Як зрозуміти закоханість у всіх знаків Зодіаку

Кохання — дуже дивне відчуття. Воно здатне або окрилити людину, або кинути її в безодню хаосу. Досі цього феномену немає ніякого логічного пояснення. Як зрозуміти закоханість у різних знаків зодіаку? На це питання відповіли досвідчені астрологи.

Стихія вогню

Ці чоловіки завжди і у всьому звикли бути лідерами. Тому огляд слід почати з них. Сюди астрологи включають:

• Овнів;
• Левів;
• Стрільців.

Кожен випадок унікальний. Тому про всі елементи списку розповімо детальніше.

Овни

Воліють не приховувати своїх почуттів. Овни відразу ж йдуть напролом і діють дуже рішуче. Заради своєї коханої може зробити все що завгодно.

Леви

Дуже галантний джентльмен. Леви і так звикли блищати на публіці, а ось любов змушує їх діяти ще інтенсивніше. Корона буде сяяти яскравіше сонця.

Стрільці

Не любить пафосних і красивих фраз. Стрільці віддають перевагу тільки дії. В життя дівчини здатні увірватися буквально як ураган. Самовпевнені і дуже харизматичні.

Стихія землі

Ці люди виберуть реальність, а не ефемерні мрії про майбутнє. Тому їх і вважають самими практичними знаками зодіаку. Сюди включають:

• Тельців;
• Дів;
• Козорогів.

Як зрозуміти почуття закоханості в цьому випадку? Потрібно просто розглянути кожного представника окремо.

Тельці

Багато хто вважає цих людей надто прагматичними. Ось тільки любов окрилює їх просто до неймовірних меж. Тельці здатні оточити даму морем романтики.

Діви

Дуже часто ці люди просто замикаються в собі. Від таких хлопців не варто очікувати палких зізнань або божевільних вчинків. Вони будуть аналізувати і вивіряти кожен свій крок.

Козороги

Практичність цього знака зодіаку позначилася і в цьому випадку. Спочатку Козоріг складе чіткий план підкорення дами серця. Потім він негайно приступить до його реалізації.

Стихія води

Дуже складні люди. Проблема полягає в тому, що вони нерідко воліють жити у внутрішньому світі і практично не звертають увагу на зовнішній. Тут включають:

• Скорпіонів;
• Раків;
• Риб.

Всі випадки суто унікальні. Саме тому кожного представника водної стихії розглянемо окремо.

Скорпіон

Як зрозуміти закоханість чоловіка-Скорпіона? Він не буде марнувати компліменти, скоріш відразу почне діяти. Причому жінок намагається підкорити одним лише своїм поглядом.

Раки

Соромливі і полохливі. При цьому раки нерідко просто не вирішуються на будь-який перший крок. Вони можуть організувати романтичне побачення, але тільки тоді, коли зрозуміють, що теж потрібні дамі.

Риби

З головою поринає у власне почуття. Чоловіки цього знака зодіаку стають дуже ніжними і чуттєвими. При цьому вони намагаються оточити дівчину турботою. Відмова ж може надовго вибити їх з колії.

Стихія повітря

Про цих хлопців можна сказати тільки одне: вони часто літають у хмарах. У представлену категорію відносять:

• Близнюків;
• Терезів;
• Водоліїв.

Як зрозуміти симпатію чи закоханість у них? Тут варто розглянути кожного окремо.

Близнюки

Фонтанує емоціям. Ці хлопці будуть неймовірно смішно і цікаво жартувати, можуть влаштувати навіть цілий балаган. Проблема в іншому: річ у тому, що їхні почуття часто остигають дуже швидко.

Терези

Вкрай нерішучі і соромливі. Тому можуть в принципі не виявляти своїх почуттів. Бурі емоцій від них чекати не варто, вони відразу спробують організувати перше побачення.

Водолії

Дуже складна ситуація. Річ у тому, що Водолії можуть штурмувати вікна обраниці букетами квітів і буквально засипати її компліментами. Однак, вони цінують свою свободу і не стануть розкриватися повністю.

Підсумки

Як видно, все дуже і дуже індивідуально. Тому про кожний знаку зодіаку слід знати детальніше. Це дозволить дамам краще зрозуміти характер хлопців.

Оригінал