Наскільки високі ваші стандарти по знаку Зодіаку

У всіх нас є свої стандарти, вимоги та побажання до життя і до нашого оточення. Тільки кожен знак зодіаку в цих стандартах може бути або занадто наполегливим, або байдужим і навіть безмовним. Перевірте себе: наскільки високі ваші особисті стандарти?

Лев

Лев посідає перше місце, оскільки він шалено прискіпливий і шукає в партнері одразу все: фінансову спроможність, красу і багатий внутрішній світ. Навряд чи стосунки затягнуться надовго за відсутності у партнера одного з параметрів. Леви постійно шукають ідеал, якого насправді не існує.

Близнюки

Цей знак любить перебільшувати проблеми й одразу ж виходить зі стосунків за найменших підозр, навіть необґрунтованих. Близнюки занадто високо цінують свій час, щоб витрачати його на безперспективних партнерів. Буває, що вони навіть пропускають щось важливе у своєму житті, бо нікому не дають реального шансу.

Терези

У Терезів довгий список вимог, і їх не цікавить, скажімо, колір очей або волосся. Їм потрібен хтось, з ким буде весело, спокійно і комфортно. Ця людина має бути винятковою чепурушкою, добре готувати, піклуватися про сім’ю, робити кар’єру, ну і, звісно ж, бути сексапільною.

Козоріг

Козороги незалежні, вони відмінно забезпечують себе і абсолютно не заперечують проти самотності. Цей знак навряд чи почне спілкування або стосунки, поки точно не буде впевнений у партнері. Стандарти і вимоги Козорога високі, і навіть якщо їм подобається людина, але вони не можуть поговорити з нею відверто, вони триматимуть дистанцію.

Діва

Діви можуть деякий час поборотися за чиюсь увагу, але це триватиме недовго, якщо вони усвідомили, що докладають більше зусиль у стосунках, ніж партнер. Вони негайно згадають про свою цінність і підуть, не озираючись.

Водолій

У Водолія є проблеми з переглядом застарілих цінностей. Друзі час від часу стримують його від повернення до старих стосунків, пояснюючи, що Водолій гідний більшого і не слід розмінюватися на дрібниці. Самому Водолію складно підтримувати свою самооцінку, але оточуючі швидко повертають його до реальності.

Овен

Якщо запитати самого Овна, він підтвердить, що його стандарти високі. У реальності ж Овен нерідко потрапляє під вплив людей, які не дотягують до його стандартів, – людей заводних, неспокійних, енергійних, але не настільки успішних і шанованих, як того вимагає Овен.

Стрілець

Його стандарти до зовнішнього вигляду високі, але це єдина вимога цього знака. Стрільця може засліпити краса, і він навіть терпітиме погане ставлення до себе, якщо в партнера симпатичне личко і красива фігура. З цієї причини у Стрільців досить довгий список невдалих стосунків і дружніх зв’язків.

Риби

Цей знак занадто гарний і не особливо звертає увагу на стандарти, оскільки схильний завжди і всіх великодушно прощати. Риби хочуть любові, намагаються не скаржитися, коли ігнорують їхні плани й бажання, і в результаті вони терплять надто довго, доки зрозуміють, що потрібно все змінювати.

Скорпіон

Скорпіони не цінують і не бачать краси в собі, вони погоджуються на менше з можливого і не думають, що гідні кращого. Слабкість цього знака – не найкраще ставлення до самого себе, плюс песимізм і похмурий настрій. Мало того, Скорпіони навіть закривають очі на погане ставлення до них ззовні.

Рак

Якщо Рак закохався, то ставлення до нього його обранця вже не має значення. Його можна розчаровувати, змусити кричати, плакати, але він однаково даватиме другий шанс партнеру або близьким людям. Раки люблять беззастережно і не розуміють, наскільки низькими є їхні стандарти, бо думають, що поводяться як люди, які розуміють і чуйні.

Телець

Цей знак має звичку вибудовувати стосунки не з тими партнерами і дружити не з тими людьми. Телець пише повідомлення, навіть якщо йому не відповідають; посміхається людям, хоча знає, що його просто використовують; продовжує залицятися, але відчуває, що людина ставиться до нього не дуже прихильно. У Тельця дуже низькі стандарти і занадто багато надій.

Оригінал