2 знаки Зодіаку, які довго ображаються

Рак

Якщо ви опустите порожнє відро в колодязь глибоких емоцій Раку, то піднімете з його дна всі ті почуття, за які він досі чіпляється: жаль про те, як закінчилися його відносини 10 років тому, критику попереднього боса і гіркоту від того, що його друг забув привітати його з днем народження.

Планета-покровитель Рака Місяць тісно пов’язана з самоаналізом і спогадами. Тому чутливим Ракам так складно забути, які почуття ви викликали в них у минулому. Вони зациклюються, програючи у себе в голові зради та перефразовуючи аргументи, а їхні старі емоційні рани здаються їм такими ж свіжими, як і в той день, коли вони їх отримали.

Рак здатний нормально ставитися до людей, які його образили, але можете бути впевнені, що ця образа залишиться з ним назавжди.

Скорпіон

Бути уразливими для Скорпіонів дуже непросто. Приготувавши клешні, вони підсвідомо готуються до особистої атаки. Представники цього інтуїтивного знака стихії Води пишаються тим, що вміють визначати негативну енергію і брехню (удачі вам зі спробами приховати свій настрій або спланувати для них вечірку-сюрприз).

Оскільки Скорпіон дуже прискіпливий в тому, кому він може довіряти, ця людина розглядає відносини як якийсь священний пакт. Тому якщо ви зрадите його, не чекайте нічого хорошого — прощення не буде. Образа Скорпіона передбачає повне видалення людей зі свого життя. Скорпіон прагне розгадати загадку вашого характеру. А після цього вже немає ніякої потреби робити це заново.

Оригінал