Гороскоп на 1 березня

Овен

Ось питання: чому з поточним розвитком технологій в добі досі не 26 годин? Хоча 28 годин, напевно, було б ще краще! Але чи не занадто багато Ви від себе вимагаєте? Спробуйте вибрати кілька завдань і довести їх до кінця. Якщо хапатися за все, Ви тільки розчаруєтеся в собі.

Телець

Щоб показати іншим, на що Ви здатні, не потрібно занадто вже старатися. У Вас є план, який підходить Вам, і нічого, що у інших інакше. Нехай Ваш список справ на сьогодні відображає Ваші пріоритети. У інших не залишиться сумнівів у Вашій ефективності, тільки-но Ви візьметеся за справу.

Близнюки

І успішні люди, і медики наполягають на тому, що протягом дня слід зробити паузу і відпочивати. Коли справа йде на лад, ми можемо забути про необхідність перепочинку. Не звинувачуйте себе за те, що відпочиваєте, коли можна працювати. У Вас є право подбати про себе.

Рак

Не дарма кажуть, що відпочинок – це зміна діяльності. Як тільки Ви починаєте щось міняти в звичних традиціях, Ви відчуваєте прилив сил. Не дивуйтеся, якщо перестановка меблів або прибирання в шафах допоможе Вам переглянути деякі віджилі своє погляди.

Лев

Прогрес у відносинах залежить від Вашої переконливості. Почати розмову – половина справи. Щоб вона вийшла дійсно результативною, говоріть від серця. Ви вмієте підтримати іншого – і тим самим підтримуєте себе (але цього іншим знати вже не потрібно).

Діва

Почати розмову і в підсумку образити або налякати людину – таке собі задоволення. Але навіть якщо правда ранить, рана ця скоро заживе. Ви просто говорите те, що знаєте (а інший підозрює). Предмет, якого не можна торкатися, сам по собі проблема – і давно пора її вирішити.

Терези

На семінарах з позитивного мислення радять взагалі не мати справи з негативними людьми. Але навіть у найбільших оптимістів бувають погані дні. Всі ми деколи – Ослик Іа. Намагайтеся поводитися з людьми в такому стані так, як хотіли б, щоб поводилися з Вами.

Скорпіон

Якщо Вам незрозуміла чужа поведінку або якась ситуація, що склалася, Ви не зобов’язані ламати голови, намагаючись розібратися. Все одно в підсумку, швидше за все, доведеться визнати, що вдіяти тут нічого. Але хіба те, що відбувається Вас хоч трохи дивує? Навряд.

Стрілець

Будьте обережнішими з одкровеннями, навіть якщо наміри у Вас найкращі. Ви можете подивитися на цілком традиційну ситуацію і побачити цікавий вихід, але потрібно бути уважнішими до колег, щоб не вийшло, що ви їх просто критикуєте. Поменше говоріть “я” і побільше – “ми”.

Козоріг

Чи можна застрягти в трясовині ефективності? Запросто! Це може бути навіть зручно, але є всі ознаки того, що Ви відстали від життя. Не думайте, що додасте собі роботи, якщо переглянете деякі звичні методики. Багато що можна робити значно краще – і виграєте від цього в першу чергу Ви.

Водолій

Прийшов час розширити межі відомого і доступного Вам. Щось, що перш за все манило здаля, тепер виявиться на відстані витягнутої руки. Так, Вам доведеться вступити на незвідану територію, але в цьому-то і суть. У тих горах безумовно є золото.

Риби

Невпевненість, сумніви і глуха оборона – все це симптоми, які супроводжують зміни. Не думайте, що Ваш вибір – помилка. Просто до змін треба пристосуватися. Чим швидше Ви зрозумієте, що рухаєтеся вперед, нехай і не без труднощів, тим швидше від негативної енергії не залишиться і сліду.