5 найскладніших для розуміння знаків Зодіаку

Чому вони роблять те, що роблять? Часом ми абсолютно не можемо зрозуміти людей, яких, здавалося б, дуже добре і близько знаємо. Так само не дуже комфортно почуваються і вони, оскільки їхні дії або слова часто неправильно трактують. Повірте, ці люди не кращі й не гірші за інших; вони можуть бути більш потайливими, обачнішими або сором’язливішими, але з якоїсь причини їх справді шалено складно зрозуміти.

Близнюки

Що рухає Близнюками – це загадка, але їхню поведінку хоча б можна виправдати подвійністю їхньої особистості. Близнюки здатні бути дуже хаотичними, перестрибуючи з думки на думку і дуже швидко змінюючи настрій, і їм може бути складно йти в ногу з усіма.

Вони дуже розумні і постійно хвилюються з приводу якісного (і кількісного теж) спілкування з людьми. Близнюки ненавидять нудьгувати, і це негативно впливає на їхні дії, оскільки їм може бракувати цілеспрямованості та послідовності. Складно зрозуміти, що очікувати від цього знака наступної хвилини.

Рак

Рак славиться постійними перепадами настрою, тому складно визначити, через що він настільки засмучений або, навпаки, дуже радіє. Сім’я, співмешканці та близькі – це сенс існування для Рака, а тому саме особисте і сімейне життя можуть бути основною причиною їхніх емоційних підйомів і спадів.

Крім того, Рак, як правило, нелегко долає те, що відбувалося в нього в минулому, і надмірно зациклюється на давно минулих подіях. Ключем до розуміння Рака є усвідомлення того, що все, що цей знак робить або думає, ґрунтується виключно на емоціях.

Скорпіон

Основна причина, через яку ви не можете зрозуміти Скорпіона, – це те, що він сам цього не хоче. Він схильний бути потайним, нервовим і маніпулятивним. Скорпіони, треба сказати, визнають, що вони можуть бути нав’язливими і мстивими, але, з іншого боку, ніхто не буде боротися за вас сильніше, ніж люди цього знака.

Найцікавіше, що Скорпіон почувається комфортно в конфліктній ситуації, а тому запекло бореться за те, у що вірить, або проти того, що, на його думку, є неправильним і несправедливим.

Водолій

Водолії – це суцільна таємниця і загадка. Їх дуже складно зрозуміти, найімовірніше тому, що вони не висловлюють свої емоції. Крім того, вони інтелектуальні новатори, яких нерідко сприймають як ексцентричних диваків, що живуть на своїй хвилі і приймають сигнали з космосу. Вони незалежні і не вважають за потрібне щось комусь роз’яснювати, якщо їх не розуміють.

Кожен Водолій хоче, щоб оточуючі піднялися до його рівня, а не він спускався до них. Цей знак навіть може засмучуватися, якщо йому доводиться на пальцях пояснювати те, що йому здається примітивним і очевидним, але чомусь незрозумілим для інших.

Риби

Неправильно витлумачити Риб дуже легко, оскільки вони створіння неземні й витають у хмарах. У них постійно народжуються якісь хитромудрі ідеї або ж вони поглинені власною творчістю. Замість того щоб висловлювати свої почуття словами, Риби більш комфортно роблять це за допомогою якогось виду мистецтва.

Вони можуть здаватися примхливими або навіженими, але це найчастіше не має жодного стосунку до вас – вони просто сердяться на себе. Риби добрі до всіх, крім самих себе, тому важко точно зрозуміти, що з ними насправді відбувається.

Оригінал