5 найбільш мстивих знаків Зодіаку

Ці знаки зодіаку не можуть відпустити минулий біль, несправедливість, образи та зневагу, тому вони зосереджені на помсті. Поки вони не помстяться, то не заспокояться. Вони довго носять камінь за пазухою, вичікуючи слушну мить, а потім змушують кривдника заплатити за все сповна.

При цьому мстиві люди не вважають себе жорстокими або несправедливими, вони просто переконані, що той, хто їх образив, має отримати урок на майбутнє. Вони обережні у своєму мстивому плануванні, бо хочуть, щоб покарання відповідало злочину. Вони знають, де ви найбільш уразливі, і саме там і вдарять.

Телець

Якщо ви перейдете дорогу Тельцю, то чекайте вендети. Люди цього знака дуже терплячі, вони можуть почекати, доки ви не припуститеся якоїсь помилки, щоб завдати удару. Важко змусити їх пробачити вас, але це можливо, якщо ви дуже постараєтеся.

Хороша новина: якщо Телець точить на вас зуб, то він прямо і відкрито буде це показувати або навіть озвучувати. Він не збирається непомітно підкрадатися до вас і бити в спину.

Рак

Раки можуть бути мстивими, особливо якщо образили їхню близьку людину – у цьому разі Рака можна порівняти з розлюченим ведмедем. Раки, як правило, очікують найгіршого і готуються до невдач, а якщо хтось ще й гладить їх проти шерсті, то люди цього знака починають виношувати план помсти. Звісно, це не настільки жахлива і отруйна помста, як у Скорпіона, але все одно дуже неприємна і така, що вибиває з колії.

Лев

Більшу частину часу Лев – людина добра і привітна… поки ви не спробуєте взяти те, що він вважає своїм, або змусите його ревнувати і заздрити. У цьому разі все пропало. Леви можуть бути дуже жадібними і матеріалістичними, а це значить, що якщо ви позбавите їх чого-небудь, то вони будуть використовувати всі свої ресурси, щоб ви заплатили сповна за свої дії.

Причому рішення їхнє непохитне, і змусити Левів змінити його вельми складно. А ще Лев не терпить зради, ніколи цього не прощає і потай сподівається, що з кривдником трапиться щось дуже погане.

Терези

Ви можете подумати, що Терези з їхньою нелюбов’ю до конфліктів найменш мстиві з усіх знаків, але це не так. Пам’ятайте: у Терезів дуже низька терпимість до несправедливості, особливо якщо ця несправедливість стосується їх особисто.

Не розбивайте Терезам серце і не ображайте їх незаслужено, інакше ви відчуєте на собі їхню помсту. Помста для Терезів – це спосіб збалансувати умовні терези. Ви зіпсували їхнє життя, значить тепер потрібно зіпсувати ваше. Хороша новина: Терези незлопам’ятні, і їхній гнів швидко минає. Крім того, вони вміють прощати.

Скорпіон

Скорпіони не можуть відпустити образу і біль, що робить їх вкрай мстивими. Їхня помста – це продумана дія у відповідь. Люди ніколи не повинні брехати Скорпіону або зраджувати його, інакше вони стануть мішенню для скорпіонової атаки. Скорпіони здатні дуже отруйно вжалити кривдника – та так, що той ще довго не зможе оговтатися.

У людей цього знака є всі необхідні інструменти для помсти: вони розумні й досить інтуїтивні, щоб знати, куди вдарити. Мало того, Скорпіони потайливі до такої міри, що ніхто й не підозрює, що вони замишляють.

Оригінал