Гороскоп на 12 вересня

Овен ♈

Ніхто не знає наших потреб так добре, як ми самі. Але в багатьох є близька людина, яка розуміє нас із півслова. У Вас така людина теж є – і сьогодні Ви отримаєте зайве підтвердження цього і це буде дуже, дуже приємно.

Телець ♉

Мобільні телефони та всілякі кризи зробили людей дуже зануреними у себе. Саме тому так приємно зустріти люб’язну людину. Такі люди рідко отримують від світу ставлення, яке дають йому. Але хіба Вас це бентежить?

Близнюки ♊

Під впливом Марса у Вашому знаку Ви знайдете помітну силу, яку можете використовувати як на благо, так і на зло. Як ніколи важливими є стриманість і розбірливість. Не забувайте про них, навіть якщо маєте намір як слід постояти за себе. Вам може здаватися, що Ви тримаєтеся спокійно і зовсім не агресивно, але збоку все виглядає зовсім інакше!

Рак ♋

Витривалість часто цінують більше за швидкість. Але будь-який гравець в американський футбол (або гепард) підтвердить, що ривкове надзусилля дуже важливе! Завдання, яке постане перед Вами, може здатися непосильним. Але якщо Ви розкладете його на серію “ривків”, то впораєтеся дуже швидко!

Лев ♌

Уявіть, що дивитеся на Землю з Місяця. Якими дрібними на такій відстані здаються земні проблеми – у тому числі Ваші власні! Вибравши правильну дистанцію сьогодні, Ви зрозумієте, що переоцінили свої складнощі, зробивши слона із крихітної мушки.

Діва ♍

“Це виявилося простіше, ніж здавалося”. Промовивши ці слова, ми нерідко відразу лякаємося – а раптом у ситуації була ще якась каверза, якої ми не помітили? Але зараз переживати нема про що: те, що Ви вважали дуже складним, і справді виявилося простим і зрозумілим.

Терези ♎

“На зло бабусі відморожу вуха”: мальовничий вислів, що означає, що впертість часто шкодить самому упертюху. Пам’ятайте про це, якщо вирішите виявити бунтарські нахили. Вам вони принесуть більше проблем, ніж користі.

Скорпіон ♏

Уран, владика змін та сюрпризів, знаходиться у знаку, який протистоїть Вашому. Скорпіон у нього, як на долоні. Саме тому у Вашому житті з 2018 року сталося стільки несподіванок. Але будь-які зміни – це прогрес; невдовзі Ви побачите його плоди.

Стрілець ♐

Дивлячись на інших людей, ми можемо не усвідомлювати, наскільки вони схожі. Так само легко ми забуваємо і про власну унікальність. Декому, втім, Ваша унікальність і видна, і цікава. Вам самим варто згадати про неї – і пишатися по праву!

Козоріг ♑

Логіка – велика підмога у прийнятті вірних рішень. Але часто суворо логічні рішення хороші лише в теорії, але на практиці на перший план виходить наша щира переконаність у тому, що ми діємо правильно. Якщо серце закликає Вас зробити крок, Ви можете довіритися цьому чуттю!

Водолій ♒

Недосвідченого продавця здалеку видно по незграбній роботі. Інша справа – продавець досвідчений та хитрий; ми можемо все одно нічого не купити у нього, але мистецтво продавати, що він демонструє, викликає захоплення. Сьогодні дійте дипломатично: щоб “продати” комусь свою ідею, переконайте цю людину, що вона сама все вигадала. Це спрацює!

Риби ♓

Офіціантам не позаздриш. Якщо запитати, чи подобається клієнту страва, це може бути невчасно. Якщо не спитати зовсім – він може образитися на неуважність і не залишити чайових. На щастя, Ваша інтуїція підкаже, що коли і як сказати. Не хвилюйтеся за погані наслідки.