5 знаків Зодіаку, які не вміють говорити «ні» іншим людям

З різних причин, але вони готові наступити на горло власним почуттям.

Риби

Ви маєте здатність розуміти, що рухає людськими вчинками, тому вам, чесно кажучи, буває важко сказати «ні». Ви схильні ставити думку інших вище власної, а це означає, що, хоча ви не завжди погоджуєтеся з бажаннями оточуючих, ви все одно виконуєте їх.

Ви б хотіли, щоб всі інші робили те, що вони хочуть, або висловлювали те, що вони справді відчувають, а не говорили і робили ті речі, які змушують інших почуватися незручно.

Рак

У вас є м’яке серце, що дозволяє іншим людям користуватися вами. Ви оточуєте турботою своїх близьких і докладаєте зусиль, щоб вони відчували себе поряд з вами максимально комфортно, що змушує вас у більшості ситуацій йти на поводу у їхніх бажань.

Не можна сказати, що ви позбавлені власних почуттів та суджень, але ви зазвичай погоджуєтеся з думкою близької людини, навіть якщо вона суперечить вашій власній. Вам хочеться, щоб вас вважали приємною та турботливою особистістю, тому ви готові наступити на горло власним почуттям, якщо це необхідно.

Терези

Ви дійсно хочете, щоб усі та бажано завжди були щасливі. Хоча ви розумієте, що це неможливо, ви робите для цього все, що у ваших силах. Нерідко вам задля досягнення цієї мети доводиться переступати через себе, але ви вважаєте це тією невеликою жертвою, яку ви повинні віддати в ім’я спокою та комфорту людей, що вас оточують.

Водолій

Ви, як типовий Водолій, любите дбати про інших людей, у цьому немає жодних сумнівів. Незважаючи на те, що у вас, безумовно, є своя обґрунтована думка, погляди та наміри, ви волієте не витрачати свій час на суперечки чи переконання оточуючих, якщо це не принесе якоїсь значущої користі у довгостроковій перспективі.

Ви готові погоджуватися з аргументами чи баченням ситуацією інших людей, тому що вам не здається, що предмет ваших розбіжностей вартий усіх цих суперечок.

Діва

Хоча це може здатися дивним, але немає нічого дивного в тому, що ви є деякою мірою простодушною людиною. Так, ви встановлюєте високі стандарти, ви маєте критичне мислення, але ви також розумієте, що більшість людей не стануть серйозно ставитися до вашої думки, наскільки б ви не мали рацію.

Звичайно, ви можете деякий час продовжувати наполягати на правильності вашої поради або пропозиції (бо ви знаєте, що це так), але якщо ваш опонент продовжить гнути свою лінію, ви неминуче приймете його позицію. Деяка ваша частина любить опинятися в неприємних для вас ситуаціях, щоб поправити все на краще, тому врешті-решт все одно останнє слово залишається за вами.

Оригінал