Яким дієсловом можна описати кожен знак Зодіаку

Було б безумством розділяти всіх людей лише на 12 знаків Зодіаку, а ще більшим безумством було б спробувати описати людину лише 1 словом. Проте ми все одно поділяємо людей на групи. Скільки людей ви зустрічаєте щодня і одразу ж вішаєте на них ярлики, бо до пуття їх не знаєте? Часто, чи не так? Це не завдає нікому шкоди, і я веду до того, що чому б нам не спробувати описати кожен знак Зодіаку одним дієсловом. Наш світ – дивне місце, і іноді нам просто необхідно відволіктися на якусь дурість. Цей список якраз і дозволить вам відволіктися.

Овен: “Захищати”

Дехто може назвати вас агресивним, але я б з ними не погодився і сказав би, що ви просто захищаєте всіх навколо себе. Так само, як і ваш ідеальний романтичний партнер Діва, ви не відчуваєте себе людиною, якщо активно не допомагаєте іншим або не вирішуєте чужі проблеми. Якби лицар був одним зі знаків Зодіаку, то він би безперечно був Овном.

Телець: “Направляти”

Якщо ви не розповідаєте оточуючим про свої межі, про те, наскільки вони праві чи неправі або ж про те як сильно ви їх потребуєте або не потребуєте, то швидше за все ви спите. На жаль, ви не можете роздавати накази людям, які живуть у вас у голові, бо щоночі в ній проходила б весільна церемонія Ліама Хемсворта, яку вела б Мадонна.

Близнюки: “Змінюватися”

Якщо у вашому житті ще залишилися люди, які поки не усвідомили, що ви є уособленням хіта 90-х років “Bitch” виконавиці Мередіт Брукс, то незабаром це зміниться. У вас є всього потроху, і в будь-який момент ви можете перетворитися на людину, яку оточуючі просто не очікували побачити.

Рак: “Гніздитися”

Ви живете так, наче залізли під ковдру і сидите там. Ліжко? Шалено затишне. Відносини? Стабільні до жаху. Офіс? Фактично ваше ліжко. У вас все схоплено.

Лев: “Спокушати”

Більшість акторів – Леви за знаком Зодіаку, і на те є причина. Вся річ у тому, що представникам цього знаку майстерно вдається привертати до себе увагу і змушувати оточуючих хотіти зайнятися з ними сексом/допомогти їм/купити у них сучасні колекції парфумів. Ви не відчуваєте себе самими собою, якщо не намагаєтеся довести всім оточуючим, що ви бездоганні. Ви молодець, що ніколи не втрачаєте впевненості у собі.

Діва: “Робити”

Швидке опитування: Ви могли б взяти на себе ще більше справ, ніж зараз? Я щойно викликав у вас нервовий зрив? Я знаю і мені за це дуже шкода. Я лише хотів продемонструвати, що ви найбільш продуктивна і цілеспрямована людина з усіх знаків Зодіаку. Це просто збіг, що всі чашки з написами типу “У Бейонсі на добу стільки ж годин, скільки й у тебе” присвячені одній відомій Діві та до того ж представниці цього знаку Зодіаку? Безумовно ні.

Терези: “Балансувати”

Ніхто ніколи не казав, що вам завжди вдавалося зберегти баланс. Ви просто надто зосереджені на цьому. Наприклад, ви можете бути жахливим хлопцем/дівчиною у стосунках, але хорошим другом. Або хорошим хлопцем/дівчиною, відмінним другом, але поганим працівником. Ви знаєте, що не можете у всьому досягти досконалості, але все ж таки намагаєтеся це зробити, щоб перекрити свої недоліки. Це гідне захоплення, правда.

Скорпіон: “Планувати”

Мені не потрібно навіть нічого вам пояснювати, адже доки я це пишу, у вашій голові вже дозріло 6 планів і всі з них блискучі. Та ви просто чарівник.

Стрілець: “Рухатися”

Я знаю, вам буде складно зробити перерву і перестати метушитися, писати пости у Твіттер і викладати фото в Інстаграм, щоб почути, як я говорю про те, що ви постійно перебуваєте в русі. Це стосується й стосунків – представницям цього знаку потрібно, щоб вони нагадували романтичну комедію 24/7, а то вони подумають щось на кшталт: “Хмм, мені здається, мені це не підходить, адже я не відчуваю, що живу по максимуму.” А потім вони йдуть і чіпляють 5 нових хлопців на заправці, щоб спробувати щось із ними.

Козоріг: “Збиратися”

Вам подобаються гори? Я не знаю, це особиста справа кожного. Я веду до того, що Козорога завжди намагаються вийти на новий рівень, ніби життя – це комп’ютерна гра, в якій можна виграти. Ви цілком здатні перемогти, але вам відомо, що для цього вам доведеться кожну секунду свого життя провести, граючи в цю гру. Це завдання вам безперечно під силу.

Водолій: “Розм’якшувати”

Своєю турботливою натурою і чутливістю, ви робите оточуючих м’якшими і романтичнішими без особливих зусиль. У вашому ідеальному світі всі люди бачили б одне в одному тільки хороше і всі завжди зустрічали б своїх других половинок.

Риби: “Відчувати”

Я впевнений, що якщо скажу вам лише одну приємну річ, у вас відразу ж прокинеться буря почуттів, тому дозвольте мені це сказати: ніколи не міняйтеся. Ви завжди відчуваєте так багато почуттів, і це всім подобається.

Оригінал