4 мудрих уроки життя для кожного Знака Зодіаку

Сузір’я Зодіаку, які супроводжують нас по життю, завжди прагнуть допомогти. Але вся їхня допомога може полягати тільки в інформації, що передається по світлу від далеких сузір’їв. І набагато легше вивчити заздалегідь відомий життєвий урок, ніж зробити помилку в результаті якої ми скажемо — це був життєвий урок. Життєвий досвід — це одна з найважливіших речей у житті. Ми всі прагнемо бути самостійними, мудрими, впевненими в собі особистостями. Однак, часом, ми забуваємо про те, що наша мудрість — це досвід, отриманий протягом багатьох років. Заради такого досвіду, багато людей проходять через безліч перешкод і життєвих труднощів. З цієї причини, досвід старшого покоління дуже для нас важливий, оскільки він несе в собі життєві уроки, — найцінніші знання.

Овен

Життя — це те, що є зараз. Ми завжди чекаємо неймовірних речей, які відбуватимуться у майбутньому, але забуваємо про те, що життя йде прямо зараз. Навчіться жити справжнім моментом і годі сподіватися на ілюзії в майбутньому.

Страх — це ілюзія. Більшість речей, яких ми боїмося, ніколи не трапляться. Але навіть якщо вони трапляються, то часто виявляються не такими поганими, як ми думали. Для багатьох з нас страх — це найгірше, що може трапитися. Реальність не так страшна.

Найважливіше у вашому житті — це близькі люди. Завжди ставте їх на перше місце. Вони важливіші за вашу роботу, хобі, комп’ютер. Цінуйте їх, немов вони — це все ваше життя. Тому що так воно і є.

Борги того не варті. Витрачайте гроші по своїх можливостях. Живіть вільно. Борги не дозволять вам цього зробити.

Телець

Ваші діти — це не ви. Ви — це посудина, яка приносить дітей у цей світ і піклується про них до тих пір, поки вони не можуть зробити цього самі. Навчайте їх, любіть, підтримуйте, але не міняйте. Кожна дитина унікальна і має прожити своє життя.

Речі збирають пил. Час і гроші, які ви витрачаєте на речі, одного разу знищать вас. Чим менше речей, які ви маєте, тим більше ви вільні. Купуйте з розумом.

Веселощі недооцінені. Як часто ви веселитеся? Життя коротке, і треба насолоджуватися ним. І годі думати про те, що подумають інші, коли вам добре. Просто насолоджуйтеся цим.

Помилки — це добре. Ми часто намагаємося уникати помилок, забуваючи про те, що саме вони приводять нас до успіху. Будьте готові помилятися і вчіться на своїх помилках.

Близнюки

Живіть кожним днем. Коли вам буде 90 років, скільки днів у вас залишиться? Живіть і цінуйте кожен з них.

Дружба вимагає уваги. Бережіть дружбу, як декоративну рослину. Це окупиться.

Досвід в першу чергу. Якщо ви не можете визначитися, купити диван або відправитися в подорож, — завжди вибирайте друге. Радість і позитивні спогади набагато крутіші за матеріальні речі.

Забудьте про злість. Задоволення від злості зникне через кілька хвилин. А наслідки можуть тривати набагато довше. Слухайте свої емоції і, коли приходить злість, зробіть крок в сторону протилежну їй.

Рак

Уразливість лікує. Бути відкритим, справжнім і вразливим — це здорово. Це дає можливість оточуючим вас людям вірити вам і ділитися з вами своїми емоціями, а ви можете ділитися з ними у відповідь.

Позерство будує стіни. Створення образу іншої людини з метою вразити когось зіграє з вами злий жарт. Дуже часто люди бачать вас справжніх крізь образ, і це їх відштовхує.

Спорт — це сила. Заняття спортом на постійній основі повинні стати частиною вашого способу життя. Це робить вас сильнішими фізично, морально і емоційно. Також це покращує здоров’я і зовнішній вигляд. Спорт — це ліки проти усіх хвороб.

Образа спричиняє біль. Відпустіть її. Іншого правильного шляху просто немає.

Лев

Пристрасть покращує життя. Коли ви знаходите будь-яке заняття, від якого ви без розуму, кожен день стає подарунком. Якщо ви ще не знайшли свою пристрасть, поставте собі за мету зробити це.

Подорожі дають досвід і розширюють свідомість. Подорожі роблять вас цікавішими, мудрішими і кращими. Вони вчать вас взаємодіяти з людьми, їхніми звичками і культурами.

Ви не завжди маєте рацію. Ми думаємо, що знаємо відповідь на будь-яке питання, але це не так. Завжди є хтось розумніший за вас, а ваші відповіді не завжди вірні. Пам’ятайте про це.

Це пройде. Що б не сталося в житті, це пройде. Час лікує, а речі змінюються.

Діва

Ви визначаєте своє призначення. Життя нудне без мети. Вирішіть, що важливо для вас, і побудуйте своє життя навколо цього.

Найчастіше ризик — це добре. Щоб змінити своє життя, доводиться ризикувати. Прийняття обдуманих і ризикованих рішень допомагає вам рости.

