Головні недоліки чоловіків за знаком Зодіаку

Представляємо Вам список головних чоловічих недоліків за знаком Зодіаку.

Овен

З жіночої точки зору у чоловіків-Овнів повно недоліків. Вони нестримані, егоїстичні, самозакохані, можуть бути невдячними і байдужими до почуттів партнерки. Нерідко в близьких стосунках типові представники цього знака проявляють себе як божевільні ревнивці, хоча самі не дозволяють себе контролювати.

Телець

Чоловік-Телець зовні створює враження цікавої та захопленої натури. Однак у побуті він може бути неймовірно нудним занудою, що віддає перевагу постійному сидінню вдома перед телевізором або комп’ютером. Партнерці доведеться постійно розворушувати ледачого Тельця, адже він полюбляє виключно пасивний відпочинок. Доповнюють список його головних недоліків непрохідна впертість і небажання змінювати що-небудь у своєму житті.

Близнюки

Чоловік, чиїм управителем є Близнюки, абсолютно непередбачуваний. Навіть якщо його обраниці здається, що вона все про нього знає, він знайде спосіб переконати її в протилежному. Життя з представником цього знака схоже на “американські гірки”: то він зізнається в коханні, то поводиться як махровий егоїст, сьогодні він говорить одне, а вже завтра відмовляється від своїх слів. Астрологи додають до цього часті капризи та легковажність.

Рак

Чоловіки-Раки мають цілий набір якостей, що дратують жінок. Представники цього знака нерішучі, боягузливі, бувають недовірливими і демонструють підвищену емоційність. Стикаючись із труднощами, вони впадають у розгубленість і не можуть зібратися з силами без сторонньої допомоги. Жінці, яка перебуває поруч із типовим Раком, доведеться терпіти його часту зміну настрою і напади песимізму.

Лев

Головний недолік чоловіка-Лева – роздута зарозумілість. Звідси випливають інші негативні риси його характеру: нетерпимість до чужої думки, диктаторські замашки, зарозумілість тощо. Сам він ніколи не стане ні під кого підлаштовуватися, тому жінка, яка перебуває поруч із ним, повинна мати безмежне терпіння і щиро любити його.

Діва

Чоловік, народжений під знаком Діви, може будь-яку людину вивести з себе своїм прагненням до перфекціонізму. Він не упустить можливості відзначити чужі недоліки, обов’язково обговорить їх і запропонує варіанти усунення, навіть якщо його поради взагалі ніхто не питав. А ще це один із найжадібніших представників зодіакального кола. Однак замість слова “скупість” сам він вважає за краще використовувати більш м’які синоніми: “ощадливість” і “економія”.

Терези

Чоловіки-Терези є володарями емоційно нестійкого характеру. Вони потребують постійної підтримки і схвалення, хоча самі не можуть запропонувати того самого своїм другим половинкам. Обраниця представника цього знака має бути готовою взяти на себе роль лідера, адже “повітряний” чоловік буде будь-якими шляхами уникати відповідальності. З недоліків астрологи також відзначають нарцисизм і низьку стресостійкість.

Скорпіон

Кожен типовий представник цього знака є володарем тарганів у голові. Іноді здається, що простих Скорпіонів просто не існує. Якщо акцентувати увагу на їхніх основних недоліках, не можна не сказати про прагнення до тотального контролю і часті психологічні маніпуляції. Крім того, духовно нерозвинені представники водної стихії безжальні, ревниві та мстиві.

Стрілець

Істотним мінусом у поведінці чоловіка, народженого під знаком Стрільця, вважається невміння тримати своє слово. Він легко дає обіцянки, які навіть не збирається виконувати. Для нього характерна також неуважність і легковажне ставлення до речей, важливих для партнерки. Наприклад, він не пам’ятає ключових дат і забуває купити подарунок, але при цьому зовсім не почувається винним.

Козоріг

Один із головних недоліків чоловіка-Козорога – вимогливість до інших людей. Він акцентує увагу на малозначних дрібницях і всі нерви зіпсує своїй супутниці. Менш розвинені представники цього знака становлять ще більшу небезпеку, оскільки для досягнення своїх цілей вони без докорів сумління можуть використовувати найближчих людей.

Водолій

Чоловік-Водолій не може повністю віддатися романтичним почуттям і вкладатися у стосунки. Він егоїст за вдачею, до того ж розважливий, а ще має здатність маніпулювати свідомістю людей, які довірилися йому. Типовий Водолій буває також надмірно прямолінійний у своїх висловлюваннях. Його слова б’ють по найболючішому, але вибачатися він не вміє.

Риби

Чоловіки-Риби дуже люблять усе прикрашати і навішувати локшину на вуха заради власної розваги. Його обраниця повинна звикнути ділити всі слова коханого надвоє. Серед інших недоліків представників цього знака астрологи виокремлюють небажання брати на себе відповідальність і залежність від громадської думки. Риби й самі вміють маніпулювати іншими, але частіше вони виступають у ролі ведених.

Оригінал