Ці знаки Зодіаку не уявляють життя без ласки та кохання

Кожна людина у своєму житті хоче отримувати певну порцію любові та ласки. Але є такі люди, які просто не уявляють свого життя без них. Астрологи виокремили всього лише 3 знаки Зодіаку, які завжди жадібні до любові та ласки.

Рак

Вони стоять на першому місці, серед тих хто особливо потребує постійної любові та ласки. І що частіше представники слухатимуть запевнення у щирому коханні, то щасливішими вони почнуть ставати. Хоча їхньому партнеру доведеться з ними несолодко. Їм потрібно буде постійно підтверджувати словами і діями ставлення до знака.

Часом представники відчуватимуть страх, що кохання колись закінчиться, і вони залишаться ні з чим. Тому їм весь час бракує як фізичної, так і моральної близькості. А чоловіки взагалі здатні займатися кілька разів на день сексом для підтвердження своїх щирих почуттів. І вони ще раз хочуть переконатися, що жінка їм належить цілком. І якщо підбадьорювати свого партнера і говорити про його значущість у вашому житті, то він весь час буде з вами.

Жінки в цьому плані більш педантичні, ніж представники чоловічої статі. Вони ніколи не зможуть повірити в щирі почуття, якщо в них пропав настрій. Або вони вирішили трохи засумувати. Слабкій статі властиві перепади настрою або зміна своїх бажань. Усіма своїми діями вони показуватимуть, настільки вони потребують ласки та турботи. Жінки намагаються все віддати, заради своєї сім’ї. Але натомість, вони бажають отримати багато любові.

Хоча не кожен чоловік може дати своїй обраниці все те, що вона хоче від нього отримати. Але щоб свою партнерку підтримати і дати відчути себе бажаною, чоловікові варто їй щодня говорити ласкаві слова, обіймати її і постійно хвалити. І тоді вона зрозуміє, що всі її чесноти оцінені. А через своє окрилене почуття жінка готова, хоч гори звернути.

Лев

Ці знаки є великими власниками, тому вони ні з ким не бажають ділити свого обранця. Із самого народження в них закладена велелюбність. І всю свою любов вони переносять на свого партнера. Вони здатні його переслідувати, обдаровувати компліментами, сипати на нього слова любові. І у відповідь їм також потрібні докази того, що вони найкращі, яких просто немає на землі. Дівчата молодого віку здатні на себе звернути увагу будь-якими шляхами. Вони з пристрастю і бажанням почнуть домагатися свого обранця, аби він не зволікав з відповіддю і обсипав їх добротною порцією любовних компліментів.

Що досконало можуть робити представники цього знака, так це викликати у свого партнера відповідні емоції. Вони підуть на будь-які хитрощі, аж до скандалу і розглядів, аби довести своїй другій половинці, як їм бракує турботи. Примхливі кохані вимагатимуть багато любові, але от фізично, чи зможуть це дати їхні кохані? Хоча не факт, що партнеру теж хочеться пожити собі на втіху, і відчути, що його люблять і цінують. Але він має доводити свою прихильність, аби не нарватися на чергову порцію скандалу від свого обранця.

Чоловік нічим не поступається жінці в бажанні прояву любові у відповідь. Звичайно, він буде не з такою переконливістю і категоричністю випрошувати любов, але йому буде приємно, коли його люблять. Але в цьому чоловіки мають переконуватися щодня. У їхній душі живе романтика, і їм не чужі прояви всього нового і незвичайного. І не дивно, що в них може бути кілька романів одразу. Це свідчить не про їхню легковажність, а про постійне бажання почуватися потрібним і коханим. І у відповідь вони почнуть дарувати такі ж почуття.

Діва

Представники щоразу відчувають себе непотрібними і забутими. Вони не можуть з точністю пояснити цей стан, але розуміють, що їхній партнер повинен приділяти їм більше уваги. А може вся річ у тім, що обранець неправильно поводиться у стосунках? Але як йому чинити і де знайти скільки часу, щоб усе віддавати своїй другій половинці? Але через те, що ці знаки не звикли до підвищеної уваги до своєї персони, то вони можуть при першій нагоді відсторонити від себе партнера. А потім почнуть йому дорікати в тому, що він не виявляв наполегливості й сам не захотів із ними зблизитися.

У цьому й полягає суперечність цих представників. То вони хочуть любові й ласки, то від неї довільно відмовляються. Знаки вміють фліртувати і привертати увагу інших чоловіків, але тільки роблять це для того, щоб переконатися в інтересі протилежної статі. А чоловіки, щоб відчути на собі високе почуття любові, навіть заводять собі коханок. Але як стверджують астрологи, що найбільше потребують любові та ласки представники чоловічої статі.

З самого юного віку знаки хочуть підвищеної турботи й уваги. Щоб на себе звернути увагу, вони опускаються до будь-яких приводів. І їм неважливо, що про них думатимуть інші. Їм потрібно тут і зараз відчувати те, як їх люблять. Але якщо вони не відчувають цього, стають злопам’ятними. І нічого кращого не вигадують, як починають самі собі псувати життя необдуманими вчинками.

Але вони навіть не можуть уявити, настільки їх складно зрозуміти. Хоча, щоб побудувати з представниками стосунки, часом доводиться занадто складно переступити через моральні принципи. Але щойно знаки на собі відчують усю силу любові, стосунки стануть тривалими та безкорисливими.

Оригінал