Гороскоп на 4 травня

Овен ♈

Коли нам кажуть: “ну, ти-то впораєшся!”, Ми рідко качаємо головою, знизуємо плечима і говоримо, що ні. Чужа впевненість підживлює нашу власну. Але коли ми говоримо те ж саме собі, часом виникають сумніви. Однак зараз можете сміливо вірити: все у Вас вийде.

Телець ♉

Не слід плутати обережність і страх. Різниця між ними велика, але вимагає всього лише невеликої зміни в мисленні. В певній області Вашого життя зараз потрібна обережність – але якщо зосередитися на ній занадто сильно, може прийти страх. Але страх – це шкідливо, непотрібно і абсолютно необґрунтовано!

Близнюки ♊

Деякі машини працюють з певною швидкістю, і як би не хотіли прискорити процес – це неможливо. За тією ж схемою відбувається багато в нашому житті. Нетерпіння тільки псує нам настрій, а толку – нуль. Постарайтеся зрозуміти, що те, що Ви хочете прискорити, на ділі просувається з ідеальною швидкістю!

Рак ♋

“Працює – не чіпай”. Є свої плюси в тому, щоб якось урізноманітнити нудний звичний процес, але найчастіше ми потім шкодуємо про скоєне. Пам’ятайте про це, якщо зараз хочеться щось змінити в поточному процесі. Найкраще – ворог хорошого!

Лев ♌

Коли ми повністю зосереджені на завданні, критика ззовні нам абсолютно ні до чого. Особливо дратує вона в тому випадку, якщо ми на 100% впевнені в правильності свого методу. Але іноді ми відкидаємо корисні поради і сердимося на критику як раз тому, що вона обґрунтована! Саме така картина зараз буде мати місце у Вашому житті.

Діва ♍

Другий шанс створити перше враження не випаде ніколи. Це правда. Але часом ми надто вже переживаємо про те, що про нас думають інші – а вони тим часом не знають і сотої частини всього, що діється в наших головах і серцях. Ви зараз тонко відчуваєте свої потреби – а значить, несхваленням ззовні можна сміливо знехтувати.

Терези ♎

Опинившись в ролі пасажира, ми розуміємо, що це роль пасивна. Так, ми вивчили маршрут, оплатили поїздку і сподіваємося опинитися на місці вчасно. А значить, можна розслабитися, а процес руху хай іде без нашої участі. Так і зараз: Ви зробили все, що повинні були. Тепер все має йти своєю чергою.

Скорпіон ♏

“Лий побільше бруду – щось та пристане”. Цю приказку можна тлумачити і в тому дусі, що можна докладати величезні старання в надії на мізерний результат, взагалі не замислюючись про витрату сил. Але Вам зовсім не потрібно перенапружуватися, щоб отримати бажане. Достатньо лише докладати зусилля з розумом.

Стрілець ♐

Кажуть, що треба бачити не проблеми, а цікаві виклики. Відмінна ідея – але тільки якщо проблема не виникла тоді, коли “викликів” у нас вже по горло! Однак будь-яку проблему треба розцінювати як поштовх в певному напрямку. При правильному підході навіть проблема може принести користь!

Козоріг ♑

“Роби, як я кажу, а не як я роблю”. Ми всі стикалися з подібним методом навчання. Суть в тому, що нас треба було навчити повного процесу, а не показувати відразу, як його спростити. Набираючи власний досвід в обраній сфері, ми самі розуміли, що є і більш короткі шляхи до успіху. Зараз у Вас є шанс зробити щось по-своєму – і де-не-де відчутно скоротити тривалість процесу!

Водолій ♒

Прецеденти можуть стати джерелом негнучких очікувань від майбутнього. Ми опиняємося в абсурдній ситуації, коли спираємося на минулий досвід, але не можемо застосувати його до поточної ситуації, оскільки не бачимо, що вона інша. Вам зараз потрібно зосередитися на поточному моменті і не озиратися в минуле в пошуку відповідей.

Риби ♓

Чи можна навчитися любити щось ненависне? Згадайте їжу, яку не терпіли в дитинстві, а зараз їсте за милу душу. Втім, “не любити” і “ненавидіти” – це все ж таки різні речі! Ви можете змінити своє ставлення до чогось, чого поклялися не допускати у своє життя. Може виявитися, що це “щось” – дуже навіть непогана штука!