Знаки Зодіаку, які прагнуть привернути до себе увагу

Усім людям приємна увага, адже ми справді засмучуємося й ображаємося, якщо не відчуваємо її з боку близьких людей. Можна маніпулювати, щоб роздобути цю увагу, можна уникати її, але зрозуміло одне – нам усім необхідна різна її кількість: одні хочуть уваги по максимуму, а інші ховаються від надмірного її прояву.

Лев

Очікуване перше місце цього рейтингу для того, хто любить бути в центрі уваги. Звісно, деяких людей цей знак навіть дратує, але Леви зазвичай знають, що робити з такою кількістю уваги до своєї персони, і вони не соромляться показувати “товар обличчям”.

Стрілець

Будучи представником вогняного знака, Стрілець не може тихо сидіти осторонь, йому завжди потрібні глядачі або товариство, які підтримуватимуть його значущість. Стрільці шукають уваги і обожнюють, коли її дійсно багато. Їм дуже потрібна аудиторія, і вони відчувають свою здатність її зачарувати.

Овен

Овни не так сильно потребують уваги до своєї персони, якщо вона вимагає від них будь-яких компромісів. Вони хочуть повного панування, і оточуючим бажано запам’ятати, що все крутиться навколо Овна – він головний, а увага має просто автоматично до нього додаватися.

Скорпіон

Скорпіони люблять бути поміченими, і вони не особливо терплячі до тих, хто їх ігнорує. Приділивши недостатньо уваги, ви принижуєте Скорпіона, і він буде налаштований дуже гнівно і навіть надмірно емоційно, доки ви не виправитеся.

Телець

Для отримання уваги Тельці починають хвалитися своїм дуже фізичним і земним началом. Може це їхній шлях, щоб домогтися “заземлення”, але нерідко для уваги до своєї персони вони використовують моральний ексгібіціонізм. Вони дуже хочуть бути поміченими й оціненими.

Терези

Терези не люблять пильної уваги до своєї персони, але якщо вони створять образ і сховаються за ним, то отримують задоволення від того, що цей образ помітний. Вони посилено його ліплять, продумують нюанси і деталі та намагаються вразити своєю оригінальністю.

Риби

Вони тільки думають, що хочуть уваги, але, правду кажучи, непоміченими їм бути легше й комфортніше, оскільки Риби занадто часто люблять віддалятися у свій закритий світ. Якщо вже цей знак і привертає увагу, то тільки тим, що він любить публічно скаржитися і розповідати всім про свої нещастя.

Рак

Рак більш орієнтований на фізичне і земне, і коли він хоче привернути увагу, то вдається до сексуального або емоційного потягу. Зазвичай вони не особливо вимогливі, але якщо раптом їм захотілося, щоб ви їх помітили, то Рак скоріше одягне сексуальну білизну і буде перед вами кружляти. Цьому знаку потрібна увага тільки з боку партнера або сім’ї.

Водолій

Вони не люблять, коли на них дивляться, проте їм подобається бути поміченими. Слідуйте за Водолієм на політичний мітинг – там боротьба, протест, хвилювання, саме в них Водолій, як природжений бунтівник і бунтар, і черпає енергію, отримуючи необхідну йому увагу.

Діва

Діви люблять залишатися в тіні, ховатися за спинами інших і не вимагають до себе уваги до останнього моменту, коли вони зможуть вийти на світло і повчально сказати оточенню: “Ну, я ж вас попереджав!”

Близнюки

Близнюки не борються за увагу; вони впевнені, що вони і так цілком помітні. Цей знак багато спілкується, вміє вислуховувати, грішить зайвими повчаннями і настановами, але уваги як такої, як самоцілі, йому точно не потрібно.

Козоріг

Козороги знають, хто вони і чого варті, отже, вони абсолютно не потребують чиєїсь уваги. Але до певного дня, коли вони увімкнуть весь свій потенціал, і від них неможливо буде відвести погляд. Удень Козоріг може “грати” в суворого податкового інспектора, а в момент відпочинку перетворюватися на зірку вечірки.

Оригінал