Гороскоп пліткарів: які знаки Зодіаку не вміють зберігати чужі таємниці

Гороскоп пліткарів розповість про представників тих знаків Зодіаку, які найменш вміють зберігати в таємниці чужі секрети. Звичайно, не можна стверджувати, що всі люди, народжені під цими знаками, мають довгий язик. Як і не варто бути впевненим, що інші знаки Зодіаку заберуть ваші секрети з собою в могилу. Однак саме з цими трьома знаками варто бути обережними, бо вміння тримати язика за зубами – не їхній коник.

Овен

Овен дуже товариський по своїй натурі. У нього завжди багато знайомих, і з усіма він на короткій нозі. Він вміє налаштувати людей до себе, і люди охоче діляться з ним найпотаємнішим. Однак тут варто пам’ятати, що в Овнів погано тримається язик за зубами. І вже дуже скоро ви з гіркотою дізнаєтеся, що ваш секрет став надбанням суспільства. При цьому Овен ще й не проти поміркувати в інших компаніях про те, наскільки ви мали рацію чи ні. Тому в будь-якій компанії саме Овни є джерелом “гарячих” новин. Але якщо вам потрібно, щоб про якусь інформацію дізналося якомога більше людей, то тут допомога Овна буде неоціненною. Можете не сумніватися: він швидко рознесе інформацію.

Близнюки

Близнюки – ще один знак Зодіаку, який абсолютно не вміє зберігати чужі таємниці. Причому на відміну від наївного і простакуватого Овна, який просто не тримає язик за зубами, Близнюки ще й використають вашу таємницю так, щоби виставити вас у непривабливому світлі. Вони не гребують тим, щоб прикрасити свою розповідь нереальними подробицями і подати її так, як вигідно їм. При цьому, на відміну від Овна, який так само охоче ділиться своїми секретами, як і чужими, Близнюки свої ретельно оберігають і нікому не видають. Тому із цим знаком потрібно бути вкрай обережними.

Діва

Діви, звичайно, менш підступні у цьому плані, ніж Близнюки. Однак і їм не варто розголошувати свої секрети. Вони просто обожнюють ділитися чужими таємницями. Як тільки вони дізнаються ваш секрет, тут же обірвуть телефони усіх близьких, і не дуже, спільних знайомих. І через кілька днів вашу таємницю буде знати пів міста, а ви станете помічати на собі багатозначні погляди і ловити криві посмішки. Діви люблять буквально “обгризати” чужі секрети. Навіть коли інші вже послухали і забули, вони постійно повертаються до цієї теми, щоб обговорити її знову.

Джерело