Знаки Зодіаку, які не виносять один одного

Зазвичай люди намагаються дізнатися, з яким знаком Зодіаку в них найкраща сумісність, але рідше виявляють інтерес до того, кого вони не зможуть витримати і п’яти хвилин. У кожного зі знаків є один такий “нестерпний” ворог.

Перевірка сумісності – це важливий етап будь-яких стосунків. Намагайтеся не уникати спілкування з людьми, сумісність з якими дуже низька або зовсім нульова, як в описаних нижче випадках. Пробуйте йти на компроміси, бо так можна набути безцінного досвіду або навіть стати найкращими друзями з тим, хто за своєю природою протилежний вам.

Овен і Рак

Раки – типові сімейні та спокійні люди, які люблять приємне проведення часу з оточуючими. Овни ж не можуть всидіти на місці – їм постійно потрібно кудись їхати, щось робити. Ці люди з різних всесвітів, вони повністю протилежні один одному. Овнів дратує все, що відрізняється від норми і демонструє індивідуальність. Вони заздрісно дивляться в бік Раків, бо ті досить незвичні в поведінці та в ухваленні рішень. Раки ж не виносять Овнів, бо ті їх провокують і не приховують нелюбові.

Телець і Лев

Ці люди неймовірно схожі, через що між ними і спалахує ворожнеча. Проте вони можуть бути і друзями, але для цього має трапитися щось надзвичайне – хтось має піти іншому назустріч. Ці люди відстоюють свою думку до кінця, тому часто сперечаються.

Вони дуже люблять перебувати в центрі уваги, тому неминуче боротимуться за неї в будь-якій компанії. Вони так сильно можуть ненавидіти одне одного, що це відчують усі навколо. Єдине, чим вони відрізняються, – методи ведення війни. Тельці люблять жорсткі слова і грубу силу, а Леви тиснуть психологічно.

Близнюки та Скорпіон

Ці люди не можуть апріорі любити одне одного, тому що в них різні життєві філософії. Скорпіони – це типові сім’янини й особистості з сильно вираженим внутрішнім стрижнем. Близнюки – товариські, яскраві люди, які не переносять нудьгу і ритм життя Скорпіонів.

Астрологи кажуть, що ці люди не можуть довго бути поруч, тому що просто не розуміють вчинків одне одного. Скорпіони також належать до мстивих знаків Зодіаку, а Близнюки добродушні й не тримають ні на кого зла, тому будь-які прояви негативу з боку Скорпіонів їх дратують. У Близнюків же є тяга не стримувати обіцянки, що для Скорпіонів неприйнятно.

Діва і Стрілець

Діви – спокійні й домашні люди, яких складно вивести з себе. Стрільців назвати домосідами можна в найостаннішу чергу. Ще Стрільці можуть користуватися своєю харизмою для того, щоб маніпулювати людьми. Діви до цих маніпуляцій мають імунітет, тому їх дратує, що за Стрільців вічно все роблять інші.

Стрільці не люблять Дів за те, що з ними нудно. Але часом ці люди не виносять одне одного без якоїсь вагомої причини – просто вони на клітинному рівні різні й несумісні. Хоча іноді й їм буває комфортно поруч одне з одним. Зазвичай таке буває, коли їх пов’язує якась подія або проблема.

Терези та Козоріг

Козороги – це люди, які не розкривають своїх карт нікому. Вони дуже замкнуті й воліють тримати деякі аспекти своєї душі в секреті. Терези абсолютно протилежні, вони товариські, чарівні і люблять бути в центрі уваги. Терези люблять, коли з людиною спілкуватися легко, але від Козорогів такого не добитися.

Це не ненависть, а банальна несумісність, яка настільки очевидна, що ви навряд чи побачите пару людей цих знаків Зодіаку, які є найкращими друзями або закоханими. Товариші та колеги з них вийдуть хороші, тому що обидва знаки спокійні та неконфліктні.

Водолій і Риби

Водолії – люди серйозних правил, а Риби досить часто спізнюються, не виконують обіцянок. Водолії власники і ревниві люди, з якими Рибам буде дуже некомфортно, адже вони товариські і люблять повеселитися в нових компаніях. Перебуваючи під замком, вони закриваються і відторгають усіх навколо.

Риби потребують уваги і спілкування. Вони віддані, хоч такими й не здаються, а Водолії, навпаки, вітряні, хоча здаються людьми суворих правил. Вони справді не люблять виділяти когось одного, а Рибам це дуже потрібно. Спілкуватися в діловому ключі ці люди можуть, але щойно справа доходить до міцної дружби чи кохання, їм доводиться розбігтися.

Оригінал