові згризати свої нігті. На їхню думку, тільки так оточуючі зможуть помітити, що в них щось йде не так. На щастя, Ви як людина розумна знаєте, наскільки негативною і марною може бути така поведінка. Ви точно знаєте, коли йдеться про справжні дрібниці, а коли проблема виходить з-під контролю. У будь-якому випадку Ви впораєтеся і з тим, і з іншим, а Ваші нігті залишаться цілими.

Водолій ♒

Коли Ви кудись рухаєтеся, Ви, напевно, хочете побачити хоча б один або два знаки, які вкажуть Вам, що напрямок вибраний правильно. Правда, іноді знаки просто сиплються, коли вони не дуже й потрібні, а іноді доводиться подолати величезну відстань без жодного знака, але навіть найменшого натяку часто вистачає, щоб переконатися у правильності Вашого рішення. Можливо Вам варто пошукати підказки там, де зараз панує хаос.

Риби ♓

Ваші здібності до навчання просто дивовижні, адже Ви за короткий проміжок часу можете вивчити те, на що людям потрібні роки. Але чималу роль у цій справі має Ваша впевненість у своїх силах. Так само може бути і сьогодні, коли якась ситуація викликатиме лише замішання, але приплив віри в себе допоможе Вам легко вирішити всі проблеми.