4 знаки Зодіаку, які дуже стежать за своїм зовнішнім виглядом

Деякі знаки зодіаку, можна сказати, одержимі своєю зовнішністю. Їм хочеться слідувати кожному модному тренду, або ж вони просто хочуть справити гарне перше враження. Вони не обов’язково нарциси, але зовнішньому вигляду вони незмінно приділяють максимум своєї уваги. Ці знаки в курсі, що люди схильні судити про книжку за обкладинкою, тому намагаються стежити за собою і завжди мати максимально показний вигляд.

Телець

Ви хочете мати ідеальний вигляд, тому що це змушує вас почуватися добре і впевнено. Навіть якщо у вашому житті настали напружені або важкі часи, ви завжди будете одягнені з голочки. Мало того, навіть коли ви вдома, ви надягнете найкращий домашній одяг, хоч ніхто вас у ньому й не побачить.

Хочете ви зізнатися в цьому самим собі чи ні, але вам подобається бути поміченим. Ви обожнюєте подобатися людям і завойовувати їхні симпатії. Коли мова заходить про те, щоб стежити за собою, то ви не скупитеся на витрати.

Лев

Ви любите перебувати в центрі уваги і прагнете бути людиною, яка впливає на інших, мотивуючи їх наслідувати ваш приклад. Ви одержимі своєю зовнішністю, тому що знаєте, що люди завжди насамперед помічатимуть саме зовнішній вигляд ще до того, як вони поговорять із вами.

Виглядати добре – це означає показати людям свою індивідуальність. Ви враховуєте все: зачіску, макіяж, одяг, взуття, манікюр. До речі, одягаєтеся ви не тільки для привернення захоплених поглядів, а й для себе самих. Вам подобається стежити за собою і мати бездоганний вигляд.

Діва

Ви звикли ретельно стежити за собою, тому що хочете справити гарне перше враження. До того ж ви чудово знаєте, що люди судять саме за зовнішністю, тому хочете їм сподобатися. Ви продумано підходите до питання свого іміджу. А отже, будете ідеально вигладжувати одяг, начищати взуття, полірувати нігті. Настільки скрупульозно ви готуєтеся до будь-якої зустрічі, навіть найнезначнішої і неважливої для вас.

Терези

Для Терезів стежити за собою – це не звичка, а стиль життя. Якщо ви належите до цього знаку, ви скоріше стежите за майстер-класами з макіяжу в соціальних мережах, ніж спілкуєтеся там із друзями. Ви втілення витонченості та стилю. І зробите все, що у ваших силах, щоб зберегти цей титул.

Навіть якщо ви щойно розлучилися зі своїм партнером, ви однаково нанесете макіяж, одягнете своє найкраще вбрання (до речі, у вас є вбрання на всі випадки і ситуації) і зробите нову зачіску. А якщо ви раптом зламаєте ніготь, загубите ґудзик на сорочці або побачите стрілку на колготках, то для вас це ціла трагедія. Особливо якщо такий конфуз трапиться на людях.

Оригінал