З ким зі знаків Зодіаку буде найскладніший шлюб

Шлюби укладаються на небесах, і з точки зору астрології – це не метафора. Вплив знака зодіаку на характер і світогляд людини багато в чому визначає, як у них складуться відносини в шлюбі. Є знаки, яким сімейні союзи просто-таки протипоказані. Створити з ними сім’ю, значить, вступити в шлюб, не благословенний небом (небесними світилами). А далі – як пощастить. З ким із знаків зодіаку буде найскладніший шлюб?

Овен

Овнам немає рівних у любовних стосунках, не обтяжених побутом, обов’язками, залежністю. Їхня стихія – короткі романи і пристрасні побачення, але ніяк не сім’я або довгостроковий союз. Овни відрізняються підвищеною нетерплячістю, запальністю і неврівноваженістю. Шлюб на них діє деструктивно, виявляючи їхні найгірші якості – дратівливість, гнів, незговірливість, претензії і диктат. Їм складно впустити у свій світ інший світ, з яким треба рахуватися і радитися. Овни – індивідуалісти! У команді працювати не вміють і не бажають. Партнер або буде беззастережно приймати всі рішення Овна, дізнаючись про них за фактом, або – «до побачення!».

Ужитися з Овнами складно навіть тим, хто вміє поступатися, не ображатися і терпіти провокації. А провокувати Овни вміють і люблять. Інакше їм здається, що їхнє існування стає схожим на болото, в якому немає життя. Пристрасті, емоції бурхливі з’ясування стосунків – все, що творить Овнів, але руйнує довгострокові відносини. Деколи представників цього знака, звичайно, мучить совість, але вони рідко у своїй поведінці можуть простежити причинно-наслідковий зв’язок. Якщо їм судилося прожити в шлюбі щасливо, то, швидше за все, свою половинку вони знайдуть серед Близнюків, Терезів або Левів. Ці знаки зуміють утримати Овна в тонусі, не даючи йому нудьгувати, але й не дозволять розперезатися.

Близнюки

Шлюб з Близнюками один з самих складних, хоча б тому, що затягнути його туди проблематично. А яке сімейне щастя з-під палиці? Партнер Близнюків тягне на собі вантаж внутрішньосімейних відносин, у той час як самі Близнюки постійно норовлять звідти втекти або хоча б тимчасово сховатися від обов’язків і зобов’язань. Багато Близнюків вважають себе створеними для любові, а вся ця домашня робота і побут, зводять відносини до примітивного існування. Куди краще йти по життю березневим котом, маючи репутацію героя-коханця. Але, на жаль, цей спосіб не вміщається в сімейний уклад, породжуючи конфлікти та претензії.

Звичайно ж, не обходиться в сім’ях Близнюків і без їхніх зрад. Ну, який же герой-коханець без любовних перемог? А якщо Близнюки затрималися в сімейних відносинах занадто довго, і партнер по шлюбу встиг втратити форму, постаріти або серйозно захворіти, зради стають середовищем існування Близнюків. Цим вони часто виправдовують свої «ліві» пригоди. Дуже складно миритися з настільки сварливими у шлюбі Близнюками. Однак є знаки, яким хоч і не просто буде приборкати незалежний норов Близнюків, але цілком під силу. Овни, Стрільці або Водолії можуть спробувати їх «одомашнити», і спробувати побудувати з ними міцну сім’ю.

Скорпіон

Цей знак один із найбільш проблемних для будь-яких відносин. Просто в шлюбному союзі Скорпіон може собі дозволити мучити партнера на законних підставах. Незважаючи на переважання в характері таких якостей, як владність, упертість, ревнощі, непримиренність, Скорпіони дуже рідко залишаються самотні. Вони – єдиний знак, який, створюючи партнеру проблеми, частіше не руйнує стосунки, а творить, вдосконалює їх через спільні випробування труднощами. Хоча, здебільшого, Скорпіони їх самі створюють на рівному місці, часом навіть не усвідомлюючи, що бачать в цьому необхідність і глибокий сенс.

Важливу роль у шлюбі для Скорпіона грає інтимна близькість. Якщо його партнер байдужий до сексу, погано володіє цією майстерністю або ледачий, Скорпіон, в кращому випадку, буде зраджувати, не особливо ховаючись. В основному ж представники цього знака йдуть з таких відносин без докорів сумління. Знаходити компроміси у шлюбі зі Скорпіонами складно, але є знаки, якими це вдасться легше інших. Всі вогненні знаки, крім Стрільця, будуть авторитетно, але мирно втихомирювати спроби тиранії Скорпіона. Водні знаки (особливо Риби) і земні (крім Діви) дозволять Скорпіонам реалізувати у відносинах свою силу, залишаючись невразливими для їхнього «жала».

Стрілець

Стрільці – абсолютно несімейний знак. Серед представників цього сузір’я найбільша кількість цивільних співмешканців, які впевнені, що вони вільні, а відносини – тимчасове явище, і вони зможуть піти в будь-який момент. Стрільцям більше по душі дружні союзи, в яких вони можуть реалізувати свою дотепність, щедрість, взаємовиручку і, головне, волелюбність. Друзі, на відміну від сім’ї, поняття не цілодобове. Для них не потрібно бути вірним чоловіком, відповідальним батьком, добропорядним господарем. Тому Стрільці віднесуть з відносин ноги, як тільки зрозуміють, що на їхню шию одягають «хомут» і намагаються впрягти в сімейні обов’язки.

Дружбу Стрільці можуть зав’язати практично з будь-яким знаком зодіаку, оскільки всі люблять веселунів, масовиків витівників і добрих баляндрасників. А ось в шлюб вони якщо і наберуть, то лише з тими знаками, які не будуть обмежувати їх свободу, або хоча б створять ілюзію, що Стрілець сам вирішує піти або залишитися. До таких астрологи відносять Овнів, Левів, Водоліїв, Близнюків. Хоча навіть вони після романтичних спроб все ж переходять в розряд друзів. Часто Стрільці навмисно оточують себе невідповідними для шлюбу людьми, щоб мати можливість якомога довше перебувати у вільному плаванні.

Оригінал