Гороскоп на 19 грудня

Овен ♈

Сьогодні Вам слід подумати про те, як Ви сприйматимете чужу точку зору. Цілком імовірно, що вам доведеться вести дискусію з людиною, яка дотримується кардинально інших поглядів на деякі речі та події, а це означає, що в процесі діалогу між вами може виникнути певна напруга. У такому разі не потрібно стояти на своєму не зважаючи ні на що. Натомість просто дайте комусь шанс показати й розповісти вам, як вони бачать щось.

Телець ♉

Чиясь безладність або непослідовність можуть діяти Вам на нерви, але постарайтеся не сприймати за чисту монету все, що говорить або робить ця людина. Те, що Ви бачите, може бути результатом напруги або занепокоєння, яке переживає ця персона. Можливо, їй варто насамперед зрозуміти, що відбувається, а Ви можете в цьому допомогти, але для цього Вам потрібно отримати всі вихідні дані. Тож просто дозвольте цій людині виговоритися.

Близнюки ♊

Якщо Ви стоятимете на своєму, це стане для когось дуже чітким сигналом. Але не дивуйтеся, якщо це змусить якусь людину з оточення зайняти суто оборонну позицію і почати сперечатися з Вами з кожного приводу. Можливо, річ у впливі Марса, який зробить Вашу поведінку дещо деспотичною. У такому разі Вам варто вживати якомога більше слів “ми” і “нас”, щоб таким чином продемонструвати свою готовність до командної роботи.

Рак ♋

Ви живете в епоху, коли висловити свою думку простіше простого. Раніше Ви найбільше не погоджувалися з тими, кого знали. Тепер же Ви і люди навколо із задоволенням спілкуються з незнайомцями в інтернеті та в різних соціальних мережах. Усі хочуть знати, що мають право голосу, і всі заслуговують на те, щоб бути почутими. Але для цього свою точку зору потрібно правильно подати. Пам’ятайте про це завжди.

Лев ♌

Оскільки Сатурн продовжує впливати на ваші особисті зв’язки і партнерські стосунки, цей день обіцяє бути вельми бурхливим у цьому плані. Утім, нічого страшного в цьому немає, головне, що ви зможете отримати найцінніший досвід, який, проте, може датися вам не найприємнішим чином. Однак згодом Ваше бажання вчитися і пізнавати нове окупиться з лишком, тож не зупиняйтеся і рухайтеся вперед.

Діва ♍

Сьогодні у Вас може виникнути нав’язливе відчуття, що Ви щось переросли. Звісно, йдеться не про одяг, а про якусь угоду і союз, який на цей момент є скоріше якорем, що не дає Вам зрушити з місця. Якщо це так, значить Вам час виходити із зони комфорту і вирушати на нову незвідану територію, дослідження якої допоможе Вам отримати новий дорогоцінний досвід.

Терези ♎

Сьогодні хтось, хто має певну владу над Вами, захоче нагадати Вам про те, що кермо влади перебуває в його руках. Утім, не варто особливо звертати на це увагу. Натомість постарайтеся бути скромними та стриманими. При цьому в жодному разі не думайте, що Вашу терпимість або лояльність не визнають або не цінують. Натомість зберігайте спокій і дайте долі трохи часу, щоб підтвердити зворотне.

Скорпіон ♏

Зміцнення Ваших фінансових перспектив або зростання заощаджень на банківському рахунку може здатися Вам пріоритетом. На щастя, у Вашої інтуїції, ймовірно, є хороші ідеї про те, як зробити і те, і інше, тому зверніть на неї пильну увагу, перш ніж що-небудь робити. Якщо Ви готові почати з малого, Ви можете виявити, що збільшення доходу є не таким вже й складним завданням, просто на це потрібен час. А ось якщо Ви будете занадто поспішати, то результату буде нуль.

Стрілець ♐

Більш уважне та чесне ставлення до почуттів може зменшити або навіть усунути замішання, яке панує у Вашій голові. Можливо, якщо Ви все досить добре проаналізуєте, то зможете зрозуміти, що якесь почуття є частиною чогось більшого, що заслуговує на Вашу пильну увагу. Докопайтеся до суті того, що Ви відчуваєте в одній сфері, і Ви виявите, що це має ефект доміно, який має виключно позитивний характер. У такому разі на вас чекає вражаючий прогрес.

Козоріг ♑

Вам не потрібне схвалення інших людей, щоб робити те, що надихає і мотивує Вас. Тож зосередьте свою енергію на тому, що вас задовольнить і дасть сили рухатися далі. Для досягнення важливої мети Вам може знадобитися значно більше часу, ніж Ви думали. Але якою б не була Ваша амбітна подорож, Ви напевно дійдете до своєї мети і зробите це правильно і в потрібному темпі.

Водолій ♒

Якщо Ви щосили намагалися отримати або зберегти контроль над чимось, зрештою Ви таки зможете взяти штурвал у свої руки. Таким чином, Вам більше не доведеться боротися за те, щоб бути почутим, або витрачати купу часу на заспокоєння людей, які виснажують Ваше терпіння та енергію. Контроль, якого Ви так хотіли, може прийти, коли хтось конкретний або люди, які Вас оточують, загалом нарешті побачать логіку і сенс у тому, що Ви намагалися сказати. Краще пізно, ніж ніколи.

Риби ♓

Приготуйтеся до хвилі прозрінь, яка дасть вам змогу розширити свій кругозір, а також психологічні та фізичні кордони. Якщо ви нещодавно відчували, що будь-які зроблені кроки наштовхнулися на непередбачувані перешкоди, сьогодні це може змінитися. До того ж, навколо вас почне витати дух пригод, завдяки якому ви не тільки зможете добре провести час, а й вирішити свої проблеми.