3 знаки Зодіаку, які швидко закінчують стосунки

Деякі люди так бояться зобов’язань і болю, що, намагаючись уникнути їх, закінчують стосунки, які не встигли початися. Вони, скоріше, самі розіб’ють партнеру серце, ніж дозволять цьому статися із собою. Отже, ось 3 зодіакальні знаки, які, найімовірніше, втечуть від стосунків:

Водолій: Коханець-втікач

Ви повинні давати Водолію невеликі дози любові день за днем. Якщо ви покажете йому океан вашої любові на третьому побаченні, то зможете спостерігати, як виблискують його п’яти, коли він тікатиме від вас. Будучи одним із найбільш невловимих знаків Зодіаку, він вважає за краще жити на своїх умовах і робити, що і коли захоче.

Якщо ситуація стає серйозною занадто швидко, Водолій тікає від неї. Якщо він відчуває, що його прив’язують, він без жалю розриває зв’язок. Річ не в тому, що він хоче залишатися один завжди. Просто він так серйозно ставиться до стосунків, що не буде пов’язувати себе довгостроковими зобов’язаннями з ким попало. Він буде один, поки не знайде партнера, який стане йому цілим світом.

Близнюки: Стривожена кокетка

Близнюки, всупереч поширеній думці, обожнюють романтику. Просто вони хочуть цього з багатьма людьми, замість того, щоб зберігати вірність лише одній людині. Це не означає, що вони зрадники, просто Близнюки звикли розпорошувати свій шарм і увагу для всіх оточуючих.

Якщо ви дозволите Близнюкам вільно зачаровувати всіх, з ким вони зустрічаються, не ревнуючи, ви будете здивовані, як вони прив’яжуться до вас. Проблема в тому, що більшість людей просто не справляється з цим. Для розуміння й оцінки потреб Близнюків потрібне їхнє особливе розуміння, і, якщо ви не впораєтеся з їхньою соціальною і добродушною природою, вони почуватимуться задушеними і відправляться на пошуки іншого партнера, який розумітиме їх краще.

Стрілець: Дика тварина

Стрілець приділяє першочергову увагу своїй ненаситній жадобі пригод, і в романтичних стосунках теж. Відкривати нове, подорожувати, знайомитися з різними людьми, вивчати щось – ось що потрібно Стрільцю, щоб бути щасливим. Довгострокові стосунки вимагають компромісу і жертви, але ні що з цього не узгоджується з принципами Стрільця. Це не дозволяє йому затримуватися з кимось надовго.

Однак, якщо він зустріне когось незалежного і охочого супроводжувати його в різних авантюрах, він назавжди залишиться з ним. Стрілець безумовно хоче знайти свою другу половинку. Просто він розуміє, що його споріднена душа блукає десь в очікуванні, що її знайдуть. Його суджена не чекає на нього вдома, боячись вийти зі своєї зони комфорту.

Оригінал