Гороскоп на 9 квітня

Овен ♈

Ви занадто вже налаштовані розібратися в тому, які такі обставини спровокували нинішню напружену ситуацію. Якщо Ви робите це, щоб розв’язувати проблему і не допустити її повторення в майбутньому, добре. Але якщо шукаєте винних, нічого доброго з цього не вийде.

Телець ♉

Ситуація може здаватися безглуздою, але в її нескладності таяться свої плюси. Той факт, що відповідь ніяк не знаходиться, вказує на те, що все складніше, ніж здається. Але чи варто занурюватися в ці складні причини і слідства з головою? Ваша увага потрібна і в інших сферах життя.

Близнюки ♊

Висока мета передбачає важкий шлях. Можливо, Вам доведеться взяти на себе нові зобов’язання в певній сфері. Не вийде “на ялинку залізти і рук не обдерти” – вирушаючи в невідомість, слід забути про звичний комфорт. Але невідоме не повинно Вас лякати. Ви все зробите з розумом.

Рак ♋

Якщо у Вашому житті запанувала напруга, Ви, можливо, чекаєте найгіршого і вважаєте, що нічого не можете вдіяти. Але куди розумніше подивитися, що можна поліпшити і поправити. Проблема не повинна займати всі Ваші думки. Влаштуйте велику весняне прибирання, переглянете свій список справ і пріоритети.

Лев ♌

Контроль над обставинами може принести розраду, але чесно запитайте себе, чи не занадто Ви боїтеся його втратити або делегувати частину відповідальності іншим. Можливо, переконаність, що все треба робити самостійно, гальмує Ваш прогрес в тій чи іншій сфері. Подивіться, як справляються з делегуванням інші люди.

Діва ♍

Не завжди позитивний погляд приносить негайні результати. Не можна одним легким рухом штурвала уберегти корабель від зіткнення з рифом; потрібну траєкторію доводиться ставити заздалегідь. Точно так само Ваш новознайдений оптимізм принесе свої плоди тільки через якийсь час.

Терези ♎

Цілі, які ми собі ставимо, починаються як образ бажаного в нашій уяві. Часом ми недооцінюємо силу цієї “картинки”. Щось, що почалося як фантазія, почне набувати плоть. Незабаром Ви зрозумієте, чому крилата фраза закликає нас бути обережніше зі своїми бажаннями.

Скорпіон ♏

Двоє людей можуть сперечатися про певні питання, але хотіти одного і того ж. Просто один вважає, що для цього потрібно зробити одне, а інший пропонує інший шлях. Якщо опинитеся однією зі сторін в подібному протистоянні, зосередьтеся на тому факті, що у вас обох одна мета. Так принаймні вийде не допустити конфлікту і знайти компроміс.

Стрілець ♐

“Була не була!” Братися з таким настроєм за щось ризиковане не завжди корисно. Виникає відчуття, що ми плануємо імпровізувати на ходу і миритися з наслідками. Якщо не до кінця впевнені в тому, як складуться певні обставини, підійдіть до них позитивно. Втрачати Вам нічого, зате вплинути Ви можете багато на що.

Козоріг ♑

“Але ж кортить!” Так можуть сказати про людину, яка має намір все зробити по-своєму, не так, як заведено. Ваше прагнення вступити подібним чином продиктовано зовсім не нетерпінням. Зараз розумно відійти від норми, відкинути традицію. Не переживайте про те, що люди можуть поставитися до цього не зовсім схвально.

Водолій ♒

Ми всі в курсі, що за минулий рік суспільство відчутно змінилося. Ми бачили чимало проявів приголомшливого егоїзму і ставили собі питання: чи це “нова норма”? Але Ви зараз можете стати промінцем світла для інших, проявивши трохи доброти і співчуття. Ви здатні створити диво!

Риби ♓

“Що добре для одного, згодиться і іншому”. Це твердження наполягає на тому, що варто робити щось так само як це роблять інші. Правда також в тому, що успіх породжує успіх. Якщо Ви досягли хороших результатів в обраній сфері, немає причин сумніватися в тому, що на це здатні й інші. Покажіть приклад.