3 знаки Зодіаку, які обдурять навіть детектор брехні

Для деяких людей спотворення правди не складає труднощів. Вигадані подробиці просто злітають у них з язика, наче ідеально гармонійна симфонія. І хоча всі ми досить свідомі, щоб розуміти ступінь своєї щирості, деколи ми вдаємося в цьому питанні до астрології.

Ось три знаки Зодіаку, які брешуть дуже майстерно:

Близнюки – оповідач

Близнюки не можуть не прикрашати свої історії вигаданими фактами. Звичайно, вони ходили на музичний концерт просто неба в 90-х. Ось тільки ця історія буде набагато цікавіша, якщо додати сюди повний місяць або сказати, що співак під час виконання романтичної пісні вказував пальцем на вас.

Хочете прикрасити свою розповідь? У Близнюків просто чудові редакторські здібності. А оскільки вони постійно змінюють одну ідею на іншу, ці маленькі та швидкі пташки можуть з такою ж швидкістю виспівувати й свою брехню.

Глибоко всередині цікаві Близнюки просто хочуть, щоб люди вважали їх такими ж цікавими, як і навколишній світ. Але замість того, щоб губитися у своїх домислах, їм необхідно зрозуміти, що безпечніше завжди буде дотримуватися правди.

Скорпіон – захисник

Оскільки сезон Скорпіонів припадає на глибоку осінь, представники цього знака уособлюють собою загадковість, силу та близькість темної ночі. Це обдаровані особистості, які добре розрізняють брехню і легко розгадують таємниці (вони напевно вже знають пароль до вашого телефону). А оскільки вони надчутливі до поведінки ошуканців (бігаючі очі, прискорена мова), Скорпіони уникають повторення цих помилок, коли брешуть самі.

Скорпіон немов алігатор на болотах, у якого з-під води стирчать лише очі. Він постійно сканує оточення в пошуках загрози, приховуючи всі свої слабкі сторони під водою. Замість того, щоб зізнатися вам, що він виїхав з міста через неприємне розставання, Скорпіон скаже, що йому просто захотілося «змінити обстановку».

Для Скорпіона брехня заради самозахисту завжди виправдана.

Терези – гармонізатор

Людина, з якою ви зустрічаєтеся (один з армії ваших шанувальників), запрошує вас до себе подивитися на його дивовижну колекцію платівок. І поки ви попиваєте келих вина, він раптом ставить одну з ваших самих улюблених пісень. Ось той самий момент, коли люб’язні Терези починають свою блискучу промову – солодку брехню, яка не повинна зіпсувати момент: «Чудова пісня!».

Представники цього знака прагнуть гармонії. І при необхідності вони прокладуть свою дорогу до рівноваги з допомогою брехні. Зачаровані естетичною красою (пастельними півоніями та спальнею, залитою золотим світлом), Терези ласі на зовнішню красу. Вони брешуть заради уникнення конфліктів і налагодження контактів.

Оригінал