Кому зі знаків Зодіаку важко вийти заміж

Для багатьох дівчат пошук кохання стає складним завданням. Але ще складніше – зберегти стосунки. У любовному союзі не всім під силу знаходити компроміси і поступатися власними принципами заради партнера. У підсумку в деяких випадках не доходить навіть до весілля – закохані розбігаються через невідповідність характерів.

Телець

Представниці другого за рахунком знака в зодіакальному колі вирізняються вибірковістю. Вони довго вибирають партнера, який підходить їм за всіма параметрами. Але і в стосунках з ідеальною половинкою не все буває гладко. Тельці вирізняються імпульсивністю і пристрастю. У спробах довести свою правоту представниці цього знака зодіаку часто діють агресивно, що відбиває в партнера бажання будувати тривалі й міцні стосунки.

Діва

Педантичні Діви уважні до деталей не тільки в побуті, а й житті. Тому вони багато і часто аналізують партнера. Навіть якщо ідеальний чоловік Діви запропонував дівчині зміцнити стосунки штампом у паспорті, Діви все одно будуть у ньому сумніватися. При прийнятті рішення представниці цього знака зодіаку керуються розумом, а не почуттями та емоціями. Надто раціональний підхід може злякати чоловіка і засумніватися в щирості Діви.

Терези

Представниці цього знака вирізняються легкістю і безтурботністю. Легка вдача Терезів так подобається представникам сильної статі, що дівчата-Терези завжди користуються чоловічою увагою в суспільстві. Але у цієї якості є і негативний бік: претендент на серце Терезів може не витримати конкуренції і залишити спроби підкорити дівчину. Тому Терезам складно вийти заміж.

Стрілець

Дівчата-Стрільці досить потайливі. Вони не відразу демонструють свій темперамент. Спочатку представниці цього знака можуть здаватися спокійними і стриманими. Але якщо вони вийдуть із себе, то покажуть спалахи агресії. Це може відлякати потенційного партнера Стрільців, бо цей знак зодіаку дратується через найменший конфлікт.

Оригінал