Гороскоп на 13 лютого

Овен ♈

Ви думаєте, як було б чудово, якби якимось чарівним чином настав час відпустки? Що ж, у Вас є деякі варіанти дій. Ви можете влаштувати собі міні відпочинок, і якщо є з ким його провести, це може бути найкращою ідеєю. До того ж, хіба Ви не заслужили на додатковий вихідний? Ваше душевне здоров’я так само важливе, як і фізичне, і про нього потрібно дбати не менше. Дійте сміливіше.

Телець ♉

З самого ранку, подивившись у дзеркало, Ви можете вирішити, що хочете щось змінити в собі. Це добре. Ви знаєте, що це цілком посильне завдання. Якщо це якісь косметичні зміни, почитайте інформацію на тему і попитайте рекомендації у друзів. Якщо йдеться про дієту, пам’ятайте, що режим набагато простіше витримувати, якщо робити це за компанію. Можливо, Ви хотіли б ближче познайомитися з кимось? Спільні тренування – чудовий привід і джерело натхнення.

Близнюки ♊

Ви не налаштовані на сприйняття гучного шуму, яскравого світла або музики, яка відрізняється від класики. Тож влаштуйте собі комфортну атмосферу і в жодному разі не погоджуйтеся на те, чого не хочете. Ви маєте повне право на тишу, якщо Вам її хочеться, і зараз якраз той випадок. Крім того, можливо, у Вас з’явиться бажання на кілька днів віддалитися від усіх, щоб повніше відчути цей настрій. Це непоганий привід для поїздки за місто, в місце, де немає туристів. Можливо, варто вирушити в дорожню подорож? Ви придумаєте що-небудь цікаве.

Рак ♋

Сьогодні ви зблизитеся з рідними, друзями і коханою людиною ще більше, ніж раніше, а це багато про що говорить. Можливо, ви зав’яжете сердечну розмову з кимось, з ким давно хотіли помиритися. Не має значення, будете Ви чи у вас перепрошувати – у будь-якому разі все складеться добре. А потім можна переходити до веселої частини: згадувати старі добрі часи. Швидше починайте цю розмову!

Лев ♌

Навіть якщо взаємодія з людьми вищого рівня останнім часом складалася не особливо дружелюбно, сьогодні є шанс це виправити. Перестаньте турбуватися про те, що буде з вашою роботою, якщо щось піде не так, тому що цього “якщо” не станеться. Усе, що від Вас вимагається, – це прийти на кілька хвилин раніше, попросити приділити Вам трохи часу і відверто поговорити. У підсумку ви опинитеся у виграші як у професійному, так і в особистому плані.

Діва ♍

Якщо між Вами і кимось із близьких людей останнім часом не все гаразд, сьогодні Ви можете перестати турбуватися про те, що це триватиме й надалі. Із самого ранку Ви будете налаштовані поліпшити ситуацію, чого б це не коштувало. Утім, є пара умов. Наприклад, з боку співрозмовника більше не лунатиме буркотіння, коли Ви пропонуєте своє вирішення будь-якого питання. Зі свого боку, Ви маєте пообіцяти, що озвучуватимете ці пропозиції більш тактовно.

Терези ♎

Сьогодні небесні світила перебувають у дуже сприятливому становищі, особливо для Вашого знака. Усе вказує на те, що на вас чекає черговий прекрасний день і ще більш чудовий вечір. Запасіться всім необхідним для створення потрібної атмосфери: свічками, піною для ванни, масажною олією, а також відповідною музикою і табличкою “Не турбувати”. Крім того, зробіть кілька телефонних дзвінків друзям, інакше вони почнуть хвилюватися про те, куди Ви зникли.

Скорпіон ♏

Ви часто згадуєте в розмовах із друзями про людину, з якою проводите майже весь свій час: про її розум, фізичну, емоційну та інтелектуальну привабливість, і про багато іншого. Настав час познайомити цю людину з іншою компанією і довести, що у Вас бездоганний смак. Ви будете так раді це зробити, що не зможете стримувати емоції. Можливо, варто з’явитися на спільну зустріч на кілька хвилин пізніше – зазвичай це називають “елегантним запізненням”.

Стрілець ♐

Останнім часом Ви дуже напружено працювали. Тому може здатися, що Ви надто втомилися, щоб кудись іти сьогодні ввечері, яким би привабливим не було отримане запрошення. Однак перш ніж відмовлятися, ще раз усе обміркуйте. Можливо, у Вас є можливість трохи подрімати після роботи, щоб набратися сил і піти веселитися? Звичайно ж, Ви це можете. Крім того, Вам потрібно підтримувати свою репутацію людини, яка обожнює вечірки і завжди готова прийняти нові запрошення.

Козоріг ♑

Вас не доведеться довго вмовляти на те, щоб трохи відпочити, навіть з огляду на те, що завтра доведеться знову братися за роботу, а Ви – дуже відповідальна людина. Ще менше зусиль знадобиться, якщо вмовляти Вас буде людина, яку Ви вважаєте привабливою, і якщо вона дасть зрозуміти, що хоче провести більше часу наодинці з Вами. Погоджуйтеся без жодних докорів сумління – ви маєте повне право на це.

Водолій ♒

Останнім часом Ви часто озираєтеся довкола і ставите собі питання, чи в тій обстановці перебуваєте, в якій хотіли б. Якщо Ви не впевнені, то є кілька варіантів. Можна знайти агента з нерухомості або переглянути оголошення в газетах у пошуках місця, яке більше відповідає Вашим смакам. А якщо це надто радикально, то визначте бюджет, візьміть колірну таблицю і вирушайте до магазинів товарів для дому або на блошиний ринок у пошуках нового стилю свого житла. Однак не поспішайте з остаточним рішенням.

Риби ♓

Енергія, яку спрямували до вас зірки, перетворить будь-яке ваше слово на незаперечний факт. Особливо це стосується емоційних тем. Немає потреби говорити, що зараз найкращий час для того, щоб зустрітися з кимось і обговорити ваші стосунки. Ви хочете прояснити ситуацію і готові це зробити. Почніть діяти. Ви будете набагато краще почуватися після того, як усе обговорите – ви обоє.