Цікаві факти про людей, народжених у квітні

Квітень – місяць, коли починає зеленіти трава і розквітати дерева та кущі. Саме в цьому місяці ми починаємо по-справжньому відчувати наступ весни. Можливо, з цієї причини діти, народжені у квітні, мають доброзичливий і палкий характер.

Місяць квітень названо на честь давньогрецької богині кохання Афродіти. У римлян назва Aprilis означала “той, хто відкриває”. Це місяць сюрпризів і суперечностей, адже у квітні народилося не тільки безліч геніїв, а й божевільних деспотів. Ось, ще кілька цікавих фактів про народжених у квітні.

Вони народжені під знаком Овна або Тельця

Якщо говорити про астрологію, то люди, які святкують день народження з 1 по 20 квітня, належать до знака Овна, що перебуває під заступництвом планети і римського бога війни Марса. Ті, хто народилися з 21 по 30 квітня, вже потрапляють під зодіакальний знак Тельця. Цим земним знаком керує планета і римська богиня кохання Венера.

Камінь їхнього народження – алмаз

Камінь народження для квітневих людей – алмаз, одна з найтвердіших речовин на планеті, яка формується глибоко в землі. Він же вважається найціннішим з усіх каменів. Вважається, що алмази приносять різного роду переваги своїм володарям, підвищуючи їхню внутрішню силу і допомагаючи у стосунках. Вони приносять ясність, достаток, сміливість, багатство і символізують вічну любов.

У квітні дві квітки народження

Дві квітки символізують місяць квітень: маргаритка і запашний горошок. Маргаритка уособлює невинність, віддане кохання і чистоту. Запашний горошок є символом блаженної насолоди, і його часто використовують для прощання.

Вони вміють поставити себе на місце іншого

Люди, народжені у квітні, завжди відчувають, що відбувається навколо них, оскільки вони дуже емоційні. Вони завжди можуть дати пораду тим, хто розчарувався, засмучений або не знає, що робити в житті. Вони здатні напоумити і надихнути людину.

Вони успішні в багатьох професіях

Тоді як люди, народжені в інші місяці, як правило, обирають лише кілька обраних професій, цього не можна сказати про квітневих людей. Можливо, завдяки лідерським якостям і напористості ті, хто народився у квітні, стають успішними в багатьох професіях. Ви ніколи не виявите їх нудьгуючими, тому що у них завжди багато хобі, або вони займаються якоюсь діяльністю.

Вони хворіють рідше за інших

Згідно з медичними дослідженнями Колумбійського університету люди, які народилися в цьому місяці, рідше хворіють на серцево-судинні, неврологічні, респіраторні захворювання та хвороби репродуктивних органів, ніж ті, хто народжений в інші місяці року.

Вони більш оптимістичні

Згідно з науковими дослідженнями люди, народжені в березні, квітні та травні, набирають високі бали за шкалою гіпертимії. Гіпертимія – це науковий термін, що означає піднесений настрій та оптимізм. Квітневі діти завжди бачитимуть склянку наполовину повною і бачитимуть позитивні моменти в усьому.

Серед народжених у квітні багато геніїв і правителів

Якщо ви народилися у квітні, то ви поділяєте свій день народження з такими відомими людьми, як Леонардо да Вінчі, Вільям Шекспір, Джекі Чан, Гаррі Каспаров, Аль Пачіно, Барбара Стрейзанд та багато інших.

Якщо ви одружуєтеся у квітні, у вас буде гарний шлюб

Народжені у квітні належать до знака зодіаку Овен і найчастіше укладають шлюби з Овнами, досягають успіху в житті, а їхнє заміжжя сповнене спонтанності. Якщо ви народилися в останні 10 днів квітня, то у вас, найімовірніше, буде ґрунтовний шлюб, де обидва партнери відчуватимуть загальну любов до красивого життя і прекрасних речей.

Вони сміливі й авантюрні

Однією з характерних рис, народжених у квітні, є їхня нелюбов до рутини, монотонності та передбачуваного життя. Ці люди не шукають легких шляхів. Якою б складною не була справа, вони завжди сміливо й енергійно беруться за неї. Це справжні любителі гострих відчуттів, які обожнюють припливи адреналіну.

Вони незалежні

Люди, народжені у квітні, вважають за краще все робити по-своєму, вони потребують особистого простору і свободи. Багатьох дратує, коли хтось вказує їм, що потрібно, а що не потрібно робити. Вони самі прокладають свій шлях, і не чекають, коли їм подадуть усе на блюдечку. Вони намагаються не залежати від сім’ї та від партнерів.

Вони романтичні

Квітневих чоловіків і жінок можна назвати справжніми романтиками. Вони здатні любити по максимуму, якщо вважають, що знайшли підходящого партнера, інакше вони стають просто байдужі. Ви знатимете, подобаєтеся ви їм чи ні, оскільки вони здатні досить ясно позначити свої наміри. Часом любов може їх засліпити, і вони можуть швидко закохатися, не розуміючи, що ця людина їм не підходить.

Вони прекрасні друзі

Вони цінують дружбу понад усе і скрізь, де з’являються, заводять собі масу друзів. Перед їхньою харизмою, грайливістю та енергійністю важко встояти. Вони, як магніт, притягують інших.

Вони нетерплячі

Через те, що за натурою вони дуже допитливі, вони завжди намагаються знайти відповіді на свої запитання, і хочуть отримати їх тут і зараз.

Оригінал