4 знаки зодіаку, які цілком щасливі на самоті

Як ви ставитеся до життя на самоті? Чи підходить воно вам, чи ви є одним із тих людей, які повинні постійно перебувати у стосунках? Чи існують якісь дивовижні переваги в тому, щоб бути без партнера? Насправді є знаки зодіаку, яких це цілком влаштовує і ніяк не турбує. Вони використовують цей період їхнього життя, щоб пізнати себе краще і з’ясувати, що робить їх щасливими. Ці знаки нічого не мають проти стосунків, але вони мають бути впевненими у своєму обранцеві, а тому дуже ретельно його обирають.

Близнюки

Близнюки цілком щасливі на самоті, і часом це дуже навіть очевидно. Річ не в тому, що їм не подобається перебувати у стосунках, вони просто надають перевагу чомусь більш невимушеному та легкому – так би мовити, без особливих обмежень. Для них стосунки мають бути веселими й безтурботними, не обтяжені потужними зобов’язаннями. Близнюки – це вогонь і лід в одному флаконі. В один момент вони вас палко люблять, а в наступний момент відсторонюються і обдають вас холодом. Ви ніколи не знаєте, чого очікувати від цього знака. Близнюки також віддають пріоритет своїм цілям і бажанням, а не стороннім, і тому їм не вдається цілком піклуватися про свого партнера. Вони вважають за краще відповідати за себе і своє щастя самостійно, не прив’язуючись до кого-небудь.

Діва

Діва дуже розбірлива, коли справа стосується стосунків. Навіть можна сказати, що вона занадто прискіплива. У неї дуже специфічне ставлення до потенційного партнера, і вона схильна довго аналізувати й розбирати людей “на молекули”, перш ніж впустить когось у своє життя. Діві потрібно, щоб її обранець був досконалістю. Вона вважатиме за краще бути самотньою, ніж бути з кимось, у кому вона не впевнена на 110 відсотків. Період самотності робить Діву дуже щасливою: вона просто ігнорує ті дрібниці, які її турбують, і чекає на свою ідеальну людину – незалежно від того, скільки на це знадобиться часу.

Стрілець

Стрілець не заперечує проти побачень і стосунків, поки це не стає для нього тягарем. Ні, це не означає, що він любить контроль – просто, якщо все починає ставати надто серйозним або передбачає відповідальність, Стрілець просто тихо відступить. Оскільки цей знак дійсно не готовий емоційно до серйозних стосунків, він набагато щасливіший, коли самотній. Якщо Стрілець розуміє, що в нього просто не вистачає часу для себе, він не буде продовжувати з вами зустрічатися. Він обожнює час із самим собою і можливість робити те, що хоче, не звітуючи ні перед ким.

Водолій

Водолій набагато щасливіший на самоті, ніж у стосунках, тому що він сам по собі дуже незалежний. Звичайно, він не проти знайти собі пару, і якщо Водолій відчує, що потенційний партнер підходить йому, то не буде проти побачень, але йому також необхідна і його свобода. Якщо йому потрібна близька людина, щоб поспілкуватися, він може піти до своєї сім’ї або друзів. Водолій цінує свій особистий час і дуже задоволений, коли його власний графік і розклад ніхто і ніщо не порушує. Якщо він перебуває у стосунках, він прагне бути хорошим партнером, тому зробить усе можливе, щоб дещо адаптуватися. Проте Водолій частенько хоче просто побути один. Коли він самотній, він може робити все, що захоче, і від цього дуже щасливий.

Оригінал