Гороскоп на 29 квітня

Овен ♈

Відстоюючи себе і свою думку, Ви можете опинитися втягнуті в конфлікт з іншою людиною. Важливо розуміти, що Вашу пристрасність інша сторона може прийняти за агресію. Ви повинні підтримувати вже досягнуте взаєморозуміння.

Телець ♉

Життя представляється Вам в рожевих тонах, але витати в хмарах – непродуктивно. Затримавшись в стані чарівних єдинорогів, Ви можете пережити зіткнення з реальністю дуже непросто. Підтримуйте з нею зв’язок постійно, і тоді все буде добре.

Близнюки ♊

Інші можуть триматися второваних шляхів, але Ви не боїтеся розширити межі можливого і кинути виклик невідомому. Якщо робити все як завжди, то і результат буде звичний. Експериментуйте без страху! Тільки так Ви зможете забезпечити бажані зміни.

Рак ♋

Ви знаєте, якої думки дотримуєтеся по конкретному питанню – і Вам вирішувати, як цю думку висловлювати і чи висловлювати взагалі. Сенс поставити людей до відома про свої відчуття є, але Ви правильно підозрюєте, що можете зіткнутися з опором. Чи варта гра свічок? Можливо, поки що краще промовчати.

Лев ♌

Хотілося б, щоб визнання і похвала на Вашу адресу перетворилися в реальну допомогу. Приємно, що люди вірять в Вашу здатність контролювати ситуацію, але краще б пояснити, що Ви вже втомилися тягнути на собі всю відповідальність поодинці. Якщо не попросите людей про допомогу, вони навряд чи нададуть її самі.

Діва ♍

Можна зрозуміти Ваше бажання досконалості в обраній сфері, але Ви можете так на цьому зосередитися, що зовсім закинуть інші сфери – наприклад, відносини. Зрозуміти, коли зроблено вже досить, часто буває нелегко. Але вірте, що зробили все, що в Ваших силах, і пора переходити до інших справ.

Терези ♎

Доводиться мати справу з кимось, хто свято впевнений, що він має рацію, а Ви помиляєтеся? Ймовірно, мова йде про жорстких традиційних уявленнях про те, як щось має робитися – і Ви з ними не згодні. Ви пропонуєте творчу альтернативу второваним шляхом. Її не відразу візьмуть – але з часом це трапиться.

Скорпіон ♏

Живіть самі і дайте жити іншим. Нехай Ви хитаєте головою, дивлячись на помилки оточуючих, але чи дійсно це Вас стосується? Якщо людям подобається те, що не подобається Вам, найпростіше відвернутися або піти. Абсолютно зайве псувати собі нерви, переживаючи через чужих смаків.

Стрілець ♐

Закривати очі на певну проблему – не варіант. Навмисно чи ні, але дехто Вас сердить, а ще Ви бачите, що колективні зусилля можна було б спрямувати в інше русло. Але якщо чекати, коли практики, які не влаштовують Вас виправляться самі, чекати доведеться дуже довго.

Козоріг ♑

Бажання розставити всі крапки над усіма “і” можна зрозуміти, але цей перфекціонізм відбирає у Вас занадто багато часу. Ви готуєтеся, коли пора вже діяти. Тільки Вам відомі сумніви і страхи, які живлять цю прокрастинація. Алмази гранують, прикладаючи серйозне зусилля – але і цей процес треба закінчувати, щоб вони могли сяяти.

Водолій ♒

Вам, ймовірно, доводиться мати справу з думками і почуттями, яких Ви поки не розумієте. Є ризик перестаратися, намагаючись зрозуміти їх, і почати дивитися на все в негативному світлі. Не дозволяйте невпевненості перетворитися в песимізм. Ви занадто стараєтеся, намагаючись осягнути те, що дуже скоро стане зрозумілим само собою.

Риби ♓

Краще пізно ніж ніколи! Пора повертатися до того, що ще недавно так сильно Вас надихало. Є безліч причин, за якими проєкт був залишений, але робите правильно, ворушачи вуглини згаслого багаття. Пора розпалити вогонь знову! Те, що Ви створите, перевершить очікування.