Зміни завжди на краще. Життя змінюється, і не варто опиратися цьому. Не бійтеся змін, пливіть у потоці і сприймайте життя, як пригоду.

Думки нереальні. Щодня в голові пролітають тисячі думок. Багато з них — негативні і лякаючі. Не вірте їм. Це всього лише думки, і вони не стануть реальністю, якщо ви їм не допоможете.

Терези

Ви не можете контролювати інших. Ми хочемо, щоб оточуючі нас люди поводилися так, як хочеться нам. Але реальність така, що ми не можемо змінити інших людей. Поважайте унікальність і незалежність кожної людини.

Ваше тіло — це храм. У кожного з нас є щось, що ми ненавидимо у своєму тілі. Але наше тіло — це єдине, що належить тільки нам. Ставтеся до нього з повагою і піклуйтеся про нього.

Дотики зцілюють. У дотиків є безліч позитивних властивостей. Вони приводять у норму серцебиття, покращують самопочуття і знімають стрес. Це подарунок, яким потрібно ділитися.

Ви впораєтеся. Не важливо, яка ситуація виникла у вас в голові. Реальність така, що ви можете з цим впоратися. Ви набагато сильніші і мудріші, ніж думаєте. Ви пройдете крізь це і переживете.

Скорпіон

Подяка робить людину щасливішою. Причому не тільки того, кому адресована подяка, але і того, хто її говорить. Не забувайте дякувати людям за все, що вони для вас роблять.

Прислухайтеся до інтуїції. Ваші міркування дуже важливі, але інтуїція — це ваша суперсила. Вона використовує ваш досвід і життєву модель, щоб знайти відповідь на будь-яке питання. Іноді вона виникає спонтанно, і краще прислухайтеся до неї.

Пам’ятайте про себе в першу чергу. Не будьте самозакоханим, але пам’ятайте, що найважливіше для вас — це ви сам.

Чесність до самого себе — це свобода. Будьте чесним до самого себе. Самообман — це осліплення самого себе.

Стрілець

Ідеали нудні. Перфекціонізм зробить ваше життя нудним. Наші відмінності, особливості, фобії і недоліки — це те, що робить нас унікальними. Пам’ятайте про це.

Дійте, щоб знайти мету в житті. Вона не знайде себе сама. Допоможіть їй в цьому і робіть все можливе, щоб відшукати мету.

Маленькі речі теж важливі. Всі ми чекаємо великих перемог і досягнень, забуваючи про те, що вони складаються з дрібних і іноді навіть непомітних кроків. Цінуйте ці кроки.

Вчіться. Завжди. Якщо ви думаєте, що знаєте хоча б 1% всього, що є в нашому світі, то ви ще ніколи так не помилялися. Вчіться кожен день, дізнавайтеся щось нове про різні речі. Навчання тримає наш мозок в тонусі, навіть у зрілому віці.

Козоріг

Старіння — це неминуче. Наші тіла старіють, і ми не можемо їм перешкодити. Кращий спосіб уповільнити старіння — насолоджуватися життям і проживати кожен день на повну.

Шлюб змінює людей. Людина, з яким ви пов’язали своє життя, зміниться з часом. Але і ви теж! Не дайте цим змінам застати себе зненацька.

Занепокоєння безглузде. Вам варто турбуватися тільки в тому випадку, якщо це приведе вас до вирішення проблеми. Але природа занепокоєння така, що цього ніколи не станеться. Занепокоєння відключає ваш мозок, і ви просто не в змозі вирішити ситуацію. Тому навчіться справлятися з занепокоєнням і постарайтеся позбутися від нього.

Зціліть свої рани. Не дайте ран зі свого минулого позначатися на вашому справжньому житті. Не вдавайте, що вони нічого не значать. Знайдіть підтримку в близьких людей або у тих, хто професійно займається лікуванням емоційних травм.

Водолій

Простіше — краще. Життя повне труднощів, заплутаностей і зобов’язань, які роблять його тільки гіршим. Просте життя дає простір для радості і улюблених занять.

Робіть свою роботу на відмінно. Якщо ви хочете чогось досягти в житті, вам доведеться попрацювати. Звичайно, є виключення, але не сподівайтеся на них. Сподівайтеся на себе.

Ніколи не пізно. Пізно — це лише виправдання для того, щоб не намагатися. Досягнути поставлених цілей можна в будь-якому віці.

Дії зцілюють тугу. Будь-які дії — це ліки проти занепокоєнь, прокрастинації, туги і тривоги. Перестаньте думати і зробіть хоч що-небудь.

Риби

Робіть те, що вам хочеться. Будьте проактивними. Не чекайте, поки життя кине вам кістку. Вам може не сподобатися її смак.

Відпустіть забобони. Не будьте прив’язані до думки або переконання суспільства. Будьте відкритим для будь-якої можливості або ідеї. Ви здивуєтеся, як багато можливостей дає життя, якщо їх не відкидати.

Слова мають значення. Думайте, перш ніж говорити. Не використовуйте слова для того, щоб образити людину. Коли ви зробите це, назад дороги вже не буде.

Любов — це відповідь на будь-яке питання. Любов — це те, чому ми тут. Це сила, що рухає світом. Діліться нею і висловлюйте її кожен день. Робіть світ кращим.

Оригінал