Зодіакальні пари, союз яких благословили небеса

Діва і Телець

Діва буде натхненна і заінтригована позитивним підходом Тельця до життя. Вона буде в блаженстві, перебуваючи з тим, ким стільки захоплюється. Зі свого ж боку, Діва дозволить Тельцю залишатися приземленим. Ці два знаки врівноважують один одного і приносять гармонію у відносини. Вони приділяють увагу і підтримують інтерес один до одного. Діва, Телець — обидва земні знаки. Це допомагає їм зрозуміти ідеали і бажання один одного. Між ними міцна дружба й ділове партнерство. А у романтичному сенсі вони відчувають зв’язок, як ніхто інший.

Близнюки і Водолій

Близнюки і Водолій здатні створити неймовірне романтичне партнерство. Вони врівноважують один одного. Близнюки можуть бути вкрай нерішучими і розсіяними, Водолій же — абсолютна протилежність Близнюків. Вони потребують один одного, щоб доповнити один одного і досягти поставлених цілей. Близнюки привносять гумор і розслаблення у стосунки, у той час, як Водолій показує Близнюкам маршрут до мети. Їхній зв’язок глибший, ніж здається на перший погляд, і пристрасть утримує любов навіть у важкі часи.

Стрілець і Овен

Коли Стрілець і Овен сходяться разом, життя стає однією великою пригодою. Обидва знаки — шукачі пригод, мрійники і цінителі свободи. Вони будуть підтримувати ідеї один одного і вести глибокі та змістовні розмови. Це споріднені душі за рівнем інтелекту. Вони розуміють один одного без слів і ніколи не сумують разом, працюючи як єдиний організм. Замість того, щоб будувати індивідуальні плани, вони об’єднують свої цілі і йдуть до них рука об руку.

Рак і Терези

Рак і Терези – приголомшливе поєднання. В той час, як Рак надзвичайно емоційний, Терези врівноважені. Терези жадають уваги, а Рак більш ніж щасливий віддати їм усю свою любов і прихильність. Обидва легко зав’язують не тільки відносини, але і дружбу. Обидва глибоко чутливі люди, які отримують величезне задоволення від того, що партнер може зрозуміти їх на більш глибокому рівні. Вони жадають пристрасті, і саме вона згуртовує їх разом.

Терези і Близнюки

Союз між Терезами і Близнюками заснований на найсильнішому інтелектуальному зв’язку. Обидва знаки належать до стихії Повітря і потребують розумової стимуляції. Вони люблять отримувати нові знання, чим підживлюють інтерес один одного. Ці знаки також чудово розуміють і приймають інших людей. Вони уважні один до одного і завжди допоможуть, коли це необхідно.

Оригінал