Найбажаніші жінки за знаком Зодіаку

Гороскоп кохання: кого найбільше люблять чоловіки?

Рак

Раки дуже хочуть бути еталонними жінками, але соромляться. Або бояться. Або думають, що у них не вийде. Тому вони обирають собі якийсь жіночий архетип — Жінка-Мати, наприклад, — і доводять його до досконалості, недоступної всім іншим знакам. Дякую їм за це велике. У тих, хто не Жінка-Мати, наприклад, тепер є шанс не вдавитися у темному куточку від заздрості.

Риби

Ледве не дійшли до місця в трійці лідерів Риби — майже еталонні жінки. Підступні пожирачки чоловічих сердець, які не хочуть нічого вирішувати, а хочуть плаття і на ручки. Насправді, звичайно, Рибки хочуть, щоб усі дали їм спокій і не вторгалися зі своєю грубою реальністю в їх ідеальний внутрішній жіночий світ.

Лев

Замикають трійку лідерів Леви — третє пишемо, перше в голові. У всякому разі, в умі Левиць, які ні на секунду не сумніваються в тому, що еталонні жінки саме вони, а всім слід у них повчитися жіночності. Гіпотетично. Практично ж Левиці не збираються ось цими ручками брати і створювати собі конкуренток, тому перше місце ми їм не дамо. Бо нічого скупитися!

Скорпіон

Почесне друге місце дістається Скорпіонові – еталонній жінці, яку зрушив з п’єдесталу переможниці нещадний час. Не в тому сенсі, що Скорпіони рано старіють, а в тому сенсі, що світ дещо змінився: Святу Інквізицію, наприклад, скасували. Адже Скорпіон — це еталонне втілення жінки як джерела розпусти і пороку. Він у спідниці, власне кажучи. І тим, кого забило її жіночністю, і поскаржитися тепер нікуди. Хіба що у Спортлото.

Терези

І ось він – еталон, яким мріють бути всі інші жінки! Якщо в них запитати чому, вони скажуть, що Терези дивним чином втілюють у собі всі якості, що приписуються жінкам, причому ті, які заведено вважати негативними, Терези примудряються подати як гідність. А чи знаєте чому? Тому що Терези взагалі не морочаться на тему «А чи достатньо я жіночна?», а просто живуть і насолоджуються життям. Чого й нам усім бажають.

Оригінал