Як вона поводиться, коли закохана у вас, згідно з її знаком Зодіаку

Як дізнатися, закохана вона у вас чи ні? Можливо, вона обіймає вас особливим чином або ніжно говорить із вами? Ось як вона діятиме, коли закохається, на підставі її знака Зодіаку:

Овен

Якщо дівчина-Овен захоплена вами, ви це помітите відразу. Вона піклуватиметься про дрібниці і захоче переконатися, що ви в безпеці. Іноді вона може ніяковіти і бути нетерплячою. Що більше ви пізнаватимете одне одного, то комфортніше вона почуватиметься і зручніше одягатиметься (вона може носити більш вільний одяг, ніж зазвичай).

Телець

Коли дівчина-Телець закохується, вона може обіймати вас або утримувати вашу руку у своїй помітно довше. Про неї можна сказати одне – вона буде віддана вашим стосункам і боротиметься за них і за вас. Вона підтримає вас у всьому. Вона оточить вас гіперопікою, тому що хвилюється про вас. Ви завжди зможете покластися на неї в горі і в радості. Не відпускайте її.

Близнюки

Близнюки – це дві людини в одній, ким вона хоче здаватися і ким вона є насправді. Якщо ви бачите обидві сторони, вона закохана у вас. Будьте готові до нових експериментів, вражень і знань. Вона ділитиметься з вами улюбленою музикою, книжками і місцями. Так вона висловлює і відкриває себе. Вона посвятить вас у свої інтереси та захоплення, проте буде відкритою до ваших інтересів. Якщо вона трохи нервує біля вас, значить, вона відчуває до вас глибокі почуття.

Рак

Дівчина-Рак – прекрасна, найніжніша, душевна істота, і коли вона розповідає особисті речі про себе, вона закохана у вас. Усе, що вона хоче, це побути поруч із вами, оскільки їй дуже комфортно з вами. Коли дівчина-Рак закохується, вона хоче допомогти вам із будь-якою проблемою. Вона віддана і турботлива. Ви зрозумієте, що вона закохана у вас, коли вона захоче розділити з вами таємні страхи і надмірно емоційна з вами.

Лев

Любов, яку дівчина-Лев дарує вам, не можна порівняти ні з чим. Вона креативна і вдумлива, її творчість проявляється в подарунках, адресованих вам. Вона вкладає в них усю свою любов, турботу й увагу. Вона завжди підніме настрій, коли ви засмучені, і не заспокоїться, поки не побачить посмішку на вашому обличчі. Її щедрість у стосунках показує, на скільки трепетно вона ставиться до вас.

Діва

Коли справа стосується дівчини-Діви, ви повинні звернути увагу на деталі. Почуття Діви не очевидні. Вона може соромитися і турбуватися про ваші стосунки, але буде старанно працювати над ними. Ви дізнаєтеся, що вона закохана у вас, коли вона докладатиме надзусиль у стосунках. Вона завжди відкрита до ваших потреб і побажань і поки ви відповідаєте їй взаємністю, все буде добре.

Терези

Дівчина-Терези – чудова подруга і обожнює слухати. Коли вона закохується, то відкривається і викладає всі свої секрети. Якщо ваші стосунки не складаються, вона зробить усе, щоб змінити ситуацію. Вона може уникати конфронтації, але, коли справа стосується стосунків, вона готова обговорювати проблеми. Якщо у неї до вас серйозні почуття, вона захоче познайомити вас із близькими їй людьми. Вона ненавидить бути самотньою, тому проводитиме багато часу з вами або зі своїми друзями та родиною.

Скорпіон

Дівчина-Скорпіон – велика власниця, і її ревнощі – ознака любові до вас. Вона спробує діяти спокійно і зібрано біля вас, але, коли її почуття вийдуть назовні, вона атакуватиме вас підозрами. Ця дівчина турботлива і вірна, але ненавидить брехню, тому не надумайте брехати їй, хай би що це не було. Вона може грайливо дражнити вас, таким чином вона висловлює себе і свої почуття до вас. Пограйте з нею і переконайте, що вона вам дорога.

Стрілець

Дівчина-Стрілець вкрай цінує свою свободу, тому, коли ви бачите, що вона приділяє вам час, можливо, вона закохана. Усе, чого вона захоче, це краще пізнати вас. Її цікавість до вас зростатиме нарівні з почуттями, які вона відчуває до вас. Вона буде дуже оптимістично і захоплено ставитися до стосунків з вами і поставить вам безліч запитань, щоб краще пізнати вас. Вона захоче подарувати вам мир і зробить усе, щоб показати, наскільки вона піклується про вас.

Козоріг

Дівчина-Козоріг проста в розумінні та має традиційні цінності. Перш за все, вона цінує сім’ю, тому вона неодмінно захоче познайомити вас із нею, якщо закохається у вас. Вона також не забуде дізнатися про вашу сім’ю та деталі вашого дитинства. Якщо її сім’я полюбить вас, вважайте, що вона – ваша. Вона зробить усе для своєї сім’ї.

Водолій

Іноді буває важко визначити, закохалася у вас дівчина-Водолій чи ні. Вона любить бути сама, але це не означає, що ви їй не потрібні. Вона покаже, що любить вас своєю готовністю боротися за вас і допомагати вам у будь-якій ситуації. Вона оптимістично налаштована на стосунки з вами, навіть коли каже, що хоче провести час на самоті. Ви просто маєте дозволити їй займатися своїми справами і пам’ятати, що вона завжди буде поруч.

Риби

Ви дізнаєтеся, коли жінка Риби закохається у вас, за її пріоритетною увагою до вас. Якщо вона вам знадобиться, вона буде поруч. Вона дуже прив’язана до музики, тому, якщо вона ділиться з вами улюбленою музикою, ви надзвичайно близькі їй. Вона дуже ніжна, інтуїтивна й наполегливо працюватиме, щоб створити нерозривний емоційний зв’язок із вами.

Оригінал