Коли знаки Зодіаку розривають стосунки

Усі хочуть, щоб їхнє кохання тривало вічно. Але, всупереч усім бажанням, іноді найкращим варіантом є спосіб знайти в собі сили та припинити безперспективні, а то й нездорові стосунки. Коли необхідно розірвати стосунки, згідно з вашим зодіакальним знаком?

Овен

Овни, ви йдете тоді, коли партнер припиняє вислуховувати ваші думки, бажання і фантазії. Звичайно, він не зобов’язаний потурати всім вашим забаганкам, але він повинен хоча б погодитися на компроміс і спробувати зрозуміти ваші ідеї.

Телець

Тельці, якщо ваш партнер є причиною дисгармонії в житті – час закінчити стосунки. Вам необхідно відчувати стабільність і душевну теплоту. Не витрачайте час на людину, яка ненадійна і холодна щодо вас.

Близнюки

Близнюки, ви сповнені цікавості, хвилювання і веселощів. Однак, якщо ваш партнер більше не змушує ваші очі сяяти, значить настав час йти. Ви заслуговуєте на людину, яка цінує вашу життєву енергію.

Рак

Раки, ви жадаєте великої любові й розуміння. Однак настав час іти, якщо вам здається, що ви розбиваєтеся об емоційну стіну вашого партнера. Ідіть, якщо він намагається ізолювати себе від ваших переживань.

Лев

Леви, настав час закінчити стосунки, якщо ви розумієте, що ваш партнер чинить низько і негідно. Леви неймовірно запальні люди, сповнені гордості й любові до себе. Ви ніколи не відмовитеся від життєвих викликів, і точно так само ви не потерпите підлості.

Діва

Усім Дівам подобається робити подарунки. Ви любите присвячувати час, енергію і зусилля вашому партнеру. Однак настав час іти, якщо він починає безсовісно використовувати вашу турботу і безкорисливість.

Терези

Терези, ви яскраві, чарівні й темпераментні. Вам подобається, коли хтось запаморочує вам голову. Але потрібно йти, якщо ваш партнер перестає вас цінувати. Ви заслуговуєте на кохання з тією людиною, яка поводитиметься з вами, як із коштовністю.

Скорпіон

Скорпіони схильні залишатися з партнером, навіть якщо між ними більше немає іскри. Однак слід закінчити стосунки, якщо ви більше не відчуваєте емоційної віддачі. У будь-яких стосунках дуже важливо, щоб усі ваші емоції були почуті. Ідіть, якщо вам здається, що ви говорите зі стіною, а не з коханою людиною.

Стрілець

Стрільці, вам слід іти в той момент, коли ви відчуваєте, що ваш партнер більше не поділяє ваше почуття гумору і жагу до пригод. Вам подобається оточувати себе веселими і безтурботними людьми. Не витрачайте час на того, хто лише тягне вас униз і постійно скаржиться.

Козоріг

Козороги, ідіть геть, якщо вам доводиться мотивувати свого партнера на кожному кроці й підштовхувати його вперед. Козороги пишаються своїми успіхами і рішучістю, тому ви не відчуваєте симпатії до ледачих і пасивних людей.

Водолій

Водолії, вам потрібно закінчити стосунки в тому разі, якщо ваш партнер більше не стимулює вас розвиватися й ігнорує ваші емоції. Для Водоліїв інтелект є ключовою частиною розвитку особистості. Вам потрібна людина, яка могла б розділяти ваші інтереси, а не ігнорувати або насміхатися над ними.

Риби

Риби, ви мрійники, і ви хочете, щоб стосунки сприяли творчості. Настав час йти, якщо партнер абсолютно не цінує ваші креативні пориви. Ви чекаєте гідної оцінки своїх досягнень, і звісно ж, партнер має підтримувати вас у цьому.

Оригінал