6 знаків Зодіаку з дуже завищеними очікуваннями

У цих знаків зодіаку дуже високі стандарти для себе і для людей у їхньому житті. Вони хочуть найкращого в усьому, а тому дуже вимогливі, але й працьовиті. Їхня проблема з такими завищеними очікуваннями в тому, що вони часто відчувають невдоволення і розчарування, і зробити їх повністю щасливими досить складно.

Телець

Телець хоче вірити, що оточуючі діятимуть за його вказівкою, але він не завжди може бути досить наполегливим. Цей знак любить встановлювати низку випробувань і перешкод для людей, щоб ті могли довести, що вони гідні того, щоб у їхньому житті був Телець. А ще він бажає, щоб люди з його оточення були ідеальні та досконалі. Тельці терплячі, і вони не втрачають надію, що їхні очікування, навіть найвищі, будуть виправдані.

Близнюки

У Близнюків теж присутні великі очікування, але вони більш гнучкі. Коли справа доходить до романтичних стосунків, у цього знака є наддовгий список вимог до партнера, які не підлягають обговоренню. Близнюки розумні, і вони знають, що, коли їхні стандарти занадто високі, то знайти такий ідеал надто складно, а то й неможливо.

Лев

Леви найкращі, і вони хочуть теж тільки найкращого. Коли ви настільки ж харизматичні й сліпучі, як Лев, то ви очікуєте, що до вас ставитимуться як до царської особи, а коли людина цього не робить, то Лев видаляє її зі свого життя. Друзі та сім’я Лева зазвичай не намагаються відповідати його очікуванням, і тоді цей знак піддає їх постійному тиску і стає дуже вимогливим і навіть примхливим.

Діва

Тільки у Діви найвищі очікування і стандарти. Вони занадто багато вимагають від людей, чіпляються до них і хочуть бачити тільки ідеальний результат. У будь-якої Діви в голові існує картина досконалого світу, отже, і в оточуючих вона хоче бачити теж тільки досконалість. А оскільки це фактично нереально, то Діви постійно в усьому і в усіх розчаровані.

Якщо ви зробили достатньо, то, можливо, вам слід було б зробити більше. Діви метушливі і можуть загубитися в найдрібніших деталях – якщо робота виконана не ідеально, то це провал для них.

Терези

У Терезів дуже романтичний погляд на речі, тому, коли їхні стосунки не відповідають тим, які Терези бачать у фільмах, вони дуже збентежені. Якби вони не засновували свої очікування на вигаданих ситуаціях і персонажах, їм було б краще і легше жити.

Але Терези все одно вперто хочуть казкового принца, і часто відчувають, що стосунки, які в них є, недостатньо хороші. Велика доза реальності може допомогти Терезам зробити свої високі очікування більш адекватними.

Козоріг

Козороги хочуть, щоб люди були такими самими старанними, такими, що заслуговують на довіру і сумлінними, як і вони, тому не дивно, що цей знак постійно почувається розчарованим. Якщо Козоріг дає обіцянку, він зробить усе можливе, щоб стримати її, а тому дивується легковажності та безвідповідальності інших людей. Козороги можуть бути трохи песимістичними, оскільки вони майже завжди налаштовані на розчарування і втрату всіляких ілюзій.

Оригінал