Знаки Зодіаку, які ніколи не прощають образи

Усі ми помиляємося, проте спокутувати помилки вдається не кожному. Астрологи виділяють п’ять знаків Зодіаку, яким небезпечно переходити дорогу: вони не прощають, мстять і постійно поповнюють свій чорний список.

Є люди, які забудуть будь-яку образу. Вони вільно йдуть на контакт, прощають і продовжують стосунки, не згадуючи про минулі конфлікти та негаразди. А є люди, які не “проковтують” образи. Наймстивіші знаки Зодіаку можуть бути дуже добрими зі своїми кривдниками, але всередині ненавидіти їх. Зрозуміти, яка людина перед вами, неймовірно складно, проте за знаком Зодіаку можна багато чого дізнатися про її характер, мстивість і злопам’ятність.

1 місце – Скорпіон

Переходити дорогу Скорпіону – найгірша ідея, яка може спасти на думку. Це найнебезпечніший ворог, врятуватися від якого не вийде навіть втечею. Скорпіон не знає жалості, прощення і поблажливості. А ось помста – його життєве кредо. І бити він буде по больових точках і слабких місцях.

Плани помсти виношуються роками, при цьому всіх кривдників Скорпіон тримає в полі зору, щоб не упустити вдалий момент для реваншу. Причому навмисно образити Скорпіона неможливо. Цей знак, що обожнює драми та інтриги, навмисно створює ситуації, виставляючи себе жертвою і отримуючи право на помсту.

2 місце – Рак

Рак – не шанувальник відкритої війни, він вважає за краще ображатися і мстити таємно. Щоб зачепити Рака, не потрібно старатися. Він може образитися навіть на те, на що в принципі неможливо. Всьому виною чуйність, емоційність і глибокий внутрішній світ. Цей знак болісно і гостро реагує на будь-які слова і вчинки оточуючих. З образою справляється погано: завдані рани гояться довго, а пам’ять про заподіяний біль постійно переслідує його.

3 місце – Козоріг

Козорога не можна назвати чуйним знаком, але це зовсім не означає, що він бездушний. Представник цього сузір’я – дуже мудра людина, яка начебто з самого народження пізнала всі таємниці буття. Дурні образи – не його коник.

Козоріг ображається на дійсно важливі та серйозні речі. Якщо стосовно нього було абсолютно щось непростиме, то повагу цього знака буде втрачено назавжди. Він знайде тисячу способів розірвати всі зв’язки і прихильності, і тут його холоднокровність не знає меж.

4 місце – Телець

Телець не стільки образливий, скільки впертий і безпринципний. Якщо він у щось уперся, то зрушити його з місця неможливо. Тож якщо він назвав когось ворогом, то це на все життя. Саме через свою впертість і гордість Тельцю важко пробачити людині, відпустити образи і жити щасливим життям.

5 місце – Водолій

Водолій – найсправедливіший представник зодіакального кола. Він бореться за справедливість і намагається жити по совісті. Звичайно, він не буде мстити кривднику або вважати його поганою людиною, але його ставлення зміниться до невпізнання. Для того, хто розчарував Водолія, його байдужість може стати справжнім випробуванням. Водолій дуже рідко повертає свою довіру людям, які одного разу зрадили його.

Оригінал