4 сексуально домінуючі знаки Зодіаку

Домінування — це та річ, яка не так часто зустрічається серед партнерів, коли справа доходить до інтимності в ліжку. Але з іншого боку, деякі все-таки володіють цим «домінуючим геном». Такі люди завжди прагнуть взяти під контроль все, що відбувається в спальні. Вони хочуть стати біля штурвала і вести свій корабель в той світ інтиму і любові, що самі бажають підкорити. Такі особистості завжди детально і методично підходять до занять любов’ю. Всякий раз, коли їм не дають контроль над ситуацією, вони, як правило, відчувають себе втраченими і дезорієнтованими. Вони завжди хочуть перебувати на боці сили і влади, коли справа доходить до веселощів в ліжку. Ось чому для цих домінантних особистостей ідеально підходять ті, хто вміє грати свою роль у цій виставі. Вони повинні бути слухняними і покірними за своєю природою.

Всякий раз, коли в спальні зустрічаються дві людини з домінантним характером, відбувається зіткнення, яке може привести до досить сумних наслідків. Про баланс у такому випадку і мови бути не може. Але коли домінуюча особистість об’єднується з покірною, то це практично ідеальний союз. Це той тип пари, який легко знаходить спільну мову як в побуті, так і в інтимних справах.

Тому, ця стаття ідеально підійде для тих, хто звик грати пасивну роль. Вона допоможе вам зорієнтуватися в тих знаках Зодіаку, які проявляють домінантну сутність. Ми вибрали для вас 4 найбільш домінуючих знаки Зодіаку, які давно відомі своєю неприборканою пристрастю і владою. Переконайтеся, що ви вибрали правильного партнера!

Овен

Відомо, що Овни – це люди, які насолоджуються конкуренцією. Вони завжди прагнуть швидко зробити все можливе і необхідне для досягнення поставлених завдань. Їх легко спокусити новим викликом. Цей тип особистості також реагує на події і в спальні. Овни люблять бути агресивними, і іноді вони можуть бути трохи грубими. Вони також люблять демонструвати свої можливості, використовуючи складні фізичні навантаження». Тому не дивуйтеся, якщо вони почнуть виконувати різні трюки і застосовувати нові позиції. Вони також не люблять приховувати своїх емоцій, тому бувають досить гучні. І навряд чи ви зможете це змінити.

Лев

У житті Лев – це природжений лідер. Він завжди прагне керувати великими групами людей. У них відмінні навички управління і спілкування. Леви також дуже гарні в плануванні та організації справ. Ось чому для них завжди природно встановлювати контроль в спальні. Вони дуже впевнені в собі і переконані у своїй правоті. Вони завжди будуть змушувати своїх партнерів думати, що саме Лев знає свою справу і вміє використовувати всі можливості. Цей знак Зодіаку також дуже винахідливий, тому секс з ним завжди буде цікавим. У Левів також є схильність бути чесними щодо того, чого вони хочуть від ночі пристрасті.

Діва

Діва — це самий дикий представник у цьому списку. Це ті, від кого ви ніколи не чекали б сексуального домінування. У реальному житті вони вважаються досить лагідними і пасивними. Але коли ви отримаєте можливість насолодитися вночі з Дівою, то ви побачите зворотну сторону медалі. Вони дуже щедрі, і вони завжди намагаються переконатися, що вони приносять задоволення своїм партнерам. Також відомо, що вони вміють використовувати інтуїцію в романтичних втіхах, роблячи процес зрозумілим для свого партнера. Вони знають, коли і куди потрібно доторкнутися, щоб порадувати його. Їхні партнери завжди залишаються задоволеними спільним проведенням часу.

Скорпіон

І останній знак Зодіаку, в нашому списку — Скорпіон. Це ті люди, які просто випромінюють пристрасть і емоції. У них є цілком конкретні цілі під час сексу, і вони безжальні в їхньому досягненні. Вони завжди готові віддати всі свої сили, щоб зробити цей досвід незабутнім як для себе, так і для партнера. Скорпіони чимось схожі на Дів в тому сенсі, що вони щедрі. Вони завжди прагнуть порадувати своїх партнерів, і тому ви безумовно знаходитесь у виграшному положенні разом з цим знаком Зодіаку. Вони також відомі як досить спонтанні і хитрі особистості. Не дивуйтеся, якщо Скорпіон буде використовувати певні інструменти й іграшки для збагачення досвіду.

Так що перестаньте чекати і почніть шукати відповідного партнера серед цих 4-х знаків Зодіаку! Вони точно зможуть підкорити вас і гідно витратити ваш час.

Оригінал