2 знаки Зодіаку, які швидко забувають образи

Близнюки

Ці маленькі ходячі енциклопедії відчайдушно хочуть зрозуміти навколишній світ. Так, сьогодні Близнюки одержимі морськими ссавцями, а завтра вони перераховують факти про художників абстрактного експресіонізму. Якщо вони не можуть затримати увагу на чомусь одному, то як можна думати, що вони будуть тримати на когось образу?

У конфліктних ситуаціях Близнюки хочуть відразу висловити все, що у них на душі, тому чекайте гарячих дебатів і звинувачень. Але як тільки все буде сказано, ці знаки стихії Повітря звільнять своє серце від будь-яких образ.

Розум Близнюків абсолютно відкритий. Вони дуже мінливі створення і вірять в те, що інші люди теж може змінюватися. Їхнє світло та енергія ніколи не затьмарюються злістю. В моменти гніву вони краще прочитає одну зі своїх книг по психології.

Овен

Народжені під цим знаком можуть швидко розлютитися і так само швидко згаснути. Овен не стримується і відкрито висловлює свій шок і лють. Перебуваючи під заступництвом планети інстинктів, агресії та сили волі Марса, у конфліктах Овни поводяться гордо і з високо піднятою головою.

Якщо вони помічають, що ви прийшли з вінтажною сумочкою, яка зникла у них з гардероба кілька місяців тому, то вас відкрито запитають про це. Сміливі Овни люблять ставити людей на місце. Вони воліють відразу висловити все, що думають, замість того, щоб приховувати свій біль.

Представники цього знака є ініціаторами проєктів і рухаються прямо до мети. У них немає часу розглядати, що відбувається в дзеркалі заднього виду.

Оригінал