Знаки Зодіаку, які нікого не люблять, окрім себе

Люди можуть переслідувати у всьому якісь свої цілі, роблячи все лише заради себе, але самолюбства можуть не показувати. Як же розпізнати самозакохану людину? Астрологи та психологи виділяють три знаки Зодіаку, які часто мають непереборний потяг до самообожнення.

Близнюки

Людям здається, що Близнюки вміють любити. Безперечно, вони знають, що таке любов до іншої людини, але ці почуття все одно для них на другому місці. Що робить представників цього знака ще більш небезпечними, то це їхнє природне вміння приховувати надмірне самолюбство. Вони вміють любити двох людей одночасно, причому перша людина — це вони самі, а другим може бути будь-хто.

Близнюки люблять себе, але не як нарциси, а просто не зважають на чужі пріоритети. Їм більше, ніж будь-кому потрібна свобода у стосунках. Якщо вони чогось хочуть, ви або з ними, або ні, але рішення свого вони не скасують. В принципі, із цим можна жити, якщо ви досить дипломатичні. Досягти успіху в любові Близнюкам буває дуже складно через свою безпринципність.

Телець

Тельці, особливо жіночої статі, — це типові нарциси. Цим людям подобається милуватися собою, усвідомлюючи всю свою красу. Якщо ви їх запитаєте про те, кого вони вважають найкрасивішою людиною у світі, то з високою ймовірністю вони скажуть, що найкрасивіші – це вони самі. Тельці не просто мають упевненість у своїй красі. Вони абсолютно переконані в тому, що їхні форми та їхні пропорції ідеальні. Навіть якщо вони зізнаються, що їм необхідно було б ходити у спортзал, щоб скинути зайві кілограми, все одно ви не знайдете людей, красивіших за них.

В принципі, з таким самолюбством можна ужитися, але якщо вас спочатку дратує це, то краще навіть не намагатися ужитися з Тельцями. Визначити Тельця, який підходить під даний опис можна легко — у його телефоні дуже багато «селфі» і фотографій, де він або вона одні. У цьому плані на Тельців схожі можуть бути Раки, та їх нарцисизм не такий відкритий і сильний.

Лев

Леви роблять все заради себе, але не приховують це як Близнюки. Ще в них є потяг до милування собою, як у Тельців. В принципі, це найсамозакоханіші люди у світі. Бувають періоди, коли вони роблять щось для інших, але це рідко. Допомоги оточуючих Леви не забувають, але допомагають іншим лише тоді, коли в них самих відсутні проблеми.

Якби люди могли ставати супер героями як у кіно, то серед Левів таких була б найменша кількість, бо вони спочатку вирішували б свої проблеми, а тільки потім допомагали б людям. Левам подобається робити щось для інших, але тільки в тому випадку, якщо це допоможе їм збільшити свою репутацію. Чекати від них альтруїзму не варто.

Представникам цих трьох найбільш самолюбних знаків Зодіаку варто частіше думати про оточуючих, але якщо вам не завдає дискомфорту ваше самолюбство, то не варто нічого змінювати у своєму житті. Довіряйте своїм інстинктам, що б не трапилося.

Джерело