У яких знаків Зодіаку відмінне почуття гумору

Овен

У вас чудове почуття гумору, однак не всі готові його прийняти. Вам подобається сміятися над собою, але ви також не вагаючись дражните інших. Деякі з ваших коментарів можуть виявитися дійсно неприємними. Ваш гумор не завжди подобається іншим, а скромні та сором’язливі люди взагалі вважають вас грубіяном.

Телець

Вам можуть не подобатися деякі анекдоти, і ви не соромитеся говорити про це. Найгірші жарти у вашому розумінні стосуються вашої фігури, дієти, вашої родини та інших особистих моментів. Однак, вам подобається пожартувати над суспільством, в якому ви живете, або над політиками вашої країни. Короткі, місткі розповіді – це те, що ви дуже цінуєте.

Близнюки

Ви жартівник від народження! Ви часто смієтеся над власними жартами, які іноді можуть дратувати ваших співрозмовників. Крім того, ви здатні дуже голосно сміятися. А ще ви не завжди тактовні та висміюєте інших! Ваші улюблені анекдоти стосуються інтимного життя, вечірок, алкоголіків і наркоманів.

Рак

Ви любите веселитися, проте, далеко не всі анекдоти можуть вас вразити. Але ви обожнюєте кінокомедії! Гумор в таких фільмах іноді буває занадто «чорним», бо ви віддаєте перевагу тонким та інтелектуальним жартам. Непристойні анекдоти з нецензурними словами явно не для вас!

Лев

Якщо вас критикують, навіть якщо це супроводжується жартами та усмішками, ви дуже злитесь, хоча гумор ви любите і цінуєте. Ваші улюблені анекдоти? Вони пов’язані з їжею, напоями, шопінгом і, звичайно ж, інтимним життям. Крім того, ви ніколи не соромитеся самі їх розповідати в компанії та робите це майстерно.

Діва

Почуття гумору – не ваша сильна сторона. Тому, коли ви зустрічаєте гуморного Овна або Лева, це може закінчитися досить незручною ситуацією. Однак це не означає, що ви не вмієте веселитися. Кращий спосіб змусити вас посміхнутися – це показати вам кумедну замальовку з життя дітей або тварин. Непристойні ж анекдоти змушують вас відчувати себе ніяково і неприємно.

Терези

У вас бувають проблеми з розумінням жартів, і ви не завжди знаєте, коли й де треба сміятися. Крім того, ви самі терпіти не можете розповідати анекдоти. У цій ситуації ви просто відчуваєте себе не комфортно і починаєте мимрити та заїкатися. Проте, ви дійсно цінуєте, коли вас оточують усміхнені, життєрадісні люди, хоча, якщо вони почнуть знущатися з вас, ви просто підете.

Скорпіон

Важко зрозуміти ваше почуття гумору. Як Леву чи Терезам, вам не подобається, коли хтось критикує вас або робить неприємні зауваження про вашу зовнішності або здібності. Однак це не означає, що ви не будете висміювати інших! Ви дражните їх, навіть якщо вам в обличчя говорять про вашу нетактовності. Можливо, саме з цієї причини у вас виникають труднощі в спілкуванні з Раками та Дівами.

Стрілець

У вас, напевно, найкраще почуття гумору серед всіх інших знаків! Ви життєрадісна і розкута людина, що вміє сміятися над усім, що вас оточує. Крім того, вас важко образити, оскільки ви не занадто серйозно ставитеся до багатьох питань. Ви та людина, яка є душею будь-якої компанії.

Козоріг

Ваше почуття гумору майже таке ж, як у Тельця. Ви любите посміхатися і сміятися, але брудні, непристойні анекдоти – це не те, що може вас розвеселити. Ви також не виносите, коли люди жартують над важливими речами у вашому житті. У вас є одне правило – ви не смієтеся над анекдотами, які вам не смішні, навіть якщо інші качаються по землі від сміху.

Водолій

Ви терпіти не можете, коли інші висміюють вашу зовнішність чи ваші досягнення. Ви віддаєте перевагу чути непристойні анекдоти, ніж щось, що безпосередньо стосується вашого життя. Комедії, театр, кабаре – все це вам дуже до душі! А ще ви дуже цінуєте почуття гумору у своєму партнері. Якщо він зуміє вас розсмішити, то ваше серце буде віддано йому назавжди.

Риби

Комікси та примітивні історії – це точно не для вас. Навіть легким комедіям ви віддаєте перевагу складні та довгі гумористичні оповідання. Однак, оскільки ви досить чутлива і делікатна людина, ви іноді сприймаєте все занадто серйозно і червонієте навіть від самих невинних анекдотів.

Оригінал