Що заважає знакам Зодіаку відкритися в коханні

Не має значення, що кохання – це важлива частина нашого життя і є базовою потребою кожної людини, бо люди все одно бояться піддатися почуттям, особливо на самому початку. Нижче перелічено всі ті речі, які заважають представникам різних сузір’їв зближуватися зі своїми партнерами та віддаватися коханню.

Овен

Овни хочуть усе робити по-своєму і так, як було заплановано. Це дарує їм відчуття зверхності, яку вони так бояться втратити у стосунках. Оскільки ці люди можуть впоратися самі по собі, Овни не схильні зізнаватися іншим людям, наскільки вони їм потрібні. Їм варто було б уникати зайвої вимогливості.

Телець

Коли Телець знаходить своє кохання, йому хочеться, щоб воно тривало вічно. Ось чому у цих людей йде так багато часу на пошуки відповідної людини. Вступивши у стосунки, Телець зробить усе, щоб у них нічого не змінювалося. Його головний бар’єр перед близькістю – це боязнь змін у рутині, адже близькість має постійно посилюватися.

Близнюки

Вони люблять фліртувати і рідко намагаються зберегти поточні стосунки. Боязнь нудьги – ось що заважає їм активно працювати над стосунками. А ще їм страшно, що партнер побачить їхній “темний бік”, який Близнюки так старанно намагаються приховати.

Рак

Він боїться, що люди можуть дізнатися про його вразливість. Але його почуття настільки очевидні, що це відбувається досить часто. Коли партнер дізнається про недоліки Рака, він відчуває себе у владі коханої людини. Йому не хочеться виглядати вразливим і це та сама причина, через яку Рак ні з ким не зближується.

Лев

Леву важко відмовитися від почуття повного контролю над тим, що відбувається, тому він завжди тримає свого партнера на відстані. Левам слід навчитися контролювати свою вдачу й усвідомити, що ключ до успішних стосунків полягає у відкритості.

Діва

Найбільша проблема Дів це надумане почуття своєї меншовартості. Діви бояться показувати свої недоліки, хоча за їхніми стандартами ідеальних людей не буває. Владний і аналітичний розум – ось що перешкоджає їхньому щасливому особистому життю.

Терези

Терези намагаються зробити все красивим і гармонійним, а тому закривають очі на всі проблеми, що лише віддаляє їх від партнера. Справжня близькість має бути позбавлена удавання в тому, що все ідеально. Терези бояться зануритися в хаотичну круговерть емоцій, але це просто необхідно, щоб стосунки були успішними.

Скорпіон

Ці люди не бояться і не ховаються від близькості. Ба більше, вони схильні до глибоких почуттів. Але активність і щирість Скорпіона для деяких людей можуть бути нестерпними. З іншого боку, вони часто ховають свої почуття, боячись виявитися зрадженими. Найбільша проблема Скорпіонів – конфіденційність.

Стрілець

Стрільці віддають перевагу самотності, а не стосункам. Їм подобається свобода, тому вони, як правило, уникають близькості. Зближенню з людьми Стрільцям заважає і той факт, що у стосунках вони почуваються як у пастці. Їм потрібен партнер, готовий дати їм максимум свободи і бути поруч, коли це знадобиться.

Козоріг

Козороги хочуть виглядати сильними і стійкими. Будучи здібними, впевненими і наполегливими, вони уникають прояву емоцій і демонстрації своєї слабкості. Інші люди часто на них покладаються, але самі Козороги не знають, до кого їм звернутися по допомогу. Через їхні стіни дуже важко пробитися. Але щойно вони усвідомлюють власну вразливість, це зблизить їх із партнером.

Водолій

Для Водолія логіка важливіша за будь-які емоції. Ці люди завжди відчувають труднощі з вираженням своїх почуттів. Їхній розум працює швидше, ніж в інших людей, а тому вони вважають, що задовольняти спочатку свої потреби це нормально. Боязнь втратити свободу – це їхня найбільша проблема. Щойно Водолій відчує себе загнаним у капкан, він спробує знайти спосіб звільнитися. А щоб перестати бути самотнім, спочатку йому доведеться відкритися.

Риби

Найсильніше близькості Рибам заважає їхній брак знань про себе. Риби як хамелеони можуть знаходити різні підходи до різних людей. Але в кінцевому рахунку вони все одно не знають, чого хочуть. Опинившись наодинці з собою і далеко від чужих потреб і почуттів, Риби починають краще розуміти себе і позбавляються потреби рятувати всіх тих, кого вони люблять.

Оригінал