Гороскоп на 29 травня

Овен ♈

Іноді ми дивимося на телевізор або світильник і мріємо, щоб він вимикався силою думки. Але як би ні хотілося чогось подібного, доводиться вставати і йти до вимикача. Ви безумовно дуже хочете чогось зараз. Питання лише в тому, щоб зібратися з думками і докласти потрібне зусилля.

Телець ♉

З музикою пов’язано чимало трагічних епізодів новітньої історії. Але враховуючи, що більшість пісень про кохання, як так виходить, що кохання не стає більше? На жаль, люди не вірять, що своїми зусиллями принесли нашій планеті більше любові. Але сьогодні у Вашому знаку перебуває Венера – а значить, Ваші зусилля у цьому напрямку точно принесуть результат.

Близнюки ♊

Вирішуючи якусь проблему, ми часом думаємо: “А як би з цим розібрався (ім’я)?” Навіть якщо конкретної відповіді нема, нас надихає сама думка про те, що хтось здатний впоратися з тим, з чим хочемо впоратися ми. Якщо не можете знайти в собі мотивацію прийняти виклик, чужий приклад може виявитися корисним.

Рак ♋

Зараз Вам непросто даються рішення – з тієї простої причини, що немає доступу до адекватної інформації. В кар’єрних питаннях ясність змінилася сум’яттям. Але це не означає, що відповідь не можна відшукати. Потрібно просто докласти трохи більше старання у справі відділення зерен від полови. Не вірте всьому, що чуєте.

Лев ♌

Ми знаємо, що часом правил просто потрібно дотримуватися. Але деякі правила добре виглядають тільки на папері. Їх писала людина, яка мало представляє собі втілення цих речей на практиці. Вам не потрібно бездумно порушити правило – але трохи прогнути під себе точно не завадить. Зрештою, ніхто ж не постраждає!

Діва ♍

Винороби володіють неймовірним терпінням – адже для того, щоб вино дозріло, має пройти час. І хотілося б скоріше відкрити пляшку власного виробництва, але процес ніяк не поквапити! Нехай це буде нагадуванням для Вас: хороше трапляється з тими, хто вміє чекати. Наприклад, з Вами.

Терези ♎

У 1997 році Річард Карлсон опублікував книгу під назвою “Не пітнійте над дурницями”. Саму цю фразу приписують багатьом людям. Здається, що порада приємна, але не дуже практична, але насправді в цих словах багато правди. Ми і правда дуже часто робимо з мухи слона. Але важливо зрозуміти, що дурниця є дурниця і не пітніти над нею.

Скорпіон ♏

Досягнення важливої мети – це маршрут від точки А до точки Б. Він часто буває тернистий і звивистий, але, здається, сьогодні Всесвіт підігнав Вам хороший транспорт! Ви думали, що будете рухатися повільно і сумно, а самі мчитеся на всіх парах. Будьте впевнені: це відбувається тому, що і Ви готові, і час настав!

Стрілець ♐

Ми всі в курсі важливості толерантності і вміння прощати, але деколи буває так важко закривати очі на чужу грубість або егоїзм! На щастя, те, що нас дратує і турбує, швидко закінчується, якщо не брати близько до серця. Зосередьтеся на іншому, відреагуйте співчутливо, і проблема перетвориться в бонус. Перетворіть негатив на джерело натхнення!

Козоріг ♑

Вчора зайшла мова про час, а сьогодні варто поговорити про мотивації. Уявіть, що її продавали б у таблетках, і кожен міг прийняти дозу амбітності і впевненості в собі! Але є інший, більш реальний варіант: спробувати щось зробити, побачити, як це добре починання сприймають – і різко повірити в себе!

Водолій ♒

Рішення, яке підходило Вам в минулому, в сьогоденні не дуже-то працює. Так відбувається, коли ми і наші обставини розвиваємося. Доводиться проявляти рішучість і креативність, але ідеально, коли процеси йде поступово. Не бійтеся того, що встигло змінитися і змінюється далі. Нехай минуле залишається в минулому.

Риби ♓

Ми часто не замислюємося про те, що ризик – справа не тільки благородна, але й небезпечна. Часто ми взагалі не думаємо про негативні наслідки, якщо позитив явно переважує. Але між ризиком і безпечністю є різниця. Дуже важливо, щоб Ви і головою, і серцем усвідомлювали необхідність ризику, на який ідете зараз. В ньому таяться як плюси, так і мінуси.