Гороскоп на 21 серпня

Овен ♈

У людей бувають своєрідні уявлення про те, як має виглядати наша поведінка у певних ситуаціях. Переживаєш – бігай по кімнаті та гризи нігті. Поставив мету – йди напролом. Але навіщо вам чужі стереотипи? Робіть те, що вважаєте вірним!

Телець ♉

“Чистий зріз” – дуже наочний вираз. Відразу уявляєш собі гладку поверхню без щербин, яка і гоїтися буде швидше. Але часом ми дуже рано розриваємо стосунки з людьми, думаючи, що почати з чистого аркуша буде краще для всіх. Ваше завдання зараз – зробити те, що треба, без зайвого поспіху!

Близнюки ♊

Якщо подивитися на голову комахи через мікроскоп, не дивно злякатися. А якщо дивитися неозброєним поглядом – начебто й нічого страшного! Так само ми можемо налякати себе, надто уважно вдивляючись у ситуацію, що склалася. Відступіть на пару кроків, і відразу побачите її реальний масштаб!

Рак ♋

Ми приходимо в цей світ із потужним та жадібним до інформації комп’ютером у голові. Але фільтрувати дані – це те ще завдання. Чорні думки можуть легко захопити нашу уяву, але так само віддати її у владу оптимізму, очистивши похмурий кеш! Відчути песимізм буде вкрай корисно.

Лев ♌

Брехня на шкоду і брехня на благо – це все одно брехня. Але ми не завжди спотворюємо правду, щоб узяти над кимось гору. Іноді ми, навпаки, не хочемо засмучувати ближнього. Але якими б добрими не були ваші наміри, інша людина має право знати всю правду.

Діва ♍

Коли ми щось втратили, а нам радять подивитися там, де ми бачили цю річ востаннє, порада може здатися дурною. Але вона, з іншого боку, допомагає зосередитись на рішенні! Можливо, має сенс повернутися до спостережень, які Ви вважали неважливими.

Терези ♎

Людям дуже подобається, що ви вигадуєте рішення для спільних проблем. Але на сто ідеальних рішень припадає одне сумнівне – тут і починається вал критики! Щоб уникнути його, просто не просіть зворотний зв’язок, якщо не хочете його.

Скорпіон ♏

“Не знаю що робити”. Іноді ці слова – знак того, що людина надто багато думала над питанням. Варто згадати, як Ви вирішували схожі проблеми у минулому. Там може бути відповідь. Іноді озирнутися назад, щоб вирватися з поточного моменту – цілком собі вихід!

Стрілець ♐

До приходу Гугла було багато пошукових систем, які виборювали користувача. Але сторінка з білим тлом та кумедною назвою полюбилася людям. Інформація приходить до нас із різних джерел – але чим простіші і доступніші її шляхи, тим краще для нас.

Козоріг ♑

Ви маєте однодумця, але в загальному прагненні до важливої ​​мети потрібен баланс. Дуже можливо, що Ви забрали собі надто багато авторитету та контролю там, де ефективнішою виявилася б рівність. Можливо, у Вас є для цієї підстави прецедент з минулого… але зараз довіра могла б поправити становище.

Водолій ♒

У старих “Мисливцях за привидами” антагоніст вимагає показати йому систему лову примар, на що герой Білла Мюррея відповідає відмовою. А на запитання “чому?” пояснює, що не почув чарівного слова. Мораль? Хочете досягти результату – зробіть ставку не на натиск, а на чуйність і повагу!

Риби ♓

Час, звичайно ж, лікує, але квапити його не можна. Не завжди наші дії приносять очікуваний результат так швидко, як хотілося б. Дайте процесу визріти, наполягати. Не намагайтеся заповнити прогалини припущеннями. Вся потрібна інформація прийде – треба лише дозволити їй зробити це!