Наскільки ви мстиві за знаком Зодіаку

Помста може бути потужним мотиватором – вона змушує людей робити те, що зазвичай їм не притаманне. Якщо ви поглинуті думками про неї, ви, ймовірно, завдаєте собі більше шкоди, ніж своєму кривднику. Це акумульований негатив з не найкращими наслідками, і в серіалах напевно було б набагато менше сюжетних ліній, якби не тема помсти.

Помста може бути великою або маленькою, але, подібно до іскри, вона легко виходить з-під контролю, а її “окупність” нераціональна і часом навіть не має сенсу. Які знаки зодіаку вважаються найбільш злопам’ятними і мстивими, а які – більш відхідливими та м’якосердими?

Овен

Ви просто починаєте конкурувати з тією людиною, якій жадаєте помститися. Головне – у неї виграти, бажано максимально публічно. Ви настільки зосереджені на самому процесі, що будь-які позитивні емоції, які ви могли б отримати від перемоги в змаганні, губляться. Натомість ви нібито втерли носа противнику. Чи варто так “вигравати”?

Телець

Якщо йдеться про помсту, то ви починаєте дуже довгу гру. Вам байдуже, скільки часу вона займе, якщо наприкінці передбачається повне знищення ворога. На той час, коли справедливість (у вашому розумінні) візьме гору, ви надягнете на себе маску відчуженості й байдужості, хоча всередині у вас усе буде радіти.

Близнюки

Коли ви прагнете помститися, ви знищуєте ворожий об’єкт словами. Ви погано відгукуєтеся про опонента, розповідаєте всі його таємниці і секрети і навіть не гребуєте поширювати чутки. У принципі, ви починаєте звичайнісіньку наклепницьку кампанію і робите все можливе, щоб знищити не тільки ворога, а й зруйнувати свою репутацію та ім’я.

Рак

Ви схильні нашкодити собі набагато більше, ніж людині, яка образила вас. Вам дуже хочеться звести з нею рахунки, але всередині ви розумієте, що це не заспокоїть вашого болю, а заподіявши зло ворогові, ви, ймовірно, почуватиметеся ще гірше. Ви можете люто мстити в голові, але в реальності на жодні дії не наважитеся.

Лев

Коли хтось зробив вам боляче, ви негайно виганяєте кривдника з кола вашого спілкування і даєте йому зрозуміти, що він для вас помер. З цього моменту ви заохочуєте інших людей ігнорувати, уникати і відкидати вашого супротивника. Ви хочете, щоб він став абсолютно самотнім і відчував жахливі муки совісті за те, що образив вас.

Діва

Ви не вдаєтеся до помсти, бо побоюєтеся, що вона повернеться бумерангом і зашкодить вам. Але якщо ви абсолютно розлючені, то цілком можете зробити дрібну капость: відправити на пошту вірус або пробити колесо. Але не більше. Будь-яка тілесна шкода вам здається справою виснажливою і клопіткою.

Терези

Ви знищуєте ворога через соціальні мережі. Якщо хтось завдав вам болю до такої міри, коли ви жадаєте помститися, то ви беретеся за цю людину у Facebook, Twitter та Instagram. Ви навіть можете створювати фейкові профілі, щоб потролити кривдника і максимально принизити його своїми коментарями.

Скорпіон

Ви найбільш мстивий з усіх знаків, і ви ставитеся до цього дуже серйозно. Ви ніколи і нічого не забуваєте, і незалежно від того, який план помсти ви обрали, його ніколи не буде достатньо, і ви ніколи не будете задоволені. Ображати вас небезпечно для здоров’я, тому що мстите ви люто, але акуратно, не порушуючи жодних законів.

Стрілець

Ви швидко забуваєте про плани помсти, бо зазвичай зацікавлюєтеся чимось іншим. Але якщо все ж таки ворог надто вам запам’ятався, ви вважатимете за краще триматися від нього подалі, щоб не псувати собі настрій, або ж жорстко і боляче його підколювати і розігрувати. Це звучить нерозумно, але коли ви можете жорстко над ним поіронізувати, ви почуваєтеся набагато краще.

Козоріг

Якщо вам заподіяли шкоду і біль, і ви хочете відплатити за це, ви робите це в найпринизливіший спосіб. Ви б’єте в почуття гідності ворога. Якщо це на роботі, то ви робите так, щоб опонент зробив грубу помилку з подальшою доганою від боса. А якщо це не співробітник, то ви можете прилюдно його висміяти або поставити в незручне становище. Ви не настільки страшні в помсті, як Скорпіон, але можете бути так само рішучі.

Водолій

Ви дуже нестандартно розігруєте своїх кривдників, наприклад, скеровуючи їх на благодійні дії – ви можете підписати їх на волонтерську допомогу в якихось заходах або на добровільні фінансові пожертви, і якщо вони не впораються з цим, то матимуть вигляд безвідповідальних людей. Навіть у своїй помсті вам вдається робити добро.

Риби

В якості помсти ви починаєте писати роман про своїх кривдників, причому герої в ньому настільки впізнавані, що всі відразу здогадуються, кого ви в них зашифрували. Якщо це не роман, то ви висловите свій гнів у пісні, вірші або будь-яким іншим креативним чином. Для вас помста та образа – це своєрідне творче паливо, коли ви перетворюєте негатив на витвір мистецтва.

Оригінал