Приховані та потаємні риси характеру вашого знака Зодіаку

У кожного знака зодіаку є приховані риси їхньої індивідуальності, які неможливо розгледіти спочатку. Вони не обов’язково негативні, просто з’ясування того, ким людина є в реальності, може стати дивовижним і ефективним способом пізнати її на глибшому рівні.

Овен

Вогняна енергія Овна створює йому агресивний імідж, іноді дещо все ж таки перебільшений. Так, Овен сміливий і навіть нерозважливий, але в нього є один внутрішній шар, який в очі не впадає, доки ви не впізнаєте цей знак ближче – там сховані співчутливість і чутливість. Овен – це дійсно романтична особистість, яка нерідко будує собі повітряні замки. Він може намагатися приховати цю частину себе, захищаючись від зовнішнього світу, але з часом ви цю рису напевно помітите.

Телець

Тельця часто сприймають як людину двох основних якостей: супернезворушності та суперупертості. Хоча це дуже близько до правди, проте цей знак ненавидить, коли його називають і вважають ледачим або неквапливим – просто Телець завжди виступає за те, що видається йому суб’єктивно правильним, навіть якщо з боку це має вигляд прихованої конфліктності. У глибині душі Телець рішучий, упевнений і енергійний; коли йому щось дуже потрібно, він одразу стає спритним і моторним.

Близнюки

Близнюки нерідко страждають від несправедливої слави і поганої репутації, оскільки їх стереотипно сприймають лукавими і непостійними. Так, цьому знаку складно висловлювати саме свої рідні емоції, а не ті, які очікують від нього інші, але лицемірства в ньому немає. Близнюки – одні з найбільш урівноважених і розумних людей. Вони чудові друзі, які цінують чуттєвість, відкритість та емоційність.

Рак

Рака незмінно вважають дещо примхливою людиною, яка ще й постійно обережна. Раку взагалі важко самовиражатися на людях через страх критики. Він дуже розумний, хоча свій інтелект теж воліє ретельно маскувати. Насправді Рак завжди вважає за краще бути самим собою, тому й уникає натовпів людей. Йому максимально комфортно у своїй компанії або з дуже близькими друзями, які знають його потаємні якості особистості.

Лев

Лев може виглядати до непристойності впевненою, але закритою людиною для сторонніх. Його схильність до драматизації будь-яких подій і ситуацій та привернення до себе уваги зазвичай трактується як вищий прояв егоцентризму. Якщо ви не надто близько знаєте Лева, то, найімовірніше, так і подумаєте. Ви не повірите, але Лев дуже чутливий, щедрий і безкорисливий. Цей знак також надзвичайно відданий своїм близьким, і вони безпомилково розуміють, яким він є насправді.

Діва

Найчастіше стосовно Діви спрацьовує усталений стереотип, що це меланхолійний, іноді суб’єктивний знак з розумом геніального аналітика. На жаль, але це тільки її верхній шар. Діва знає, що розумна і не особливо інтелект приховує. Але це не означає, що їй притаманна гординя. Фактично, це самодостатня людина, яка знає, чого хоче і як це отримати. Ця вроджена внутрішня сила допомагає Діві в кар’єрі і нерідко робить її справжнім лідером.

Терези

Зовні Терези більше схожі на доброзичливу, але пасивну людину. Люди думають, що цей знак вельми поверхневий і недалекий, оскільки він ухиляється від дискусій і суперечок, але це помилка. Терези не все озвучують, але все помічають і зауважують. Це вдумливий, схильний до самоаналізу знак, який спочатку обмірковує, а потім діє. Це дуже критична особистість (до всіх), і він любить правильні та справедливі вчинки. Пасивність та інертність не притаманні Терезам абсолютно.

Скорпіон

Скорпіон зазвичай бачиться людям у поганому світлі, звісно, через свою запальність, почасти агресивність і гарячність. Так, це дуже пристрасна, сильна особистість, але його самовираження часто сприймається і трактується хибно. Цей знак посилено приховує від світу свій романтичний і ніжний бік. Він намагається боротися за те, що для нього важливе, проте занадто завзято – і це на поверхні. Але у Скорпіона ідеалістичний, мрійливий погляд на життя – і це те, що ховається всередині.

Стрілець

Про Стрільців зазвичай думають, що це товариські, чарівні і злегка кокетливі люди. Цей знак любить веселитися і завжди знаходить собі компанію однодумців. Не сприймайте Стрільців як вітряних метеликів, які жадають вічного свята. Вони, звісно, дещо безтурботні за природою своєю, але все ж таки більш серйозні, ніж здаються. Їм простіше просто приховати цей бік і бути загальним веселим улюбленцем. Стрілець – особистість глибока й аналітична, він багато думає і завжди прагне вчитися.

Козоріг

Козоріг воліє постійно виглядати стриманим і серйозним – виявляється, йому не завжди легко відкритися незнайомцям. Найнесподіваніші секретні риси Козорога в тому, що він оптимістичний і не позбавлений креативного натхнення. Це в очі не впадає, але Козоріг дуже позитивний. Коли люди кажуть, що він відсторонений і закритий, то це від його філософської, мудрої природи. Так, він позиціонує себе як глибокий мислитель, але він також уміє і досхочу повеселитися.

Водолій

Водолія вважають холодною та ексцентричною людиною з жорсткою зовнішньою оболонкою. Він щосили намагається полюбити себе, а тому нерідко проєктує на інших свою беземоційність. Крім того, цей знак відчуває дискомфорт, коли люди помічають його реальну внутрішню суть.

Водолій – надійна людина, яка завжди захищає своїх друзів (і себе), навіть коли це важко, і він залишається емоційно стабільним у важких ситуаціях. Він твердолобий реаліст, який легко піддається ноткам песимізму. Ну і ще у Водолія ніяк не відняти його інтелекту.

Риби

Риби – один із тих знаків, який завжди недооцінюють, незалежно від ситуації. Люди переконані, що Риби – це просто мрійлива, романтична, емоційна людина, і їм неважлива їхня справжня особистість. Але ж у Рибах приховано набагато більше, ніж є на поверхні.

Цьому знаку подобається найбільше займатися улюбленою справою, і вони набагато розумніші, ніж думають оточуючі. Так, вони здаються мрійниками, які не знають про реальність, але вони прогресивні мислителі та новатори.

Оригінал