Найбільша мрійниця серед знаків Зодіаку

Тільки чоловік, який стане для неї одночасно другом та коханцем, зможе утримати цю жінку. Тільки з такою людиною їй вдасться створити глибокий емоційний, ментальний і духовний зв’язок. На менше вона не згодна.

Риби – знак Зодіаку, яким керує Нептун, планета ілюзій. Немає жодного знака, який співпереживав би іншим так само сильно, як Риби, і любовні стосунки з ними не схожі ні на що з того, що вам доводилося відчувати раніше.

Якщо більшість людей у ​​дитинстві фантазують, а потім дорослішають, то Риби проводять все своє життя у фантазіях. Найбільше представниці цього знаку мріють про справжній духовний зв’язок, стосунки, які ще не були описані ні в романах, ні показані у фільмах.

Схильність до фантазування іноді може зруйнувати їхні стосунки, тому що коли Риби закохуються в когось, то починають створювати з нього ідеальну людину. Їхня любов перебуває під постійним тиском, адже вона має бути «досконалою» – такою самою, як у їхній уяві (а це, звичайно, неможливо).

Риби люблять усім серцем і прощають майже тієї ж миті, як їх ображають. І винна в цьому не їхня наївність, а здатність дивитися на речі з іншого погляду і навіть співпереживати тим, хто завдає їм болю. І саме тому Риби страждають частіше, ніж будь-який інший знак.

Потрібно докласти багато зусиль, щоби остаточно розчарувати жінку цього знака. Але коли це станеться, знайте, що вона пішла від вас назавжди.

Оригінал