Зодіакальні пари у яких від кохання до ненависті один крок

Кохання – чарівне та незрозуміле почуття. Деякі люди кидають виклик долі та вибирають виключно свою протилежність. Їх вабить адреналін, який вони одержують від цих «американських гірок». Коли любиш та ненавидиш – одночасно. А ось гармонійні та спокійні стосунки, навпаки, викликають у них нудьгу.

Природно, що подібні «гірки» вимагають величезної сміливості та роботи над відносинами, але якщо такі знаки Зодіаку все ж таки залишаються разом, це неймовірне щастя.

Рак – Близнюки

Для того, щоб уціліти в такому союзі, народженим під знаком Рака доведеться відмовитися від своєї консервативності щодо кохання, шлюбу та стосунків. Також стримати свою підвищену вразливість.

З іншого боку, Близнюкам також доведеться змінитися, а саме – трохи заспокоїти свою аж надто живу та бурхливу натуру. Постарайтеся не поводитися як підлітки і, нарешті, визначитися з тим, чого все ж таки хочете від життя.

Рак – Терези

Для цієї пари головне – це навчитися поважати один одного та припинити безглузду боротьбу під назвою «хто головніший». Так уже судилося, що ви все одно час від часу просто бісити один одного, але при бажанні – завжди зможете прийти до розумного рішення.

Рак – Водолій

Гармонія у цієї пари настане тільки тоді, коли Водолій нарешті зрозуміє, що за зовнішніми консерватизмом і негнучкістю Рака ховається турбота про нього та їхні стосунки.

Скорпіон – Близнюки

Цей союз можливий лише за умови, що Близнюки відмовляться від своєї звички фліртувати. Адже навіть найневинніший флірт просто зводить з розуму ревнивого Скорпіона. З іншого боку, Скорпіонові також доведеться усвідомити, що Близнюки все одно його люблять – навіть коли не знаходяться поряд всі 24 години на добу, як хотілося б.

Скорпіон – Терези

Як не крути, але Скорпіонові доведеться стримати свою пристрасну натуру, яка має потребу у драмах, причому – постійно. Терезів це лякає і викликає єдине бажання – сховатися чи втекти. У свою чергу Терезам слід прийняти, що їхні невинні загравання з іншими можуть викликати справжнісінький напад ревнощів у Скорпіона.

Скорпіон – Водолій

Представники цих знаків – дуже сильні особи. Тому, коли вони нарешті наступлять на горло впертості та непохитності, будуть щасливі, як ніхто. Ці два знаки в першу чергу – хороші друзі, які чудово розуміють один одного, а потім пристрасні коханці.

Риби – Близнюки

Народжені під цими знаками можуть бути ідеальною парою, якщо не заважатимуть один одному залишатися собою. Близнюки повинні приділяти більше уваги своєму партнеру, тоді як Риби – не перестаратися з турботою та увагою, які в такій кількості лякають яскраву та самобутню натуру Близнюків.

Риби – Терези

Це одна з найромантичніших комбінацій, яка заснована насамперед на взаємній повазі. Навіть коли вони стикаються із серйозними проблемами, то не впадають у паніку чи розпач, а роблять все, що в їхніх силах, щоб зберегти те, що створили разом.

Риби – Водолій

Цій парі вдається долати всі розбіжності та проблеми завдяки терпимості та щирому бажанню зрозуміти та підтримати один одного. Романтичні Риби вміють розтопити лід у серці Водолія та навчити його, що виявляти свої емоції та почуття – це цілком нормальна річ.

Телець – Овен

Їхній союз – справжнє поєднання любові та пристрасті. Але за умови, що Телець стримає свою лінь, яка буквально вбиває енергійного за своєю природою Овна. Але і Овен повинен не скупитися на романтику і час від часу сповільнюватися, щоб Телець відчув, що його справді люблять.

Телець – Лев

Можливо, народжені під цими знаками на багато речей дивляться по-різному, але поки що вони довіряють один одному – все нормально. Єдине, що їм потрібно – це навчитись відкрито спілкуватися та не намагатися контролювати один одного. Коли вони це зрозуміють – щастя не буде меж.

Телець – Стрілець

Ця пара стане щасливою, коли Стрілець усвідомить, наскільки важлива для Тельця стабільність, а Телець, у свою чергу, не придушуватиме авантюризм Стрільця. Якщо це вийде – все складеться просто відмінно. Як тільки народжені під цими знаками спіткають науку компромісів – залишиться лише насолоджуватися щастям та любов’ю.

Діва – Овен

Овен може бути надзвичайно щасливим із відданою та уважною Дівою, але за однієї умови. Йому доведеться стати більш тактовним і не “пороти правду-матку в очі” з приводу і без. Щоб зберегти ці відносини, Овну слід звести до мінімуму свої легковажність і імпульсивність.

Діва – Лев

Ці два знаки Зодіаку почуваються в безпеці поряд. Лев – це захисник Діви, якому вона довіряє та хвалить при кожній нагоді. Однак Леву все ж таки доведеться трохи стримати свою театральність, тому що Діва такого сяйва може просто не винести і піти. Ну а Діві, у свою чергу, доведеться попрощатися зі звичкою впадати в депресію щоразу, як тільки стосунки починають ускладнюватися.

Діва – Стрілець

Народжені під цими знаками відкриті для компромісів і змін, тому що вони знають, що для їхнього кохання – це єдиний спосіб вижити. Але Стрільцеві доведеться трохи втихомирити свою жагу до пригод, адже Діва потребує стабільності і спокою. У відповідь Діва повинна прийняти його дещо легковажний підхід до життя і розслабитися. Принаймні хоч ненадовго, щоб спробувати подивитись життя очима Стрільця.

Козоріг – Овен

Ці два знаки не повинні бачити один в одному конкурентів. Навпаки, їхнє завдання працювати разом для загального блага. Існує небезпека, що Козоріг може зламати Овна та його суперактивність своєю силою духу, але навіщо? Коли представники цих двох знаків направлять свої різні енергії в позитивне річище – зможуть гори згорнути.

Козоріг – Лев

Козоріг домінує у цих любовних відносинах, і Леву доведеться прийняти це. Нічого страшного при цьому не станеться, адже Лев залишиться таким чудовим і яскравим.

Єдине, Леву слід час від часу знижувати рівень соціальної активності, тому що Козорогу життєво необхідно іноді усамітнитися. Але всі ці невеликі незручності компенсує той факт, що Лев буде більш ніж впевнений, що він для Козорога – найважливіший і найкращий.

Козоріг – Стрілець

Між цими знаками Зодіаку існує неймовірний фізичний потяг, який зрештою перетворюється на справжнє кохання. Дружба та відданість одне одному – це те, що утримує їх разом. Однак Стрілець має надати свободу Козорогу, для якого кар’єра та робота на першому місці.

У свою чергу, Козорогу доведеться визнати, що у Стрільця існує безліч своїх інтересів. І це зовсім не означає, що він не любить Козорога. Просто Стрільцеві потрібен час для себе, своїх захоплень, ідей та проєктів.

Оригінал