Як привернути увагу чоловіків різних знаків Зодіаку

Багато людей помилково думають, що найгірша сумісність – в однакових знаків Зодіаку, хоча в коханні до кожної людини можна знайти підхід. Можна привернути увагу будь-якого чоловіка. Для цього знадобиться знати кілька важливих секретів і його астрологічні особливості.

Овен

Хочете привернути увагу Овна – дайте йому свободу дій. Грубо кажучи, не робіть нічого. Трохи поігноруйте його, щоб він поставив сам собі запитання про те, чому ви так вчинили. Потім почніть говорити про нього. Овен чоловічої статі обожнює, коли говорять про нього, просто в захваті від таких розмов. Підійдіть до нього і поставте запитання з прихованим компліментом. Це прекрасний початок стосунків і хороший спосіб сподобатися самозакоханому Овну.

Телець

Тельці просто в захваті, коли жінка чи дівчина сама йде на перший нібито випадковий фізичний контакт. Під час розмови можна ніби випадково торкнутися чоловіка. Тельці дуже сильно реагують на запахи, тому парфум обов’язковий. Третій секрет спокушання Тельців – уміння підтримати тему. Тельці не переносять жінок дурних і порожніх усередині. Обгортка для них важлива, але “на смак” ви теж маєте бути “о-го-го”.

Близнюки

Хочете привернути увагу Близнюків – пожартуйте так, щоб чоловік розсміявся. Такі чоловіки не терплять смуток і зневіру, тому вам доведеться вразити його іронічністю, сарказмом, жартами. Клоуном ставати не потрібно – потрібно бути природною. Почуття гумору необхідно буде підкріпити вмінням не нав’язуватися. Якщо ви показуватимете всім виглядом, що він вам подобається, то, найімовірніше, на вас чекатиме розчарування.

Рак

Щоб справити враження на Рака, потрібно показати, що ви цінуєте сімейні правила, любите батьків і хочете обзавестися сім’єю. Якщо ви досить молоді, то просто покажіть свою вірність, наявність правил, якими ви керуєтеся. Взагалі, такі чоловіки самі обирають жінок, тож, якщо ви йому не сподобалися одразу, то потім у вас буде значно менше шансів надолужити згаяне.

Лев

Чоловіка-Лева потрібно просто похвалити. На цьому етап спокушання закінчується майже одразу. Самооцінка у Левів доволі висока, тому її потрібно трохи зменшити. Не показуйте йому, що він вам подобається. Пограйте в кішки-мишки. Якщо ви виявитеся хоч трохи сильнішою за нього емоційно, то він розтане і сам скаже вам, що без розуму від вас. Ах так – виглядати вам бажано не менше, ніж на 5 з плюсом.

Діва

Ось ми і підійшли плавно до чоловіків особливого типу, яким подобаються всі жінки одразу і не подобається ніхто одночасно. Якщо ви думаєте, що цього чоловіка можна обвести навколо пальця, то ви глибоко помиляєтеся. Навіть легкі нотки облуди він відчує і занесе вас до чорного списку одразу ж.

Будьте собою – це перше правило. Правило друге – зробіть усе, щоб він вам довіряв. Третє правило – підійдіть до нього і скажіть прямо в обличчя, що він вам подобається. Ви одразу завоюєте його серце. Це не слабкість – це покаже йому вашу внутрішню силу і чесність.

Терези

Цих чоловіків можна і навіть потрібно змушувати ревнувати вас, але не потрібно перегинати палицю. Привернути увагу чоловіків, народжених під цим знаком, можна тільки за допомогою чарівного зовнішнього вигляду. Терези – естети до мозку кісток. Вони обожнюють красу у всіх її проявах, тож вперед. Доведеться попотіти, тому що у Терезів шанувальниць чимало. Пороки їх не приваблюють, тож доведеться кинути палити і зловживати алкоголем. Наявність захопливого хобі бажана.

Скорпіон

Ваші захоплення та інтереси чоловіка-Скорпіона не цікавлять. Скорпіонам потрібна чесність, охайний зовнішній вигляд, розум і, звісно ж, величезна зацікавленість у фізичному аспекті кохання. Скорпіони дуже сильно прив’язуються до своїх пасій, тож не бійтеся бути трохи більш розкутими. Якщо ви перегнете палицю в утриманні від любові тілесної, то Скорпіон вас кине, йому не хочеться ні за ким бігати.

Стрілець

Чоловікам, народженим під цим знаком, хочеться бачити поруч із собою втілення оригінальності, а не просто унікальну жінку. У вас має бути те, чим ви зможете воістину сильно здивувати Стрільця. Ви повинні вміти виходити за межі зони комфорту заради нових емоцій і не боятися нічого нового. Нудні люди змушують Стрільців йти в себе. Ці чоловіки не потерплять ні грама буденності.

Козоріг

Ці чоловіки не терплять докорів. Для них особливу важливість представляє робота. Саме тому домогтися Козорога і знайти ключ до серця цього чоловіка буде неймовірно важко. Варто враховувати, що крім вас у нього може бути ціла купа претенденток. Доведеться або змиритися з тим, що сподобатися Козорогу дуже складно, або поховати будь-які надії на успіх. Іноді Козороги спускаються з небес, щоб сказати вам відразу, що ви їм не подобаєтеся, але це буває рідко. Флірт із ними небезпечний і майже позбавлений сенсу.

Водолій

Головні проблеми у стосунках з Водоліями – це емоції. На етапі знайомства з цими чоловіками варто бути якомога відкритішими, але при цьому зберігати якісь інтригуючі нотки. Цих чоловіків потрібно дивувати, тут не посперечаєшся. З Водоліями доведеться бути уважними, тому що на початкових етапах знайомства ви можете отримати відмову дуже несподівано. З ними цей етап привернення уваги розростається до небувалих розмірів. Хочете сподобатися Водоліям – не дорікайте їм ні в чому, дивуйте і смішіть.

Риби

Рибам сподобатися досить просто. Потрібно розповісти їм який-небудь секрет про себе. Це покаже їм, що з вами можна співпрацювати в довгостроковій перспективі. Не розкривайте одразу всі карти, бо в такому разі чоловіки-Риби будуть вас поважати меншою мірою. Продовжте етап флірту, щоб справити потужне враження на самолюбство Риб. З ними розслаблятися не можна в жодному разі, особливо на початку.

Оригінал