Знаки Зодіаку, яких Бог нагородив особливим даром

Не секрет, що Бог створив нас за своїм образом і подобою, наділивши кожну людину особливим, божественним даром. У когось цей дар виявляється повною мірою, а хтось досі не розкрив його у собі.

Овен – дар прагнення вперед

Овни – ті люди, які завжди рухаються вперед, ніби хтось невидимий постійно підштовхує їх і не дає зупинитися. При цьому для них не існує перешкод. Перешкоди не зупиняють Овна і не змушують повернути назад, а ще більше розбурхують і додають азарту на шляху до своєї мети.

Упертості цій людині не позичати, а тому ніхто з оточуючих не сумнівається: якщо Овен щось задумав, будь-що, доб’ється свого. Причому завзяття та прагнення йти вперед вистачить не лише самому Овну, а й людям, які оточують цю людину. Тому, якщо ви втратили весь потенціал на шляху до свого щастя, просто візьміть у супутники Овна. Він допоможе вам досягти бажаного!

Енергійність і послідовність виділяють цю людину з натовпу. До нього тягнуться, як до лідера, як до вчителя, і просто як до сильної особистості, яка наче таран прорубує шлях до світла в непроглядній темряві. І таке ставлення до Овнів, безумовно, є результатом прояву божественного дару.

Рак – дар прощення та милосердя

Кожному з нас часом доводиться прощати людей, які нас образили. Однак відпустити заподіяну образу, так, щоб більше ніколи не згадувати про неї, вдається далеко не всім. Раки в цьому відношенні є зразковими особистостями, адже справжнє щастя вони відчувають лише тоді, коли щасливі люди. Заради добробуту інших Раки готові жертвувати власним добробутом та своїм спокоєм.

Багато хто звертає увагу на той факт, що Раки часто плачуть або перебувають не в кращому настрої. В усьому винні постійні переживання за своїх рідних та близьких. Раки сприймають їхні проблеми як свої, намагаються забрати їхній біль і полегшити долю близьких людей. Навіть зраду коханої людини вони переживають більше за самого зрадника, знаходять йому виправдання і, звичайно ж, прощаючи його.

Додамо лише, що при всьому милосерді та вмінні прощати, Раки ніколи не забувають завданих образ, нехай ніколи і не говорять про них.

Стрілець – дар правдивості та хоробрості

Серед усіх знаків Зодіаку Стрілець вирізняється своєю легкістю та життєрадісністю. Можливо, легкості йти життям Стрільцям допомагає відсутність страху і прагнення завжди говорити правду. Справді, особи даного знака відверті й правдиві, вони не люблять утискачів і недомовок, завжди кажуть те, що думають і не бояться отримати за правду.

У сучасному світі дані якості зустрічаються дедалі рідше, і саме тому до Стрільців прикута загальна увага. Їх шанують, їх люблять, ними безмірно захоплюються. На Стрільця завжди можна покластися, йому можна довірити будь-яку таємницю, а ще у цієї людини завжди можна запитати пораду, і вона відповість вам чесно, без обману. Це справжній захисник, у якого вистачить сміливості дати відсіч будь-якому негіднику, що загрожує Стрільцю або його близьким людям.

До речі, саме щирість та хоробрість є головними якостями, за які Стрільців люблять партнери. Ці люди ніколи не будуватимуть любов, засновану на брехні, а якщо зустрінуть родинну душу, знайдуть у собі сили, щоб зізнатися у цьому чоловікові чи дружині.

Риби – дар кохання

Кохання – найбажаніше почуття, яке мріє випробувати кожна людина. Деякі люди проживають життя, так і не пізнавши кохання, інші ж купаються в ньому, як в океані. Але представники знака Риби відрізняються від інших насамперед своїм ставленням до оточуючих. Рибами справді керує любов, без неї вони не можуть існувати, з кохання вони черпають сили і нею ж підтримують своїх близьких людей.

Любов Риб інша – природна і безкорислива, самовіддана, що йде з глибини душі. Такі люди люблять усім своїм єством, повністю довіряючись партнеру та у всіх питаннях приймаючи бік коханої людини.

Добробут партнера завжди у пріоритеті для Риб. Вони готові пожертвувати власним щастям, і навіть відпустити кохану людину, якщо вона обтяжуватиметься цими стосунками. Самі ж Риби залишаться страждати на самоті, але ніколи не зрадять свого кохання. Можна сказати, що людям, які мріють пізнати справжнє кохання, варто було б зустріти на своєму шляху представників знака Риби.

Лев – це дар сили

У особистостях знака Лев з народження закладено природну, нутряну силу, яка змушує оточуючих поважати цих людей, прислухатися до них і зважати на їхню думку. Вони впевнені в собі, тверді як скеля і надійні як швейцарський годинник. Своєю внутрішньою силою вони вселяють довіру і спокій, тому оточуючі тягнуться до Левів, намагаючись знайти у них заступництво і захист.

Не варто дивуватися з того, що Лев є центральною фігурою будь-якої компанії. Поки інші намагаються виділитися, вдавати сильних і незалежних особистостей, Лев і бровою не веде. Йому це просто не потрібно! Неймовірна впевненість у собі та гідність, з якою ця людина тримається в суспільстві, ніби попереджають – зі Левом все одно доведеться рахуватися, і перемога буде явно не на вашому боці.

Те, з якою гідністю Леви відстоюють свої принципи, наскільки важливими і безкомпромісними вони, і в побуті і в житті, викликає справжнє захоплення і навіює думку про те, що народитися Левом, саме по собі є даром!

Оригінал