Найвідданіші знаки Зодіаку. Вони точно повинні бути у вашому житті

Вірність — це основа нашої дружби та романтичних стосунків. Але що відокремлює тих, хто проходить разом з нами через всі несподіванки нашого життєвого шляху, від тих, хто зникає з поля зору як тільки виникають труднощі? Астрологія може допомогти зрозуміти, як ми поводимося у відносинах. Ми розповімо про трьох найвірніших знаків Зодіаку і про те, як кожен з них змушує нас відчути себе найяскравішою зіркою в цілому Всесвіті.

Скорпіон

Ви можете вважати цих людей, які народилися восени, міцними та цільними брилами льоду. І хоча зовні вони дійсно створюють видимість байдужості та зібраності, під нею ховається цілий океан емоцій незвіданої глибини.

Відданість Скорпіона бере початок у його співстражданні та інтуїції. Коли ви відповідаєте на телефонний дзвінок, ваш партнер-Скорпіон чує не просто «Привіт!». Він відчуває настороженість, запитує, чи не насідає на вас керівник на роботі та тут же поспіхом планує вечірнє побачення, на якому ви зможете поділитися з ним своїми самими таємними страхами.

Заради безпеки коханої людини Скорпіони готові пожертвувати власним добробутом. Їхня планета-покровитель Плутон є символом відродження, боротьби та трансформації, тому вам не вдасться налякати Скорпіона ні словами, ні вчинками. Його внутрішня сила дозволяє йому проходити з вами рука об руку через найскладніші випробування, поки в кінці тунелю, нарешті, не замерехтить світло.

Терези

Чарівним Терезам, які знаходяться під керівництвом планети-богині краси, гармонії та задоволення Венери, подобається знати, що їх люблять. Будучи грайливими та любителями пофліртувати (сміх Терезів здатний розтопити серце будь-кого), космічні Терези жадають рівноваги та стабільності у відносинах.

Досягнувши інтелектуального та емоційного рівня свого партнера, Терези готові запропонувати йому свою безмежну відданість. Всім знакам стихії Повітря подобаються шикарні пеньюари, але відносини — це найцінніше багатство будь-якого з представників Терез. Ці люди пам’ятають все в найменших деталях, а тому обов’язково подарують вам ваші улюблені квіти та саморобну листівку на свято.

Терези зводять своїх друзів на золотий п’єдестал і вбачають їх у блискучих променях. А оскільки самовідчуття Терезів формується за допомогою їхніх зв’язків з іншими людьми, їм потрібно знати, що ви про них високої думки. Терезам нестерпно миритися з тим фактом, що їх можуть вважати невірними або грубими. Тому не забувайте нагадувати їм про те, які вони вам дорогі.

Телець

Будучи знаком стихії Землі, Тельці прикуті до рутини та задовольняються простими радощами життя. Хоча ці астрологічні бики дуже прискіпливі у своєму виборі друзів, Телець відноситься до близьких з терпінням і турботою (немов до колекції квітучих рослин).

Знаходячись під впливом Венери, для вираження своєї відданості Телець використовує всі доступні йому мови любові. У його випадку фраза «залишатися на зв’язку» означає не тільки побалакати за обідом раз у кілька місяців. Тельцю хочеться обіймати вас кожен день до кінця життя (тільки не називайте його нав’язливим, добре?).

Телець — найнадійніший серед усіх знаків Зодіаку, завжди готовий підкинути вас на зустріч або приготувати сніданок вашої мрії. Ці люди завжди поруч, коли вам потрібно отримати практичну пораду або почути об’єктивну думку. Ночі кіно, опівнічні прогулянки, дні морозива — Телець ніколи не втомлюється від ритуалів, які ви створили разом (особливо якщо в них бере участь їжа).

Оригінал